Sari la conținut

0749657562


raluk19

Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna seara la toata lumea in aceasta dupa ameaza m-am dus sa ma intalnesc cu aceasta fata si va pot transmite ca este o fata foarte frumoasa si foarte draguta si va spun foarte sincer ca nu este pisy ioana. Raluca este o alta fata nu este pisy ioana puteti si voi sa mergeti sa incercati sa vedeti ca nu este ea este o fata foarte frumoasa si draguta este civilizata politicoasa si in primul rand este o fata respectoasa. Eu am petrecut cu ea o dupa ameaza foarte placuta am petrecut cu aceasta fata aproape 2 ora in care nici nu stiu cand aproape au trecut aceste 2 ore aproape 1 ora am vb cu ea foarte multe aveti ce vorbi cu fata nu se grabeste mai bine zis nu te grabeste pe tine ca client chiar te serveste cu un pahar suc dar si tu ca client trebuie sa fi civilizat si politicos cu ea  este o fata foarte ok  eu unul imi fac abonament si la ea mai am inca 2 abonamente la 2 fete dar din toata saracia mea o sa muncesc mai mult si sa-mi faca abonament si la aceasta fata pe nume raluca pt ca ea s-a comportat foarte fumos cu mine  :) . In sfarsit au inceput sa apara si la noi in iasi fete frumoase si dragute . Am vorbit azi prin mesaje cu aceasta fata si am stabilit sa ma intalenesc cu ea in aceasta dupa ameaza la ea la locatie m-am urcat in masina si m-am dus la ea. Am parcat masina la palas ea are locatie chiar langa palas intr-un bloc nou de lux are o locatie foarte ok chiar de lux foarte ok locatia si fata  :) . Dupa ce ajung la usa la fata ea imi deschide usa si imi zimbeste frumos am ramas foarte surprins de zambetul fetei ca nu este pisy ioana sincer va spun ca eram putin stresat sa nu fie pisy ioana si chiar daca era pisy ioana o refuzam politicos si plecam de la ea dar asa cand am vazut ca nu este pisy ioana mi-am zis in gand ca gata raman 1 ora sa petrec cu aceasta fata . Dupa ce am intrat in casa fata mi-a zambit frumos si am inceput sa vorbim si ea m-a intrebat ce zici sunt pisy ioana? :)) i-am zis ca nu esti ea esti mult mai frumoasa si draguta ca ea . Si am stat cu fata de vorba aproape 1 ora doar de vorba nici eu nici ea nu ne-am dat seama cand a trecut aceasta ora doar sa vorbim dupa ce am terminat de vorbit ne-am apucat de treaba am inceput  sa ne dezbracam ea arata foarte bine la corp are un fundulet de milioane si o pasarica frumoasa si strampta.Fata nu este de mult in iasi fata este noua in iasi.Dupa ce am terminat sa ne dezbracam fata o inceput sa-mi faca un oral protejat ca asa am vrut eu acest oral care l-am primit de la ea a fost de vis am primit un oral de la ea la fel de bun cum il face si irina din copou . Raluca o inceput sa-mi faca un oral fara graba se mai oprea din cand in cand si mai dadea cateva  limbute si  pe oute se mai uita la mine am primit de la ea un oral de vis cand am simtit ca nu mai rezist mult am rugat-o frumos pe ea sa trecem  la sex normal protejat in pozitia misionrului dupa 5-10  minute  de facut sex cu ea in aceasta pozite am terminat in ea si in timp ce faceam sex cu ea in aceasta pozitie a misionarului am vrut sa o sarut pe gura dar m-am aptinut pt ca ea mi-a zis zilele trecute ccand vb cu ea prin msg pe tel ca ea nu ofera si sarut pe gura si ca sa nu o supar pe  ea sa ma refuze frumos am preferat sa ma aptin sa nu incerc sa o sarut pe gura abia m-am aptinut sa nu o sarut pe gura  are niste buze foarte frumoase . Dupa ce am terminat de facut sex  Ne-am sters cu servetele umede dupa care ea s-a dus la baia si a facut un dus este o fata foarte curata . Dupa prima finalizare am mai stat de vorba cam 15 sau 20 de minute dupa care am inceput din nou sa facem sex ea o inceput sa-mi faca din nou acelasi oral protejat de vis dupa ce ea o terminat sa-mi faca oral s-a umezit un pic la pasarica si s-a urcat pe mine deasupara cu spatele am facut sex cu ea in aceasta pozitie dupa care am schimbat pozitia cu ea capra si am terminat in ea in aceasta pozitie cu ea capra . Va pot spune ca este vis aceasta pozitie cu ea capra si aveti o imagine cu ea capra de noata 10 ++ de 5 stele fata are un fund foarte frumos arata foarte bine nu se grabeste si este foarte curata .

