Sari la conținut

PapiAlex gigolo =))


Postări Recomandate

  • Oras:peste tot si nicaieri
  • Oras:peste tot si nicaieri

Booon daca papi l-a facut gigolo pe pustiu eu il fac pe papi.

 

Anuntu suna cam asa'' ofer companie doamnelor si domnisoarelor frumoase, clipe de neuitat. Obligatoriu clientele sa aiba varsta intre 18 si 25 ani.''

Modalitate de contact prin PM

Tarife

300 ron pe ora

 

Eu m-am incantat cand am vazut ca vrea sa isi dea anunt si l-am contactat

 

Am stabilit data si ora intalnirii si ce credeti e foarte serios si hop la ora stabilita imi apare in usa

Intra il poftesc la o cafea,bine inteles eu deja eram in breatele lui si il sarutam cu pasiune. Nu a durat mult pt ca se vedea ca eram incalzita bineeee. Eu fiind iesita din dus cu cateva minute inainte sa apara papi nu a mai fost necesar. El ca sa ma faca sa il vreau din ce in ce mai mult ...cand s-a intors in camera eu eram intinsa pe pat,s-a apropiat de mine m-a sarutat usor ,tandru apoi din ce in ce mai apasat,apoi a cobort usor usor pana la sani mi ia desmierdat,alintat supt lins intr-o maniera asa delicata ca eu daja eram uda. A coborat usor pana la punctul culminant facandu-mi un oral cum nu am mai intalnit avand orgasm de 2-ua ori.

Nu am mai rezistat si i-am pos un prezervativ, parca deveneam neindemanatica la cum abia cu chiu cu vai l-am pus,apoi a intrat in mine .....nu mai am cuvinte sa povestesc restul naratiunii doar ca totul a fost dus la extrem pe aripile placerii, cred eu de ambele parti.

 

Acum notele:

-oralul--10/10

Normal--10/10

Asperct 10

Igiena 10*

 

Raport/pret/calitate--foarte bun si DA DE REVENIT!!

HALATUL::::-350 RON /TIMP PETRECUT O ORA SI 20 MIN

 

papi te pup si te mai astept

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...