Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
* * * * * 1 Voturi

0764715327

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
28 raspunsuri in acest thread

#21 >amdintel<

amdintel

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 579 Postari:
  • Inscris la:
    03 August 2016
  • Reputatie: 156

Postat 08 January 2017 - 12:03 PM

Descrieref59af48464e1be1434b06af61e410de5.jpg6d4b032fb043c66389da2adeff53622f.jpg859c56a91f7763a6ff887dd09bf96864.jpg

ma numesc bianca sunt o doamna de 35 de ani cu experienta sunt o persoana rabdatoare si fara fitze raspund toate placerilor tale si promit ca te vei intoarce practic anala contra cost, oral neprotejat si pentru mai multe detali astept sa ma contactezi kiss ca zona soseaua giurgiului

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 madmax01

madmax01

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 82 Postari:
    • Inscris la:
      05 February 2014
  • Reputatie: 46

Postat 19 July 2017 - 09:26 AM

Am fost si eu cand era la eroii revolutiei langa spitalul ala...colega cu dna irina pe atunci(dna irina e criminală in servicii...tot ce vrei...dar spun sincer e nebună debinelea...am crezut că ma înghite cu totul ,nu numai p..a cu tot cu ouă binenreles...hmmm.) in fine sa revenim la nely.. tiganca clar măruntă dar cam rotundă sani imensi dar lăsati rau,burta pe masura in poze ea este dar în realitate nu arată asa...igiena in locatie este ok,dar la ea nu prea,bn find de etnie oricum le miroase pialea intrunanumit fel. Bun achitat 50 gologani inainte,dus eu..ea nu..dezbrăcat,tatele la genunchi...o morfoleala de 2lei printre sani si un fel de laba atinsă cu putina limba ( vro 2-3min) si zice gata punem prezervativul ? Pai??? Cui? Mie? :) ca gogu e mai mult mort decat viu...in fine zic hai pune căciula si se întinde pe spate in pat...zice hai..Pai nu vreau asa...zice ma doare spatele rau...de ce ai fost la sapă la porumb?ha ha ha.are simtul umorului dar simtul răspunderi fată de client ioc...am incercat eu ceva pe acolo..o capra o aia...zic lasa hai sa termin intre sani nu de alta da se cam grăbeste ca trebuie să plece acasa (se termina programul) era14-15 ceva gen.terminat intre sani("aoleu ce mai stropit...Si in păr..) Pai ce dracu poate asa mai faci si tu o baie...sters repede cu servetele si fughiiiittt.
    In concluzie eu zic ca e de evitat...Nu ai ce vezi sau sa simti...serviciile sunt sub nota de trecere aspect ai putea sa-i dai un 6 dar igiena ei lasa de dorit... mie unu nu-mi pare rau dar nu mai revin...Daca vrei sa râzi si sa glumesti pe bani tei e ok,la asta e buna..baftă tuturor sper ca am fost de ajutor.

care irina?link ceva pt identificare?ms

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 hannah_cuplu

hannah_cuplu

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 104 Postari:
    • Inscris la:
      18 December 2013
  • Reputatie: 182

Postat 14 August 2017 - 11:48 PM

Salut,

Am fost eu mai de mult la ea... si e fast-fuck.. bine a fost mai mult fast-laba... plm 

Nu o recomand.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 razvan98

razvan98

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 26 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2015
  • Reputatie: 58