 

Aspectul fizic : nota 10 mie mi-a placut foarte mult cum arata ea nu este inalta este mai micuta de inaltime dar este frumoasa si draguta la corp arata foarte bine are o pasarica strampta si calda :) are si fundul foarte frumos . In concluze  Este o fata foarte frumoasa civilizata respectoasa .

 

Oral nota 10 am primit de la ea un oral de vis .

 

Normal : nota 9,5 pt ca nu am primit un pupic pe gura si as fi vrut foarte mult sa primesc un pupic de  gura de la ea pt ca are niste buze foarte frumoase si as fi vrut sa gust putin pintr-un sarut pe buze si din buzele fetei abia m-am abtinut eu sa nu o sarut eu pe gura pt ca stiam de la ea ca ea nu ofera sarut pe gura mi-a zis in mesaj pe tel ca ea ofera sarut pe gura ofera doar oral si normal fara sarut pe gura si am inteles si am respectat-o pe ea  nu am vrut sa incerc eu sa o sarut pe gura ca ea sa ma refuze politicos sau sa deranjeze mie imi place sa respect o fata .Dar poate o sa primesc data viitoare un sarut pe gura de la ea :). La normal mai pot spune ca fata nu se grabeste nu comenteaza la schimbari de pozitie este o fata curata nu am simtit nici un miros suspect de la ea in concluzie este o fata foarte curata .

 

Gfe : nota 9,5 din cauza ca nu am primit un pupic daca primeam un pupic dadeam noata 10 in rest totul a fost foarte ok ea s-a comportat foarte frumos cu mine .

 

Igiena fetei : noata 10 este o fata foarte curata .

 

Tariful : 80 ron 1 finalizare si 150 de ron 1 ora cu 2 finalizari . Recunosc ca am negociat putin din pret cu ea de la 150 la 120 si de la 80 la 60 dar pana la urma m-am inteles cu fata tot la pretul fetei adica de 80 cu 150 de ron si am platit fata pana la urma cu 150 de ron pt 2 finalizari si ea mi-a oferit 2 finalizari de vis pt suma de 150 de ron

 

Locatie : noata 10 la Palas este un bloc de lux nou iar locatia fetei este o locatie foarte ok de lux.

 

Rog un moderator sau pisicuts te rog pe tine cu tu esti seful aici muta acesta rublica de la fata de aici la fete vizitate din iasi ca sa vada si colegi informatile despre acasta fata draguta.

 

Recomand sa mergeti la aceasta fata sa o incercati macar 1 finalizare la ea la pretul de 80 de ron si o sa vedeti ca o sa va razganditi si o sa mai vreti sa petreceti cu ea o finalizare si pana la urama o sa ramaneti 1 ora si o sa platiti 150 de ron . Eu asa am facut am zis ca ma duc si stau cu ea 1 finalizare si pe urma m-am razgandit si am ramas si am platit fata cu 150 de ron pt 1 ora cu 2 finalizari . Eu va recomand sa incercati sa stati cu fata 1 ora cu ea si sa platiti fata cu 150 de ron este o fata foarte ok frumoasa,civilizata si respectoasa .

 

                                                   ACEASTA FATA  NU ESTE PISY IOANA 

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut.

Am vizitat-o si eu azi pe fatuca,confirm pozele,descrierea si..intr-adevar,nu e "pussy" ioana.Locatia,langa Palas,usor de gasit,va ghideaza dumneai.

O sa fiu scurt si la obiect cu recenzia,ca-s foarte obosit si nici n-am prea multe de adaugat.Descrierea domnisoarei..tinerica,sociabila,frumusica si mica de statura :D ma simteam ca Ghita Muresan pe-acolo.Am achitat o ora..150 de ron si-am executat 2 numere cu finalizare de iepure,caci trecuse mai bine de-o luna de la ultima imperechere.

