Sari la conținut

Alina 0720676667


Postări Recomandate

  • Oras:targoviste
  • Oras:targoviste

 

 

Hello dragii mei.

sunt alina,blonda, am 30de ani, 160cm si 70kg

 

Serviciile prestate sunt:

-oral neprotejat cu CIM , COF,COB,DT

-normal protejat

-french kiss

-cunnilingus/anilingus pasiv

-masaj de relaxare

-sex intre sani

 

 

Tarife practicate:

100lei/finalizarea pe indelete pana la 30 min

150lei/2finalizari pe parcursul a 60 min

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Hello dragii mei.

sunt alina,blonda, am 30de ani, 160cm si 70kg

 

Serviciile prestate sunt:

-oral neprotejat cu CIM , COF,COB,DT

-normal protejat

-french kiss

-cunnilingus/anilingus pasiv

-masaj de relaxare

-sex intre sani

 

 

Tarife practicate:

100lei/finalizarea pe indelete pana la 30 min

150lei/2finalizari pe parcursul a 60 min

locatie, program???

Link spre comentariu
Descriere anunţ
 
Berceni, noua in zona,

Alina 29 ani, esti satul de masaje si experiente care ti-au lasat un gust amar? Eu sunt o doamna rafinata, calma si rabdatoare, daca vrei sa ne cunoastem suna-ma si nu vei regreta. Poze reale;

 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare am vazut ca nu are niste recenzi destul de explicative,asa ca imi aduc si eu aportul pentru acest topic.

In general find mai atras de fetele corpolente si aflandu-ma la o aruncatura de bat de lovatia ei am decis sa ii fac o vizita. Modalitatea de contact cea din AT. Locatie rond Nitu Vasile,usor de ajuns si cu locuri de parcare.

Etaj superior bine,garsoniera destul de modesta dar acceptabila pentru ceea ce cautam noi. Servicile fetei o+n=60 sau 120...dar atentie daca vreti fin orala 100 cu 150.

Alina este o persoana comunicativa,dar pozele cu jumatate de fata o avantajeaza mult,in poze pare draguta dar in realitate este uratica,la corp din pozele vechi era ok acum este foarte mare...tate mari,burta mare,pulpe groase...cu cel putin 20 de kg peste pozele de atunci. Trecem peste aspectul fizic,am decartat 60 pentru o finalizare,am mers la dus pentru o scurta igienizare,ea nu a fost la dus dar era curata fara mirosuri neplacute,probabil facuse dus inainte sa ajung eu. Actiunea a debutat cu un oral nepro bun cu atentie la oute cu tot ce trebuie,timp in care eu ma jucam cu degetele in biboasca ei,i-am cerut sa trecem la normal sa conformat,a invelit soldatul si sa urcat deasupra,chiar daca are ceva mai multe kg in plus se misca bine in pula chiar mi-a lasat impresia ca ii place sa te futa ea....binenteles ca am optat sa termin in acea pozitie. A scos prezul si ma invitat la igienizarea de final. Nu m-a grabit deloc,vorbareata ,glumeata este ok fata

Locatie 7

Alina 6 pe linie(fata,corp)

Oral 8.50

Normal 8

Gfe 8.50 este ok

Tragerea 60 glontul

De recomandat doar amatorilor de bbw.

Eu am trecut-o in palmares

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...