Sari la conținut

Mia 0730468168


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

helo.incep si eu primul thread cu o matura. sunt extrem de pasionat de fetele mature care fac masaj erotic al dracu de bine. am fost la Mia, cea care lucreaza cu o respectiva Irina undeva in Titan. in fine, nu am calcat la ea ca nu imi plac pustoaicele, nu ma excita deloc. Mia..hm..ca vedere nimic extraordinar, bruneta, un pic creola(dar nu tiganca), curata si cu un ton al vocii foarte cald. fizicul ei nu m-a impresionat prea tare, un pic de burtica, soluri late, sani frumosi.in fine, aspectul fizic nu e cine stie ce. dar ca masaj experienta spune tot. relaxarea exceptionala!body si erotic tandru si implicat, finalizare ok, chiar doua fara probleme intr-o singura ora. nu ofera sex desi am insistat un pic, dar m-am lasat de insistente pentru ca ma cam colpesise relaxarea aceea facuta bine. locatia este undeva in Titan, la parterul unui bloc, o garsoniera, curata, aranjata cu gust, nu e nici pe departe lux sau merge, atmosfera ok. eu personal voi mai face cateva vizite la matura Mia. astept sa vad si alte mature ok si testate, nu neaparat care arata bine ci care fac masaj adevarat. am inteles ca Mia vine doar la programari, se pot face pe net sau telefonic.nu mi-a permis sa dau idul, imi pare rau nu vi-l pot impartasi.Multa sanatate!

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...