Sari la conținut

Inginerul si rândunica


Postări Recomandate

  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Du-te fmm de handicapat!!

hai ma Pisicule, baneaza-l pe handicapatul asta ca a poluat tot ce se putea polua pe forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Cred ca motanul vrea sa ne faca faza aia  cand unii se plangeau ca sunt preamulti intr-un apartament, ei fiind 4 persoane.

Atunci primaria le-a mai bagat 4 persoane. Ei tot se plangeau. Dupa un timp, au evacuat 3 persoane din apartament. Atunci cei 4  au fost de acordca este bine asa.

 

Asa si cu motanul.Il lasa pe asta sa ne faca pulbere si dupa ce il baneaza 90 % din forumva fi multumit ca a scapat deinginer, cu toate ca forumul va fi tot de toata mwia.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

hai ma Pisicule, baneaza-l pe handicapatul asta ca a poluat tot ce se putea polua pe forum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Un forum intreg se roaga de Pisic pentru asta! Te rugam fa un efort si insista, foloseste-ti influenta pe care gurile rele sustin ca ai avea-o la Imparatie... :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Un forum intreg se roaga de Pisic pentru asta! Te rugam fa un efort si insista, foloseste-ti influenta pe care gurile rele sustin ca ai avea-o la Imparatie... :)

:laugh2 :laugh2 :laugh2

Motane, iti ordon sa il banezi pe inginer :laugh2 :laugh2 :laugh2.in caz contrar diseara nu mai vezi randunica :))))))))))))

 

sa vedem daca metoda asta functioneaza :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

daca nu...Dumnezeu cu mila :pope

  • Like 8
Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

Mă vrabie,dacă nici pe tine nu te mai ascultă pisoiu',e nasol...topicul @greului cu votul e degeaba.

Ai incercat tu,cu ameninţări,cu rugăminţi..nu mai însemni nimic pentru forumul ăsta. :))

Link spre comentariu

Mă vrabie,dacă nici pe tine nu te mai ascultă pisoiu',e nasol...topicul @greului cu votul e degeaba.

Ai incercat tu,cu ameninţări,cu rugăminţi..nu mai însemni nimic pentru forumul ăsta. :))

 

 

Clar :))

 

     Ai incercat sa te deloghezi de pe contul Randunica si sa te loghezi cu contul Pisicuts ?  :D 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

     Ai incercat sa te deloghezi de pe contul Randunica si sa te loghezi cu contul Pisicuts ?   :D

nu am incercat

Pisicule, da parola, vreau sa ma loghez pe idul tau!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...