Sari la conținut

Andra 0733851009 (show lesby)


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Andra25s:

http://nimfomane.com/forum/topic/33685-andra-0720691178-sau-0764410375

Dyana23s:

http://nimfomane.com/forum/topic/33981-buna-la-toata-lumea

 

In seara asta, sarbatoare nationala, prima zapada, ma pun pe telefoane si apel dupa apel evid nu reusesc sa dau de nimeni. Sunt pregatit sa renunt, dar mai incerc inca un apel la primul nr din topic si in sfarsit imi raspunde o voce feminina... Se recomanda Dyana, insa eu o cautam pe Andra si imi confirma ca e si ea. O mai rog sa imi repete live serviciile, timp in care eu rasfoiam paginile in cautarea topicului Dyanei. Nu dau de ea neam, in fine ii zic ca nu o gasesc, la care imi zice daca nu cumva vreau sa intru cu amandoua, ca ele doar ce s-au intors de la shopping, ca e prima zi de zapada, ca e 1 Decembrie, ca sunt libere si se incalzesc si ele, 200/fin, 400/h.

Evid ca nu refuz asa o invitatie si asa o oferta si deja derapez prin nameti catre fete.

 

Ajung pe Biserica Amzei, parchez in locurile cu plata din zona, dar evident fiind zi libera si ora tarzie, taxatoarea e acasa, la un pahar de vin fiert :) Locatia se afla intr-o curte interioara a blocului de la strada si are paznic. Intrat in apartament, sunt primit de Dyana, o tipa cu forme, pe la 1.65, cu par saten si cu o pereche de ochi verzulii foarte frumosi. E frumusica foc la fatza si e pe gustul meu la corp, bulane si tatze misto, rotunde si tari. Nu apuc sa intru in living ca isi face aparitia si Andra, intr-o rochita plasa pana la baza funduletului, cu sfarcurile iesite pe-afara. E bruneta cu ochi de culoarea parului, as zice si eu cu un pic de trasaturi asiatice, dar fara sa fie vreo legatura. La corp e slim, dar are tzate misto, cu sfarcurile alea tinte. In timp ce incercam sa intru in atmosfera, fetele isi aprind cate o tigara si sunt puse pe shotii. Cer si eu una, ca sa intru in joc, atmosfera relaxata, funny, in postura asta eu fiind cel mai serios. Stam noi toti trei pe canapea si terminam tigarile, moment la care Andra ma invita la dus si ma indreapta catre casierie pentru plata. Las doua foi albastre pe masa si ne infiintam cartierul in una din cele doua dormitoare, cel mai apropiat de baie. Nu este o locatie de lux, dar e suficienta pentru scopul inchirierii.

 

Intors de la dus, fetele erau amandoua goale pe pat, moment in care se ridica amandoua si merg la baie pentru improspatare orala. Bineinteles ca se tachineaza reciproc pe hol si intra tot impreuna in camaruta de 1.5 m / 1.5m cu titlu de baie. Desi miniona si ea, baia e dotata cu tot ce trebuie, mai putin papucei, dar exista covoras pe jos, exista si periutza de dinti, inclusiv apa de gura. E in ordine.

In tot acest timp le privesc cum se hlizesc in fata chiuvetei, apoi ma intind pe pat si le astept la nudul gol :)

 

Prima intra Andra, o iau in primire imediat cu un sarut umed, imi raspunde in acelasi fel, ne sarutam FK, are o guritza gustoasa si buzele ni s-au potrivit bine de tot. Dyana, e deja si ea langa noi, ii iau caputul intre maini si o sarut si pe ea. Raspunde si ea la fel de bine, ii simt si ei gustul diferit de cel al Andrei, dar placut si el. O sarut din nou pe Andra, parca imi place mai mult sarutul ei... Apoi din nou pe Dyana. As fi continuat mult si bine in felul asta cu ele, dar nu ai cum sa le tii pe amandoua ocupate chiar tot timpul. Andra a profitat de momentele mele de sarut cu Dyana ca sa inceapa alintul celui mic si dornic de actiune. Ii fac mai mult loc pentru ca simt cum incepe direct cu alintatul celor doi prieteni nedespartiti pe care ii atinge usor cu limbutza dupa care ii musca putin cat sa imi provoace o placere nemaincercata de mine pana atunci. Incredibila senzatie,  moment in care imi exprim in cuvinte fiorul pe care mi-l provoaca. Se simte incurajata si continua in acelasi fel, tandru si incredibil de senzual de stimulare al celor doua outze.

 

Intre timp Dyana ma alinta cu buzele pe fiecare bucatica a pieptului meu, momente in care sunt supt bine deja de Andra care isi incinsese oralul pe pula mea erectila. Isi ia si Dyana portia dar din pozitia opusa, o suge bine si ea, face DT, apoi revine Andra si mai tare si mai adanc. Eram in extaz, un spectacol de zile mari, no comment! Simt ca nu mai rezist, o opresc pe Andra, moment in care ii spune Dyanei sa ma lase putin ca a urcat si trebuie sa mai coboare :hmmm Caterinca de caterinca... :crazylove

 

Tot ea imi pune prezul cu guritza cu o singura miscare desavarsita, apoi isi continua oralul. Hmm, credea ea ca o sa termin asa. I-am arat eu ei pana la urma! Intre timp ambele mele maini coordonau ca un dirijor cele doua frumose pasarici intr-o partitura de mari clasici. Sa iti simti atatea degete inundate de nectarul acela umed si atat de fin intr-o asa sincronizare...

