Sari la conținut

andreea 19ani poze reale 120 lei 0747360887 / 0747401108


azi nu

Postări Recomandate

Vizitator all_star
Reputație: 0

N-ai pierdut nimic, stai linistit. E bn ca n-a mai raspuns la tel.  Asa ai evitat sa arunci pe fereastra niste bani. Nu cred c-ai citit toate recenziile colegilor, altfel nu cred ca mai doreai so vizitezi.

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

In vizita cu treaba prin ca galati  acum vro luna am spus sa fac si io o vizita mai pe seara dupa ce mi-am luat vro 3 tepe intr-o singura seara am sunta domnisoara raspuns din prima  mi-a spus adresa si in 10 minute eram la ia ,locatia este undeva langa un parc,fata frumisica cam cum imi place mie, ma asteptat intr-o tinuta adecvata,camera in care ne-am cunoscut mai bine era ok ,fata draguta spun eu ca si servicii a fost ok deci acum ca am citit aici am vazut ca nu prea este laudata asa ca io spun cum m-am simtit cu ia, fara figuri sau sa se grabeasca am optat pt 2 numere oral normal protejate  (200 de lei dati fara sa mii ceara)dusul e ok mai prost cu prosopu mi-a dat unul curat dar un pic micut  mi-am facut treaba cu el.Intre timp i-am mai facut vro 2 vizite care sau derulat cam in acelas mod ia respectandusi programarea facuta din timp


Nota  servicii


oral..7 pt ca nu sunt adeptull


normal..  9 accepta diferite pozitii


igiena... 9 nu a facut dus dar mi-a spus ca facuse nu am simtit mirosuri suspecte


locatie...8


  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:În mai multe parti
  • Oras:În mai multe parti

In vizita cu treaba prin ca galati  acum vro luna am spus sa fac si io o vizita mai pe seara dupa ce mi-am luat vro 3 tepe intr-o singura seara am sunta domnisoara raspuns din prima  mi-a spus adresa si in 10 minute eram la ia ,locatia este undeva langa un parc,fata frumisica cam cum imi place mie, ma asteptat intr-o tinuta adecvata,camera in care ne-am cunoscut mai bine era ok ,fata draguta spun eu ca si servicii a fost ok deci acum ca am citit aici am vazut ca nu prea este laudata asa ca io spun cum m-am simtit cu ia, fara figuri sau sa se grabeasca am optat pt 2 numere oral normal protejate  (200 de lei dati fara sa mii ceara)dusul e ok mai prost cu prosopu mi-a dat unul curat dar un pic micut  mi-am facut treaba cu el.Intre timp i-am mai facut vro 2 vizite care sau derulat cam in acelas mod ia respectandusi programarea facuta din timp

Nota  servicii

oral..7 pt ca nu sunt adeptull

normal..  9 accepta diferite pozitii

igiena... 9 nu a facut dus dar mi-a spus ca facuse nu am simtit mirosuri suspecte

locatie...8

200lei pentru ce ai dat sigur nu ai gresit fata ? Eu am fost pe la ea mai demult dar sincer nu pot da nota de trecere

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Face cum sa nu faca, peste tot si pe Luna, pe Marte, Venus, Jupiter, unde vrei tu. :laugh2 Daca-i fi citit cu atentie ce-au scris colegii mai sus, ai fi inteles ca fata s-a retras. :slap2

Link spre comentariu
Vizitator all_star
Reputație: 0

Deplasari faci?

 

Face cum sa nu faca, peste tot si pe Luna, pe Marte, Venus, Jupiter, unde vrei tu. :laugh2 Daca-i fi citit cu atentie ce-au scris colegii mai sus, ai fi inteles ca fata s-a retras. :slap2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...