Sari la conținut

0764715327


Postări Recomandate

Poate pui filmul undeva. Mersi

 

Salutare frati futaciosi. Imi cer scuze in avans, aceasta este prima mea recenzie, asa ca nu criticati.

Am fost si eu zilele trecute pe la duduia nely, ca locatie este pe langa cimitirul evreiesc.

In fine, sun si imi raspunde doamna: 70 lei O/N si 150 lei 2 finalizari, imi spune sa o sun cand ajung in zona.

Zis si facut, ma ghideaza, gasesc blocu, urc, i apartamentul unei colege, pentru ca din spusele ei sor-sa ii lasa-se copilul in grija. Bun ii dau 100 imi zice ca nu are rest sa mi de ca sunt primu clinet si daia... desii era deja ora 13. Pana la urma ma inteleg cu ea ca ii dau 100 daca ma lasa sa o filmez(aici mi am cam luat teapa pentru ca am ramas fara memorie si am prins doar un inceput de muie)

Femeia suge destul de bine, limbi pe pula, pe coaie le si suge... concluzie oralul nu e rau se vede ca are exleeienta. La normal nu am stat foarte mult cred ca cateva minute... am urcat o pe ea deasupra,a dat cateva rateuri cand sa bage pula, dadea pe langa "sa ma fut in el de prezervativ, aluneca" ma rog intra si dai. La final s a pus sa mi-l suga pana am terminat in gura ei, a stat pana a strans tot si a scuipat in prezervativ.

Dupa parerea mea daca iti plac tigancile cu tatele mari( si are bidoane fratioare, o laptareasa ce sa mai) iti recomand sa mergi pentru un numar la 70 de lei.

Pareea mea e ca la 150 2 finalizari se gaseste ceva mai bun ca ea.

daca nu esti prea rusinos poate pui pe undeva filmarea

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

inca mai activeaza pe la luica zona aia.....o femeie de tot cacatul....cioara batrana ruginita spargatoare de seminte cu tatele pan la buric. Tot in zona aia mai activeaza o tepara din berceni, grasa recidivista, da da, a fct parnaie!!! Nu pot pune link nu pot da detalii ca am avt prob cu ea! Bafta, insa mare atentie ce usi deschideti ca in ziua de azi....le dai bani de o paine si si o iau in cap muistele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...