In locatie,curatenie,am primit prosop curat pentru igienizare,la dus,gasiti cele necesare.In camera,"egzista" un pat mare,unde domnita poate fi intoarsa pe toate partile :) + un catel de buzunar simpatic,usor durduliu,care face drifturi intr-un colt,fara a fi deranjant.(Desigur,eu pomenesc de pat,ca ala conteaza.Fata are tot ce trebuie in locatie,in caz ca Zorro are fantezii erotice pe aragaz,pe tv sau vrea sa faca amor la candela prin sifonier.)

Per total,o experienta ok,fara tam-tam-uri,fara artificii.Recomand amatorilor de minione.

Note..

Locatie:9

Aspect fizic:8

Oral:hmm..6 ,se poate si mai bine :)

Normal: 7,pizdulea epilata,fund frumos,recomand o tragere pe la spate.

Bafta

  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Buna seara stimabili colegi.

 

 

Curiozitatea m-a impins in aceasta dupa-amiaza sa vizitez pe Raluca si sincer va spun ca am ramas placut impresionat.

 

Am sunat, mi-a comunicat locatia ( zona Palas ), tarifele ( 80 nr si 150 ora ) si serviciile ( oral ne-protejat si normal protejat ). Sun, ma prezint la locatie si sunt pus pe asteptare 5 minute pentru ca domnisoara in cauza sa fie curata si fresh pentru urmatorul client. De apreciat acest lucru cu toate ca mi-au clantanit putin dintii si eram imbracat mai de primavara. Aici are un plus de la mine. Revin cu telefon, imi spune unde sa ajung, intru si dau peste o domnisoara draguta ( mult peste media altor slute de prin Iasi ), cu un chip placut, zambareata, sociabila daca nu esti un ghertoi prost, miniona, sani micuti, fund placut. Am socializat noi putin despre una, despre alta si veni vremea sa ne "dam si cu parapanta". Pentru ca amanadoi facusem dus, am trecut direct la actiune, deci jos textila si hop in pat. "Meciul" incepe cu un oral protejat, urmat de putin normal cu ea deasupra si cu spatele la mine dar din pacate nu aveam succes asa ca am renuntat la "hainuta soldatelului" si am continuat pana la finalizare.

 

Per total experienta a fost una placuta, domnisoara e placuta, sociabila si promite. Un singur lucru am sa-i reprosez si aici asa cum am facut-o si in locatie : pentru cei nefumatori nu e prea ok sa se fumeze in locatie. Sunt sigur ca o sa gasesti alta solutie. Si cand o sa revin la tine, daca tot miroase a fum de tigara, o sa te bat la fundul gol, mai Raluca mai :)

 

Acestea fiind spuse, sa trecem la note :

 

Locatie : 9 - centrala, accesibila, moderna, noua, conditii mai mult decat decente. Am dat 9 si in speranta ca problema fumatului se va rezolva.

 

GFE : 10 - sociabila ( daca are cu cine ), zambareata, placuta la vorba, politicoasa.

 

Oral : 8 - soft, pasional. Mi-ar placea un oral putin mai indraznet de la Raluca si sunt sigur ca o sa gasesc asta la ea in viitorul apropiat.

 

Normal : 8 - uscata la "piersicuta" ( te rog sa folosesti cu incredere lubrifiant sau da pasarica pe mana mea ca ti-o ud eu ), se onduleaza bine la normal

 

Anal : nu face

 

Asa cum am mai zis eu o sa revin cu placere. Raluca, te rog sa iei aceasta recenzie si cu bune si cu rele, tot ce am zis vreau sa fie doar constructiv pentru tine pentru ca mi-ai placut si promiti. Ce-a fost la urma am considerat ca e micul nostru secret si de asta nu mi-am permis sa-l expun aici. O sa ne revedem curand.

 

Pe tine Raluca te pup, iar pe voi restul va salut.

 

O seara frumoasa va doresc si un weekend maxim.

 

Un Craciun luminos sa aveti in case si suflete.

  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Ce-a fost la urma am considerat ca e micul nostru secret si de asta nu mi-am permis sa-l expun aici.

 

colfusion : Felicitari pt vizita de la Raluca . :) Dar spune si tu tot daca tot ai pomenit aici ca ai un secret cu raluca ne faci curiosi pe toti colegi de secretul tau care il ai tu cu raluca . Te intreb pt ca  eu stiu ca Raluca este o dulceata de fata . :)
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...