Sari la conținut

Miniona slim-skinny nimfomana 0768155342


Postări Recomandate

  • Oras:Chitila
  • Oras:Chitila

Am fost eu .

Zona Lacul Tei in apropiere de benzinaria Lukoil undeva prin spatele blocurilor cam complicat de ajuns dar te ghideaza.

Fata e pusa pe facut bani trebuie sa astepti 10-15 minute pana se elibereaza un loc .

Am ajuns , asteptat , ghidat intr-un bloc la etajul 8 apartament vechi nerenovat , baie cam jegoasa fara gel de dus ... 

Fata cred ca e cea din poze mica de inaltime si foarte foarte slaba Are undeva la 20-25 de ani nu e urata DAR are o grebla in gura cum rar am vazut (grebla = 10% din numarul total de dinti si aia cariati rupti etc)  .

Mi-a comunicat pretul 30 ron o tragere sau 60 ora ( in traducere cred eu 30 de lei un numar cat mai scurt max 10-15 min , 60 ron maxim 30 minute) 

Mi-a spus ca totul e protejat ( chiar nu prea ma tenta oral cu ..... gurita ei sexy (dar nu prea) , a facut un  oral acceptabil sa zicem de 6-7 .Dupa 2-3 minute m-a intrebat daca trecemla normal ... Am luat-o pe la spate ,priveliste ok cur micut frumusel piele fina . A fost un pic mai bun normalul sa zicem de 7,5 .

Am terminat in prez destul de repede , m-am spalat un pic la baie si am plecat.

Per total la 30 ron eu zic ca se merita , de revenit... nustiu ce sa zic , sunt amator de skinny deci cred ca da .

 

Pozele cred ca sunt reale . O recomand celor amatori de super skinny . 

 

Locatie 5

Corp 8

Fatza 7 ( cu gura inchisa) altfel 4

GFE 7

Oral 6,5

Normal 7.5

Anal -

 

Spor !

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

:bravo  pentru curaj si povestioara.

Pentru 30 de lei, nu ai pierdut nimic. Era mai grav daca dadeai 300 si ajungeai la una ca asta :D

 

"Garsonerie" sau apartament?

Singura sau cu manager in casa? Ai simtit ceva miros de peste pe acolo sau sunete care ar da de banuit ca mai e cineva pe acolo?

 

Anal face?

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Chitila
  • Oras:Chitila

Apartament  , dar lucreaza intr-o singura camera . Posibil sa fie si fishie pe acolo dar discret nu l-am simtit si oricum nu ma impresioneaza . Ca o paranteza mai mult de jumatate din fetele la care am fost   lucreaza cu peste sau cineva care sa intervina in caz ca sunt probleme mai serioase asa ca nu mi se pare ceva de neconceput sa fie si altcineva in zona atata timp cat isi vede de treaba lui si nu si-o cauta.

Parca mi-a zis ca nu face anal cand mi-a prezentat oferta dar nu-s 100% sigur ca e asa sau doar mi s-a parut.

Nu m-a atras  in acest sens asa ca eu nu am intrebat.

Va astept cu a 2a recenzie ;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...