Sari la conținut

PapiAlex gigolo =))


Postări Recomandate

  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
  • Telefon: -
  • Oras:Oradea
PapiAlex…..

 

 

Aceasta e prima mea recenzie…datorita faptului ca am avut parte de o experienta deosebita am simtit nevoia sa o impartasesc si cu voi   :D

Avand in vedere faptul ca PapiAlex nu avea o locatie in momentul in care l-am contactat telefonic am stabilit de comun acord sa ne vedem la mine acasa. Am stabilit ora si deja simteam emotiile, abia asteptam sa il cunosc auzind atatea lucruri frumoase despre  el .

Ajuns la locatie m-a luat in brate si a inceput sa ma sarute pasional, pulsul era necontrolabil …. Deja simteam o dorinta nestavilita de a-l avea cat mai curand…de a-l simti…. :blushing2

Din privirea mea si-a dat seama de dorinta mea si m-a luat in brate, ma asezat pe pat unde a inceput sa ma dezbrace si eu la randul meu pe el.... m-a  sarutat pasional…a coborat in jos unde am avut parte de un oral incredibil. I-am facut apoi si lui oral, dar parca eram stangace, aveam emotii imi doream sa ii placa sa pot sa ii ofer senzatii incredibile. Am trecut apoi la actiune doream sa il simt….parca ne intelegeam din priviri, nu era nevoie sa vorbim pentru a schimba pozitiile…….si acum ma trec fiorii cand imi amintesc. Finish-ul a fost unul fericit si victorios. :D  :kiss3

Si acum notele:

Locatie:  a fost locatia mea 

Aspect:  9,5

Igiena: 10

Oral: 9,5

Normal: 10

Atitudine: 10

Boyfriend experience : 10

Cadoul: CONFIDENTIAL  :kiss3

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...