Sari la conținut

Revelion !


sexwithme

Postări Recomandate

  • Oras:Africa
  • Oras:Africa

Domnisoara spune ca nu vrea bani pentru acest revelion?Nu va vine greu sa credeti asta?Mi se pare prea frumos sa fie adevarat!In plus,ma indoiesc ca domnisoara nu are macar o cunostinta,macar un client,cu care ar putea sa mearga fara a fi nevoita sa promoveze pe forum a sa initiativa!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Iese cu cercul, nu ti-e clar?

 

 cercul este mulțimea tuturor clientilor , egal depărtati de sarlota  care este in centru. 

 Cercul, in seara de revelion,  poate fi deschis, restul anului fiind inchis.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

buna! este evident din titlu ca as avea nevoie de cineva cu care sa petrec revelionul! nu ofer nimic si nu cer nimic, doar o companie placuta , o persoana sociabila, educata si foarte glumeata alaturi de care ma pot simtii bine... NU  aveti asteptari de genul : 'o sa ne-o tragem toata noaptea' ... nu sunt obligata sa fac nimic ci doar daca-mi doresc. asadar, daca exista cineva interesat ma poate contacta...

 

mai este valabil?

Link spre comentariu

Breaking News, mi-am petrecut Revelionul all alone in the world, sincronizandu-mi telefonu' cu noi contacte, scriind un articol tehnic pe blog, sorbind in fuga dintr-o sampanie, e drept ca-mi facusem de cap dimineata, macar asa, de ciuda lipsei de companie de Revelion, asta e, o sa mai fie si altele

 

P.S. puteti rade de mine ca oricum ma astept la asta

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator FLQ
Reputație: 0

Breaking News, mi-am petrecut Revelionul all alone in the world, sincronizandu-mi telefonu' cu noi contacte, scriind un articol tehnic pe blog, sorbind in fuga dintr-o sampanie, e drept ca-mi facusem de cap dimineata, macar asa, de ciuda lipsei de companie de Revelion, asta e, o sa mai fie si altele

 

P.S. puteti rade de mine ca oricum ma astept la asta

Scuze, acum am vazut. ;)

 

Hahaha, tristule!

Link spre comentariu
Vizitator FLQ
Reputație: 0

In loc sa te bucuri ca tu esti fericit, te iei de altii, bucura-te ma ca io-s trist  :laugh2

Vezi-ti de viata ta si nu te tot uita in ograda altora ....

Hai spune drept...ce dorinta ti ai pus da revelion?

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...