Sari la conținut

Andreea 0720920099 (fosta Studenta Nerva Traian)


Postări Recomandate

Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Am vizitat-o pe Andreea acum cateva luni in locatia de pe Octavian Goga. Tipa este foarte draguta (si eu sunt destul de pretentios), cca 165-167 fara tocuri, insa cu tocuri arata senzatie. Are sanii o idee cam lasati insa daca ar incepe sa faca putina miscare (in afara de futut) s-ar putea remedia (inca). Fara celulita/slanini in vremea aceea. Vorbeste frumos si pare destul de educata, asta poate fi interesant pentru cei care au chef de stat la povesti inainte de actiune.

 

Intrucat eram cam pe fuga am inceput cu un oral bunicel si apoi am bagat vreo 3 pozitii la normal, fara prea multe scheme ca se facea tarziu, a fost relativ ok, Andreea s-a udat destul de bine, cred ca daca aveam mai mult timp la dispozitie sigur o rezolvam si pe ea.

 

Note:

Locatie: 8,5 (aproape de unirii)

Fata: corp 9, fata 9,5

Igiena: 10, foarte curata, fara mirosuri

Normal: 9,5 dar din vina mea ca eram pe fuga

Oral: 8,5

GFE 9,5, chestie de "click", am prins si un pic de FK oarecum retinut deci nu am insistat.

 

De revenit? Da. Are potential de top.

Link spre comentariu

Am viztat azi din nou pe Andreea 

Dupa 33 de pagini de reviewuri si note mari, putine mai sunt de zis cine vrea sa is faca o parere are de unde 

 

Cand apare in usa in rochia  mulata si pe tocuri , e o aparitie de exceptie 

iar cand iese de la dus infasurata in prosop , e de luat acasa :)

 

Singurul aspect ce poate fi un inconvenient e locatia actuala care nu e una centrala.

 

Finuta, stie sa se faca placuta si ai ce vorbi cu ea . 

 

Actiune, calificative ...sunt pline paginile de asa ceva,   

Dar stie sa fie autentica in timpul actiunii, ceea ce e prceless iar  GFE de 10 

 

Am vrut sa inchei anul frumos ....si daca vreau sa il incep pe urmatorul cu bne cred ca iar pun mana pe telefon :)..

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...