Sari la conținut

Andreea 0720920099 (fosta Studenta Nerva Traian)


Postări Recomandate

Vizitator andreeant
Reputație: 0

Buna tuturor, sunt singura in locatie incepand de azi, programul a ramas acelasi(11.00-18-00)  ...joi este ultima zi

 

o zi buna va doresc! :bye

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Salutare! 

Am vizitat-o si eu pe Andreea saptamana trecuta, este o fata foarte frumoasa cu un corp suplu dar bine facut si mi-a placut si comportamentul ei. Nu pot sa spun ca am avut parte de un GFE ridicat asa cum imi place mie, nu imi permitea nici timpul pentru ca am stat doar 30 de minute, in schimb a fost amabila si zambareata , si si-a dat silinta sa ma faca sa plec de la ea fericit.

Locatia este OK, baia modesta dar curata,geluri de dus, apa de gura, papuci lipsa , prosopul mare si curat , mai era cineva in locatie , o colega cred, nu am vazut-o insa.

Actiunea s-a desfasurat cu mine la orizontala, si cu ea deasupra , am vrut sa fiu rasfatat si exact asta am primit. Mi-a facut un sex oral neprotejat destul de interesant, cu sarutari pe tot corpul  inclusiv ouale fara sa ii cer eu ,si s-a folosit de sanii ei frumosi sa ma excite si mai tare, a incercat si ceva DT nu prea reusit , am bagat si eu botul un pic la pasarica epilata si bine mirositoare, are niste labii proieminente numai bune sa te joci cu ele. La normal am lasat-o tot pe ea deasupra sa isi faca de cap, m-a calarit in mai multe viteze si ritmuri pana am ajuns la finalizare, de care m-am bucurat  cu  Andreea strangandu-ma in brate si gemandu-mi senzual la ureche cu rasuflarea ei fierbinte.Desi a fost o experienta pe fuga din lipsa de timp , am fost multumit si m-am simtit foarte bine.sper sa o repet curand.

 Am stat cam 30 de minute  , cadoul a fost 150/ 1 fin . 

Note:

LOCATIA: 8,5
ASPECT FIZIC:  9,5 
IGIENA PERSONALA:  10
ORAL: 9 - lipsa CIM
NORMAL: 9
SEX ANAL: NA
GFE :8  

 ATITUDINE: 9
CADOU :  150 LEI /FINALIZARE 

Presiune in Pickhammer !         :moil:

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bifat si într-însa.

Am rămas surprins ca este de asemenea foarte drăguța din toate punctele de vedere. Nu e bucureșteanca. Asta-i clar.

Sunat- programat rapid. Ajuns fără probleme la duduie, facut cunoștința face to face, dus, trecut la acțiune.

Oral, 3 poziții, stop si go planet.

Note: locație:9,5

Aspect: 9, 5 fata10, cur 9, țațe 12.

Oral:!8.

Normal: 9

GFE 9

Voi reveni pentru aprofundare

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:everywhere
  • Oras:everywhere

Bifat si într-însa.

Am rămas surprins ca este de asemenea foarte drăguța din toate punctele de vedere. Nu e bucureșteanca. Asta-i clar.

Sunat- programat rapid. Ajuns fără probleme la duduie, facut cunoștința face to face, dus, trecut la acțiune.

Oral, 3 poziții, stop si go planet.

Note: locație:9,5

Aspect: 9, 5 fata10, cur 9, țațe 12.

Oral:!8.

Normal: 9

GFE 9

Voi reveni pentru aprofundare

FK?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...