 

O opresc pe Andra din oralul acela de mare angajament, daca finalizam chiar si asa, tot eram satisfacut. Dar io nu si nu... Batman, batman...

O pun pe spate si ma introduc inauntru in misionar. Cum ziceam, e micutza si raspunde fooarte bine. O controlez cu un sarut, ea ma controleaza cu degetzelele pe la outze. Stie bine... Ma ridic in umeri-craci si ii dau iar binisor. Nu geme, dar se vede pe chipul si in ochii ei ca ii place ce se intampla. In timp ce ii dau bine Andrei, Dyana ma saruta iar eu ii stimulam clitorisul. Ii spun ca o vreau si pe ea, curul ala e prea tare ca sa fie ratat. Subscrie si ea, imi schimba prezul, il pune cu mana, imi mai face putin din deep-ul ala mistocutz si o pun cu spatele la mine. Intrat pe taramul viselor, imi dau seama ca stransoarea Dyanei nu este atat de prezenta ca cea a Andrei, e altfel, dar e la fel de placuta. Asta imi confera mai mult confort pentru ca d-abia reusisem sa ma abtin cu Andra. O iau de tatze, apoi de cur, de spate, raspunde frumos si ea, se aseaza bine in pozitie, ii face placere, fetele sunt pe aceeasi lungime de unda si in pat... Oricat as mai fi dorit, simt ca nu mai pot mult, o intorc pe spate, mai insist putin, scot prezul si finalizez pe pelvisul ei. O experienta doi in unu pe cat de placuta pe atat de reusita.

 

Juriul:

 

Dyana:

Aspect: 9, e draguta si e o partida buna pentru genul curvy

Igiena: 9.5, nu am ce reprosa, doar ca nu am reusit sa explorez gustativ si olfactiv adancimile ei.

Oral: 9 Nep cu DT, e de calitate, stie cum trebuie

Normal: 9, practic mi-am injumatatit cumva timpul alocat pentru actiune cu fiecare dintre fete, potentialul este mai mare de-atat, se umezeste, se misca, o vrea tare, ii place, ajunge usor la 10.

GFE: 9.5, te lasa sa te joci cu ea, e placuta si frumoasa.

 

Andra:

Aspect: 9, sigur e de 10 pentru gusturile "slim"

Igiena: 9.5, mediu inodor :) parul pubian putin in afara cat sa il simti, dar nu e turn-off

Oral: 10 Nep cu DT, are ceva unic, doar al ei.

Normal: 9, o placere sa te joci cu/in ea, o urci pe pereti daca te tii de ea.

GFE: 9.5, e mai mistocaritza femeia, dar nu e distanta, ii place actiunea

 

Incentive: 200 ron / fin, fara show, 400 ron / h cu show lesby. Merita in ambele variante. Cu sau fara, ele fac oricum show :clap2

P.S. Inainte sa plec, Andra a inceput bataie cu zapada. Ne-am alergat prin living, ne-am tachinat, eu imbracat, ele la pasarica goala. Mi-au tras-o, ce sa mai! :hooray

Link spre comentariu

le-am prins-o acum vreo saptamana si ceva la un show in 3. foarte frumoase fete. la silvia totul protejat. fk super la ambele. mergeti cu incredere. recenzia ar fi:

programare telefonica respectata. 

locatie stiuta, a Andrei, Bota... 9 (tot ce am nevoie, cam intuneric un pic)

fetele

Silvia - tanara 21-22, frumoasa la fata cu ochi superbi 10+++, corp f frumos, proportionat ca la o femeie de futut tare!! cu tate maricele si obraznice (necazute...) superbe, fund si pasa de exceptie, picioare frumoase, o fata de 10+ (intorci capul dupa ea pe strada si daca e in blugi)

Andra - mai trecuta prin viata, corp f frumos, dar alt stil, slim, cu picioare frumoase si subtiri, fund mic, tate simpatice nu prea mari (ar fi venit in dezechilibru cu restul) un corp de 10 (pt cei iubitori de slim) la fata e un pic obosita, dar ochii sunt vii 9++

prestatia 

ON Andra cu CIM 10+++ plus pupaturi, lins la pizdulici si altele, fk cu Silvia.... nr 1

nr 2, ON Andra, OP ambele, NP in mai multe pozitii ambele SUPERRRR!!! 10++ la ambele

mi-am implinit fantezia de a o face cu 2 fete.

scor 600 ron / 1h si 10 min / 2 finalizari cu 2 fete suuuuper!

Merci!!!

de revenit de multe ori !

  • Like 2
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...