Postat 18 November 2017 - 10:28 PM

Salutare frati futaciosi. Imi cer scuze in avans, aceasta este prima mea recenzie, asa ca nu criticati.
    Am fost si eu zilele trecute pe la duduia nely, ca locatie este pe langa cimitirul evreiesc.
    In fine, sun si imi raspunde doamna: 70 lei O/N si 150 lei 2 finalizari, imi spune sa o sun cand ajung in zona.
    Zis si facut, ma ghideaza, gasesc blocu, urc, i apartamentul unei colege, pentru ca din spusele ei sor-sa ii lasa-se copilul in grija. Bun ii dau 100 imi zice ca nu are rest sa mi de ca sunt primu clinet si daia... desii era deja ora 13. Pana la urma ma inteleg cu ea ca ii dau 100 daca ma lasa sa o filmez(aici mi am cam luat teapa pentru ca am ramas fara memorie si am prins doar un inceput de muie)
    Femeia suge destul de bine, limbi pe pula, pe coaie le si suge... concluzie oralul nu e rau se vede ca are exleeienta. La normal nu am stat foarte mult cred ca cateva minute... am urcat o pe ea deasupra,a dat cateva rateuri cand sa bage pula, dadea pe langa "sa ma fut in el de prezervativ, aluneca" ma rog intra si dai. La final s a pus sa mi-l suga pana am terminat in gura ei, a stat pana a strans tot si a scuipat in prezervativ.
    Dupa parerea mea daca iti plac tigancile cu tatele mari( si are bidoane fratioare, o laptareasa ce sa mai) iti recomand sa mergi pentru un numar la 70 de lei.
    Pareea mea e ca la 150 2 finalizari se gaseste ceva mai bun ca ea.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >evil12<

evil12

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 553 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2016
  • Reputatie: 70

Postat 19 November 2017 - 02:25 PM

Salutare frati futaciosi. Imi cer scuze in avans, aceasta este prima mea recenzie, asa ca nu criticati.
    Am fost si eu zilele trecute pe la duduia nely, ca locatie este pe langa cimitirul evreiesc.
    In fine, sun si imi raspunde doamna: 70 lei O/N si 150 lei 2 finalizari, imi spune sa o sun cand ajung in zona.
    Zis si facut, ma ghideaza, gasesc blocu, urc, i apartamentul unei colege, pentru ca din spusele ei sor-sa ii lasa-se copilul in grija. Bun ii dau 100 imi zice ca nu are rest sa mi de ca sunt primu clinet si daia... desii era deja ora 13. Pana la urma ma inteleg cu ea ca ii dau 100 daca ma lasa sa o filmez(aici mi am cam luat teapa pentru ca am ramas fara memorie si am prins doar un inceput de muie)
    Femeia suge destul de bine, limbi pe pula, pe coaie le si suge... concluzie oralul nu e rau se vede ca are exleeienta. La normal nu am stat foarte mult cred ca cateva minute... am urcat o pe ea deasupra,a dat cateva rateuri cand sa bage pula, dadea pe langa "sa ma fut in el de prezervativ, aluneca" ma rog intra si dai. La final s a pus sa mi-l suga pana am terminat in gura ei, a stat pana a strans tot si a scuipat in prezervativ.
    Dupa parerea mea daca iti plac tigancile cu tatele mari( si are bidoane fratioare, o laptareasa ce sa mai) iti recomand sa mergi pentru un numar la 70 de lei.

Poate pui filmul undeva. Mersi
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 razvan98

razvan98

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 26 Postari:
    • Inscris la:
      21 September 2015
  • Reputatie: 58

Postat 19 November 2017 - 07:51 PM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 paul70

paul70

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 182 Postari:
    • Inscris la:
      16 June 2017
  • Reputatie: 200

Postat 19 November 2017 - 08:44 PM

Are Faramita Lambru o melodie celebra: "Adio, draga Nelo!".
    PS. Acum, pe bune, cum sa futi asa ceva? E ceva gen camera ascunsa, cred!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 >evil12<

evil12

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 553 Postari:
    • Inscris la:
      30 January 2016
  • Reputatie: 70

Postat 20 November 2017 - 09:18 AM

!?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 golf28

golf28

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      25 June 2015
  • Reputatie: 3

Postat 13 March 2018 - 09:27 PM

daca nu esti prea rusinos poate pui pe undeva filmarea

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi