Sari la conținut

Salon masaj Bianco 0721827293


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dupa mai multe vizite la Ada,m-am hotarat sa incerc la Bianca(si dupa recenzia buna a lui zaeen123).A fost mult peste asteptari.E o bruneta pe la 1,65 si 50 kg, corp de sirena, trasaturi fine,draguta la fata, sanii medii, tuguiati.Fata si corp 9,50.Poate cu putina sala pentru tonifiere ar fi 10.Masaj de relax bun 9,5. Masaj erotic f bun 9,9, senzual pe gustul meu, timpul respectat, atitudine ok.Platit 150,tarif de zi si 50 pt atingeri. Am plecat relaxat. De revenit, eu ,cat mai curand.Mersi Bianca.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am revenit cu placere la Bianca, pe care acum am gasit-o libera ceva mai greu,e o mica vedeta,pe merit, zic eu si probabil zic si altii.Platit taxa plus atentia, dusul de revigorare si apoi cam acelasi ritual. E o profesionista care respecta meseria, zic eu ca e si talent. Masajul erotic e f senzual, in crescendo, tensiunea erotica e bine gradata astfel incat sa nu termini imediat.Per total nota 9,90 nu mi se pare mare, tinand cont ca ce face Bianca e deja arta. Am vazut film cu masaj pe hegre- art, asemanator cu ce face ea(desigur fara sex). De revenit, DA. Mersi, te pup, virtual din pacate.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am revenit la bianco după o experiența plăcută si nu am dat greș , mi-a plăcut fetele chiar de jos pana sa te hotărăști cu cine urci glumețe ,cu bun simt o atmosfera foarte plăcută fata de alte locuri unde am dat peste niște înfumurate .masajul 150 RON + o mică atenție preț rezonabil Pt a te răsfața puțin .parerea mea e ca merita . De revenit cu siguranța

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

De vreo luna a aparut in lotul salonului o noua bunaciune, de senzatie: MAYA

Este o bruneta simpatica de 18 ani, cu ochelari si un corp extrem de sexy { gen Demi Rose }

Sint convins ca-i face sa saliveze si pe cei carora le plac aschiile.

Zic ca-i ce-a mai sexy maseuza din TM.

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Andrada este o morena cu prefixul 3, care exceleaza la capitolul GFE.
Pot spune ce este cea mai sociabila persoana din domeniu pe care am intilnit-o.

Prestatia este pe masura maturitatii.

Imi da impresia unui trandafir caruia au inceput sa-i cada petalele.

Ar trebui sa se marite.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am luat-o pe Andrada la hotel. E ce trebuie :)

Corp frumos, înaltă, supla, fund frumos, sânii mici.

Am sărit peste partea de relaxare. Masajul erotic foarte bun. E foarte prietenoasă și glumeață.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Andrada. Mi-a placut experienta cu ea. Daca ar fi sa-i dau o nota, clar este 10. Pe mine nu ma deranjeaza ca are +30ca si varsta...din contra. Are o atitudine foarte faina, nu se grabeste si este siglumeata. Eu sigur o sa mai mwrg la eacat. :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...