Sari la conținut

Andra 0733851009 (show lesby)


Postări Recomandate

  • Oras:Londra
  • Oras:Londra

Salut dragi"futaciosi"..Am fost aseara in jurul orei 22"30 ...tipa/corp slim(ca in poze) atitudine/pro client...onoreaza cerintele clientului(in cazul meu ..da/a fost ok)ca si mine de altfel respectat cerintele iei(fara anal/momentan )fara degete in pasarica...oralul /demential...normal/pozitiile cerute de mine(client)

                                     Nu stiu sa dau note deoarece la scoala doar am luat...dar ca si concluzie.....tipa a fost si a prestart peste asteptarile mele...sa "mulat"dupa client..

                                              .......Cu respect ......

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut dragi"futaciosi"..Am fost aseara in jurul orei 22"30 ...tipa/corp slim(ca in poze) atitudine/pro client...onoreaza cerintele clientului(in cazul meu ..da/a fost ok)ca si mine de altfel respectat cerintele iei(fara anal/momentan )fara degete in pasarica...oralul /demential...normal/pozitiile cerute de mine(client)

                                     Nu stiu sa dau note deoarece la scoala doar am luat...dar ca si concluzie.....tipa a fost si a prestart peste asteptarile mele...sa "mulat"dupa client..

                                              .......Cu respect ......

:*!
Link spre comentariu

Salut dragi"futaciosi"..Am fost aseara in jurul orei 22"30 ...tipa/corp slim(ca in poze) atitudine/pro client...onoreaza cerintele clientului(in cazul meu ..da/a fost ok)ca si mine de altfel respectat cerintele iei(fara anal/momentan )fara degete in pasarica...oralul /demential...normal/pozitiile cerute de mine(client)

                                     Nu stiu sa dau note deoarece la scoala doar am luat...dar ca si concluzie.....tipa a fost si a prestart peste asteptarile mele...sa "mulat"dupa client..

                                              .......Cu respect ......

Te-a primit gratis ai 2 recenzi deja si nu zici nimik de pret ?
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Te-a primit gratis ai 2 recenzi deja si nu zici nimik de pret ?

Contează cât a plătit, sau dacă sa simțit bine?Și de parcă nu ai ști ce "halat" poți plății, cunoscandu-ne de peste 2 ani

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...