Sari la conținut

Dream Girl & Alinuta 3some


Vizitator pustiu84

Postări Recomandate

Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Stimabililor,

 

Sa va povestesc atunci prima mea experienta cu 2 fete... 

Asadar, de cand a aparut informatia ca va fi posibila unui trio cu cele 2 fete mi-am propus sa nu ratez experienta asta. Dupa insistentele mele am primit ok-ul pana la urma din partea lui Beatrice. Asa ca, am lasat totul deoparte si m-am indreptat ca fulgerul spre locatia lor. Am ajuns in apartament, curentul tocmai se luase asa ca briefing-ul de dinainte a fost tinut la lumina unui telefon. Am stabilit ce si cum, adica nimic in afara de cadou si am hotarat sa vedem ce iese. Am mers la dus, unul chiar romantic la lumina blitului telefonului. Am mers in dormitor si am asteptat pana au facut dus si fetele, curentul venise intre timp asa ca am putut vedea ca erau imbracate la intoarcere, oarecum: Alinuta intr-o fustita, Beatrice in lenjerie. Au inceput sa se sarute intre ele, spectacol...s-au dezbracat una pe alta si dupa aia nu stiu exact ce a urmat cronologic, Alinuta facandu-i oral lui Beatrcie, eu sarutandu-ma cu Beatrice intre timp, lingandu-i sanii si corpul dupa aia Beatrice facandu-i oral lui Alinuta, eu sarutandu-ma cu Alinuta, apoi eu facandu-i oral lui Alinuta, Beatrice mie, amandoua mie, nebunie curata. Ne-am si incolacit la un moment dat...apoi eu pe spate, Alinuta facandu-mi oral, eu la randul meu facand oral lui Beatrice.

Dupa ceva timp, mi-a montat Alinuta capisonul si a venit deasupra, intre timp saruturi cu ea, cu Beatrice, apoi lins de oute din partea lui Beatrice in timp ce ma calarea Alinuta...juniorul s-a cam predat la un moment dat asa ca a fost dezechipat si a beneficiat din nou de un oral de clasa de catre Beatrice, cu finalizare in gura ei, eu sarutandu-ma intre timp cu Alinuta. Cam astea s-au intamlat...

Impresie personala: WOW! Mi-a placut enorm ca totul s-a derulat normal fara niciun fel de regie, eu m-am lasat dus de val, fetele chiar se iubesc intre ele, cred ca 1 pic ma plac si ele pe mine asa ca implicarea a fost totala. Nu am termen de comparatie dar cred ca asa arata un 3some reusit. 

Multumesc fetelor!

Timp petrecut: 70 min. Actiune efectiva cam 45-50 de minute!

 

Note:                                                                  Alinuta                                 Beatrice                                   Pustiu

Aspect:                                                                   10                                         10                                          9 (nota subiectiva)

Igiena:                                                                    10                                         10                                          10

Oral: Alinuta lui Beatrice                                         10                                          -                                             -

Oral Alinuta lui Pustiu                                             10                                           -                                            -

Oral Beatrice lui Alinuta                                            -                                          10                                           -

Oral Beatrice lui Pustiu                                             -                                          10                                            -  

Oralul meu acordat fetelor nu-l notez,

decent dar se poate si mai bine probabil

Normal: Alinuta,                                                      10                                          -                                             5

GFE:                                                                       10                                          10                                          10 

Overall: 10

Pret: 200X2

 

Recomandare: o experienta pe care toti ar trebui sa incerce macar 1 data in viata.

 

P.S.: rog fetele daca nu am nimerit notele sa-mi comunice si modific! Hai, v-am pupat!  :D  

 

P.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...