Sari la conținut

Lory - 0733 904 671 - masaj - 120 lei


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Tipa isi posteaza de obicei anunturile in ziarul Telegraf - la Matrimoniale - Diverse.

E mica de  inaltime, subtirica, curul misto, tate lasate cam vreo 28 ani.

Sta in spate la Emag la blocurile cu 4 etaje la parter. Cand i-am dat telefon am crezut ca e de la salonul Angels Therapy, dar din cate mi-a spus nu are legatura cu salonul respectiv.

Am fost acum cateva saptamani la ea si m-a inampinat intr-un hol destul de intunecat, nu prea iti dai seama pe unde umbli.

Fata e curata, masajul de relaxare e foarte bine facut, e comunicativa, iti spune toata viata ei daca ai rabdare... eu nu am, ma durea capul.

Masajul erotic e la fel de bun, finalizarea fiind cu simularea de sex oral, adica intre barbie si umeri....

Sper sa va placa pisicile ca am gasit una care se plimba pe acolo, si pe care a dus-o in alta camera...

Nu pare sa aiba pesti dar usile de la celelalte camere erau inchise.

Am fost de 2 ori la ea... prima oara am intrebat de sex normal si a zis ca nu face, a doua oara i-am oferit inca 50 lei si a acceptat, chiar era infierbantata.

Se merita ca la banii astia nu prea gasesti masaj de relaxare si erotic de calitate, tipa chiar stie... 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Pai trebuie vreun IQ de 200+ sa faci o recenzie la bagaboante? 

Fi si tu mai exact, ce vrei sa spui ? 

Ca-s pestele ?

Ca-s aia ?

Lamuresc orice.

ba nu i adevarat! Stimata duduie! Si tu incerci sa ne iei de prosti? Asta e autoreclama! Esti una si aceeasi cu duduia! PFFFF! Curvele astea ne subestimeaza inteligenta, frate! Zau asa!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...