Sari la conținut

unde gasim fete la sosea in Buzau?


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

cand poftiti la vreo fetita cu tariff, va recomand hotelul Acela de la gara, Brebeanu. Mergeti la receptive va asezti la o masa de acolo, comandati ceva si asteptati vreo 10 minute, un sfert de ora si trebuie sa apara vreuna, din strada sau de sus din camera. Daca nu, intrebati-le pe receptionere. Am eu asa o impresie ca e o intelegere intre ele si fetitele care presteaza acolo.

Astavara cam prin august, isi faceau veacul pe la receptia hotelului maisus amintit, cam dupa ora 15 vreo 4 sau 5 fete. Pe doua le-am incercat si eu

Era una stefania, 19 ani, 1,65 m si cam vreo 58 kg. Nu facea oral, dar atenta si cu bun simt. cerea 70 lei numarul. Venise de doua saptamani la produs de undeva de la tara. Acum se zice ca a nascut.

  • Like 2
Link spre comentariu

cand poftiti la vreo fetita cu tariff, va recomand hotelul Acela de la gara, Brebeanu. Mergeti la receptive va asezti la o masa de acolo, comandati ceva si asteptati vreo 10 minute, un sfert de ora si trebuie sa apara vreuna, din strada sau de sus din camera. Daca nu, intrebati-le pe receptionere. Am eu asa o impresie ca e o intelegere intre ele si fetitele care presteaza acolo.

Astavara cam prin august, isi faceau veacul pe la receptia hotelului maisus amintit, cam dupa ora 15 vreo 4 sau 5 fete. Pe doua le-am incercat si eu

Era una stefania, 19 ani, 1,65 m si cam vreo 58 kg. Nu facea oral, dar atenta si cu bun simt. cerea 70 lei numarul. Venise de doua saptamani la produs de undeva de la tara. Acum se zice ca a nascut.

Felicitări!!! Ești tătic :))

Scuze, nu m-am putut abține :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

salut!

unde gasim fete pentru o muie scurta in Buzau? unde sunt fetele care stau la marginea drumului pentru o muie scurta in masina?

am vzt una roscata dragutza la iesire din bz catre ploiesti dupa ce cobori podul la padure la lukoil. sunt vreo 3 akolo

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Am fost eu.Daca le ajuta vremea vin in fiecare zi de la vreo 10:00—15:00.probabil ala e programul din cauza autobuzului ca vin din ploiesti.e o blonda cu ochelari bunicica dar e rau ca face doar normal.Daca are cineva un pont mai bun pt buzau va dau nr ei de tel.

Link spre comentariu

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

observ ca cei care au masina nu se mai gandesc si la noi, pietonii, si nu incearca sa ne ajute si pe noi. Si prin urmare nici recenziile noastre nu vor sa le mai citeasca pana la capat. Sunt un pic cam superficiali. Ma refer si la GZN care zice de mine ca nu am facut nici o recenzie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...