Sari la conținut

BAN Sarpex


Postări Recomandate

Buna tuturor ,

 

Eu propun banarea lui Sarpex...Pisicuts uite frate ca deja se poate sa fie la a 3-a recenzie fake care le-am descoperit noi..Prima fiind la Amanda dupa la Annabelle si a 3-a la Giulia..

 

 

Deci ce ii de facut in legatura cu mult prea iubitul nostru Sarpex!!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Eu am crezut ca iara ai bagat o gluma - marca inregistrata harrypoker- pana am verificat. 

Consider ca recenziile lui la Carina din Baia Mare sunt suspecte in privința uro-ului.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Dragilor, intelegeti va rog un lucru, de fapt il stiti si voi. Pe orice forum, la care te-nscrii, se cere activitate in folosul comunitatii (sa zic asa) si numarul de posturi. Cred, ca ce urmaeste colegu "sarpex" este ceea ce am zis eu mai sus :)

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Dragilor, intelegeti va rog un lucru, de fapt il stiti si voi. Pe orice forum, la care te-nscrii, se cere activitate in folosul comunitatii (sa zic asa) si numarul de posturi. Cred, ca ce urmaeste colegu "sarpex" este ceea ce am zis eu mai sus :)

Cat de sus? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Cat de sus? :)

Pai depinde cat de sus poti sa vezi tu ;)...komm schon harrypokker77, la toata subtilitatea de care ai dat dovada pana acum, imi pui intrebari de genul? Daca as putea aprecia cu un punct in plus, as face asta. Versiunea mobila nu-mi permite asta sau nu ma descurc eu ;)

Link spre comentariu

Well, daca tot am fost invitat sa scriu aici, iata ca voi scrie

incep prin a spune ca fiecare pasare pe limba ei piere, a se deducede aici pasarica sau pasaroi

 

Despre prestatia Carinei, ceea ce am spus a fost totalmente adevarat, in niciuna din vizite nu am trecut dincolo de oral, care pot sa spun ca-i chiar bun, mi-am facut damblaua sa ma joc cu jucarica si ce-am mai scris eu acolo, pentru ca nu-s adeptul uro sau alte gretosenii de genu' va dati si voi seama ca n-am rasfoit meniul pana la acel capitol, Carina este comunicativa, are cateca kg in plus pe care speram ca le va da pierde in timp, face un oral bun si cam atat am testat eu, nu am facut recenzie in fals deoarece nu am avut motiv, nu am motiv si nici nu pot avea, am lasat 200 lei de la inceput, pentru ca asa sunt eu obisnuit si mai ales fiind printre primele dati la ea nedorind sa par vreun tepar cu jebul gol in cautare de aventuri, de obicei achit la final asa um se cuvine in urma livrarii unui produs conform si mult dorit :)

 

Despre identitatea si/sau motivele user-ului Sarpex nu prea pot sa-mi dau cu parerea, prefer sa ma tin departe de polemici si prefer sa nu presupun  lucruri care pot sau nu sa fie conforme cu realitatea. Va dati si voi seama ca in cazul unei recenzii pozitive aproape nicio fata nu poate protesta, de e ar face-o ? Oricum nu se poate verifica in vreun fel aca respectivul utilizator a fost sau nu la ea, e o chestie pe care doar cei doi implicati o stiu ... sau fata nici nu va sti, daca utilizatorul nu-si dezvaluie identitatea de forumist.

 

In definitiv, va las pe voi sa discerneti si sa decideti, oricum va garantez ca Pisicul va face exclusiv dupa voia sa si nu dupa a voastra :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...