Sari la conținut

ATENTIE


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sfatul meu:stati deoparte o perioada de pizde...sunt sanse sa patiti la fel ca si mine.

 

locatie,nume,etc nu vreau sa dau...daca vor ele,vor anunta pe forum ce s-a intamplat...pana atunci nu vreau sa ma bag...

sunt prea ok fetele sa le fac reclama negativa...oricum ele nu au nicio vina in acest subiect...

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

UNDE FUNCŢIONA BORDELUL SUB DENUMIREA DE SALON DE MASAJ EROTIC

 

post-88772-0-34284800-1418386294_thumb.jpg

 

Reporterii observatorulph.ro au aflat că salonul de masaj erotic, unde poliţiştii au descoperit un bordel ilegal, funcţiona într-un bloc din cartierul ploieştean Mihai Bravu. 

În momentul descinderilor, în apartamentul respectiv au fost surprinşi mai mulţi clienţi care întreţineau relaţii sexuale cu femei a căror vârstă era cuprinsă între 20 şi 45 de ani. Liderul reţelei este o femeie de 44 de ani, proprietarul apartamentului unde aveau loc orgiile. Aceasta îşi racola clienţii prin intermediul anunţurilor de mică publicitate. În urma percheziţiilor au fost confiscate mai multe bunuri şi suma de 17.000 de lei. 

 

http://www.observatorulph.ro/eveniment/47718-unde-functiona-bordelul-sub-denumirea-de-salon-de-masaj-erotic

 

oricum, reporterii au aflat eronat: bloc/apartament  :)

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

vesti calde:astazi am dat cu subsemnatul:fetele risca o amenda iar pestele,daca exista,e caz penal ptr el fiind proxenet (asa mi s-a spus),clientul da o declaratie in calitate de martor in care spune ce si cum s-a intamplat...el e posibil sa nu mai fie chemat nicaieri...

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

UNDE FUNCŢIONA BORDELUL SUB DENUMIREA DE SALON DE MASAJ EROTIC

 

attachicon.gifmasaj-erotic.jpg

 

Reporterii observatorulph.ro au aflat că salonul de masaj erotic, unde poliţiştii au descoperit un bordel ilegal, funcţiona într-un bloc din cartierul ploieştean Mihai Bravu. 
 

În momentul descinderilor, în apartamentul respectiv au fost surprinşi mai mulţi clienţi care întreţineau relaţii sexuale cu femei a căror vârstă era cuprinsă între 20 şi 45 de ani. Liderul reţelei este o femeie de 44 de ani, proprietarul apartamentului unde aveau loc orgiile. Aceasta îşi racola clienţii prin intermediul anunţurilor de mică publicitate. În urma percheziţiilor au fost confiscate mai multe bunuri şi suma de 17.000 de lei. 

 

http://www.observatorulph.ro/eveniment/47718-unde-functiona-bordelul-sub-denumirea-de-salon-de-masaj-erotic

 

oricum, reporterii au aflat eronat: bloc/apartament   :)

Poza furata. De trecut la "de evitat" :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

Da, da. Cum sa nu.

"Anunt:

Doua fete care au fost calcate de curand de politie oferim:ON,NP,... ."

Probabil asa o sa sune anuntul.

Suntem doua fete regulate de clienti si politie, de obicei neprotejate;

Pentru "organe", oferim doar anilingus ( pasiv )

Tarif: functie de incadrarea in legislatie, per finalizare (ancheta)

:snap  :snap  :snap 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

am sa povestesc,dar nu aici si nu acum...maine cu siguranta am sa relatez intreaga patanie...celui care vrea,dar in privat...sau pe o adresa de mail...

 

sfatul meu:o perioada de timp recomanda sa nu mai vizitati fetele,ptr a nu trece prin ce am trecut eu in seara asta si maine dimineata la secti...

daca nu mai vizitam fetele, asa o sa ajungem sa facem....:

 

https://www.youtube.com/watch?v=nY-4ikeGoTU

:) :) :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

In perioada studentiei,cativa studenti sportivi (juniorii mari) faceam forta la CSS Petrolul,in sala de lupte...in perioada 2002-2004 (...off ce vremuri...) , printre noi erau si cativa colegi care faceau rugby si cunosteau aceste dansuri de intimidare din perioada cantonamentelor facute in UK...ce vreau sa remarc in filmuletul de mai sus este mimica fetelor,mimica ce nu poate fi copiata de un european... :snap

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

http://www.phon.ro/retineri-si-perchezitii-la-o-grupare-de-proxeneti-condusa-de-o-femeie-de-44-de-ani-din-ploiesti.html

 

 

Rețineri și percheziții la o grupare de proxeneți, condusă de o femeie de 44 de ani din Ploiești

Polițiști din cadrul Inspectoratului Județean de Poliție Prahova, sub coordonarea unui procuror din cadrul Parchetului de pe lângă Judecătoria Ploiești, au efectuat zilele trecute trei percheziții domiciliare în imobile folosite de mai multe persoane bănuite că ar fi membre ale unei grupări infracționale profilate pe săvârșirea unor fapte de proxenetism.

În urma activităților desfășurate, au fost ridicate, în vederea continuării cercetărilor, mai multe bunuri folosite la comiterea infracțiunilor, precum și suma totală de aproximativ 17.000 de lei.

Totodată, au fost conduse la sediul Inspectoratului de Poliție, în vederea audierii, 16 persoane, dintre care șase ar fi membre ale grupării, iar celelalte sunt bănuite că ar fi fost clienții respectivei rețele.

Din cercetările şi investigaţiile efectuate în cauză a reieșit că un număr de patru femei, cu vârste cuprinse între 20 și 45 de ani, ar fi întreținut raporturi sexuale contra cost cu clienți care erau racolați prin intermediul unor anunțuri publicate în mass media. Activitatea infracțională s-ar fi desfășurat sub acoperirea unui salon de masaj erotic care funcționa la domiciliul liderului grupării despre care s-a stabilit că ar fi fost o femeie de 44 de ani, din Ploiești.

Aceasta din urmă și o membră a rețelei au fost reţinute pentru o perioadă de 24 de ore, ulterior fiind sesizat Parchetul de pe lângă Judecătoria Ploiești cu propunere de arestare preventivă pentru săvârşirea infracţiunii de proxenetism, cele două fiind prezentate instanței de judecată în vederea emiterii a două mandate de arestare preventivă.

Cercetările sunt continuate pentru stabilirea întregii activităţi infracționale.

Asta e fara nume

http://www.observatorulph.ro/eveniment/47726-decizia-instantei-in-cazul-liderei-gruparii-acuzate-de-proxenetism-din-ploiesti

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

sa spunem ca am studii juridice .......colegu florineag........din fericire eu nu am patit ca tine...... :snap

 

si te ajuta studiile juridice in vreun fel?

inclin sa cred...crede-ma pe cuvant!!!

ca nu ai patit ca mine,asta e alta poveste...ce sa zic...bravo tie!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...