Sari la conținut

Postări Recomandate

Salut, intentionez sa le fac o vizita la fete maine seara (vineri) si as vrea sa stiu daca cineva a trecut pe la ele. Am vorbit deja despre condiiti si la telefon a raspuns o tipa cu o voce foarte placuta si foarte civilizata.Daca cineva le cunoaste va rog sa-mi spuneti niste info despre fete"SHOW lesby real, aproape toti barbatii isi doresc la activ o experienta in 3. Nu toti insa au curajul sa faca pasul. Suntem doua prietene bi si oferim show-uri lesby d-lor ce doresc sa ni se alature in pat. Sex total 0733.636.406"

post-9466-133409711397_thumb.jpg

post-9466-133409711398_thumb.jpg

post-9466-133409711399_thumb.jpg

post-9466-1334097114_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
Salut, intentionez sa le fac o vizita la fete maine seara (vineri) si as vrea sa stiu daca cineva a trecut pe la ele. Am vorbit deja despre condiiti si la telefon a raspuns o tipa cu o voce foarte placuta si foarte civilizata.Daca cineva le cunoaste va rog sa-mi spuneti niste info despre fete"SHOW lesby real, aproape toti barbatii isi doresc la activ o experienta in 3. Nu toti insa au curajul sa faca pasul. Suntem doua prietene bi si oferim show-uri lesby d-lor ce doresc sa ni se alature in pat. Sex total 0733.636.406" [/quoteFetele sunt de treaba ! Eu am fost cu Alina de vreo 2 ori, care face si anal, cealalta e Ramona pe care nu am incercat-o inca !La show din cate stiu eu Alina este mai activa, Ramona e cea care primeste ! Atentie ca fac oral neprotejat dar fara CIM !Bafta si sa ne povestesti cum a fost !
Link spre comentariu

Da astazi am mai discutat cu ele la telefon, fetele au fost corecte si m-au avertizat de acest lucru, oricum nu tin neaparat la asta, atunci cand e cazul OK e bine dar daca nu se poate CIM e la fel de ok.Ma intereaza sa fie ele OK. Mi-a placut ca m-au asigurat ca daca nu imi place ce gasesc la fata locului (daca nu sunt ele cele din foto) pot parasi locul fara nici un fel de probleme :D.Cand ma intorc va povestesc.

Link spre comentariu

Naspa.am fost la domnisoarele, iar prestatia lor lasa mult de dorit pentru ce se lauda ele ca ofera.Locatie Obor. Domnisoarele m-au asteptat intr-o tinuta office, gen secretara obraznica, lucru care a reusit sa imi ia ochii. Am dat banul, am primit prosopul si dupa ce am revenit in domnitor am avut prima surpriza. De la inceput domnisoarele au precizat ca ele de fapt nu sunt BI...si sa nu am asteptari prea mari de la ele. In faza asta deja era prea tarziu sa mai refuz sa ca am mers mai departe si am asistat la un show in care una ii dadea limbi alteia....undeva in jurul buricului. SHOW zero, implicare...0, Per total nu recomnd.

Link spre comentariu
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!
  • Oras:Ciuciunghezia (use google maps)!

Eu banuiam ceea ce spune besthunter mai sus, adica faptul ca show-ul nu e real ci o prefacatorie totala, dar n-am vrut sa arunc chifteaua aici fara sa fi fost personal la ele si sa testez.@besthunter, ai +1 de la mine la reputatie, pentru implicare si sinceritate. Tine-o tot asa!Te rugam totusi sa faci o recenzie completa cu cat mai multe detalii, pt. ca asa isi dau seama mai bine confutaciosii despre ce-i vorba.Bafta si ciocane tari!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

salutare,eu am fost in vara la ele pe la ceas de pranz. dupa ce am gasit cu greu straduta aia am ajuns la locatie. apartamentul era foarte curat, ceea ce era ok, fetele foarte primitoare, mai ales bruneta (nu mai stiu cum le cheama).mi-au dat prosopul si un gel de dus mic si am purces in dormitor unde am primit acelasi briefing: nu ne sarutam pe gura ca nu suntem lesby, ne dam limbi si cam atat. de fapt, mecanic, cam asta a si fost.dupa simulacrul asta, am suit-o pe blonda pe mine, dar e mecanica rau. ulterior am trecut la bruneta cu care am si terminat de altfel, ea fiind mult mai calda si cu o urma de gfe, fk.overall:locatie 8fete: aspect 8, prestatie 5impersonale

Link spre comentariu
Vizitator vyypuss
Reputație: 0

@PleasureistheKey confrate drag am si eu o intrebare daca se poate?Cand ai fost tu la domnisoarele mai sus mentionate ? Din ce vad eu nu sa mai postat pe threadul lor de aproximativ 6 luni . :dodgy::dodgy:???

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...