Sari la conținut

GEORGIANA - DAMA DE LUX - 0720666767


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mah Miky...io is curva batrina...da iti zic doar asa: aista mica, di ai fi tu pi placu iei, tiar futi di tiar sari flociii ka schijielie pi pereti !!! Si nu dacuma...di cind so "brodat"...da di cind iera ia mica mica ! Pria mica sa aibi cont pi Nimfomani !

 

Poi noi vizut tu tata veata ta fumei...citi puli o vazut ia pin la opspe ani ! ;)

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna. Ai avut acum 4 ani o colega blonda in spate la biserica de la spital langa magazinul Carrefour ?Imi pari cunoscuta dupa tatuaje.

si mie imi pare cunoscut tatuajul ala de pe spate. Daca nu ma insel a fost colega cu Loredana Filip

 

L.E.: Se pare ca ea este  la postul #11 http://nimfomane.com/forum/topic/36924-care-este-povestea-ei-loredana-aka-rf-0726793466/page-1

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut,

am avut de gand sa trec pe la ea saptamana trecuta si cand am sunat, surprizaaa, mi-a spus ca este 150 nr / 300 ora,  am renuntat........

Si eu am vrut sa o vizitez dar mi-a tras teapa. M-a indrumat, am ajuns la scara si numai rapsundea la interfon. Asta dupa ce mi-a spus sa astept 5 minute afara care de fapt au fost 10 plus timpul pierdut in fata usii ca am asteptat la interfonul ala sa sune pana s-a inchis singur.

Concluzia:  bani pe taxi aruncati aiurea plus 20 de minute stat in frig.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...