Sari la conținut

Salon Luana - pareri ? cine a mai fost ?


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ceau baieti...

Cine a mai fost la Salon Luana ? 

Eu am gasit un pliant pe masina si m-am gandit sa vedem ce a mai aparut nou in oras..in primul rand locatia mi sa parut ce-a mai luxoasa si curata de pana acum din oras ( le-am cam vizitat pe toate ) ... singura chestie care cel putin mie nu imi convine foarte mult din cauza programului meu este ca se deschide la ora 15:00. 

Fetele sunt super ok , cand am fost eu erau 6 fete si barmanul. 

Cine a mai fost ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

si ca un mare plus : fiecare camera are baie proprie cu cabina de dus, foarte curata...si foarte multe produse de calitate...ceva ce mie mi-a atras atentia in mod special si ce nu am mai gasit nicaieri in Arad si Timisoara a fost faptul ca beneficiezi inclusiv de periuta de dinti si apa de gura...foarte tare dupa parerea mea.

 

 

Adresa e pe strada Marasesti la nr. 69 , eu mi-am facut rezervare la 0754/244 433

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Hmm... :hmmm , Interesant . Pe aceasta sectiune ( Masaj erotic ) , ai punctate la 6 saloane.....si doar unul ti-a placut.

NU am nimic impotriva gusturilor fiecaruia.....ele nu se discuta.

Vreau insa sa te intreb un lucru. Tu ai citit , cat de cat  ce au scris colegii tai , in urma viziteleor facute de ei acestor saloane ?

Reciteste tot ce ai scris , si vei vedea cat de departe esti de.....realitate.

Personal , nu agrez genul telegraphic de recenzii , de genul : Venit....Vazut.....Futut.....Plecat.....

Poate revii cu detalii la fiecare din saloanele vizitate de tine....nu de alta , dar altfel , vom fi nevoiti sa credem ca faci reclama ascunsa unuia dintre ele....

 

:hihat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Am fost ...

locatia nu are nevoie de multe explicatii..lux e cam putin spus..totul luceste..curatenie maxima..la intrare ..un living mare cu canapele din piele..un bar elegant cu un barman..o receptionera simpatica..si fetele..pot sa zic ..wow..cam asa ar trebuii sa arate fetele dintr un salon de masaj erotic...

eu am vazut doar trei fete..insa toate au fost de nota 10..aranjate..frumoase..sexy..costumate in outfit uri potrivite..tocuri..jartiere...tot tacamul

mi a atras atentia o bruneta care iti ia suflul...ochi imensi negri..buze senzuale rosii...privire de bad girl

am ales o pe ea...am platit la receptie..baiatului..200 ron si am mers in camera

camera..senzatie..doua oglinzi imense ca sa vezi mai bine spectacolul...baie in camera cu cabina dus..apa de gura..pasta de dinti

Masajul...masaj de relaxare..placut..ok

masajul erotic..bun si ala..cu mangaieri..cu sarutari ..din partea domnișoarei. .pe urechi..pe gat..pe spate..pe sfarcuri...frumos..placut..relaxant

nota personala pentru tot salonul...10

Pentru fete...as fi nesimtit sa dau nai putin de 10

De recomandat??? Hell yeah...

de revenit...cu siguranta

 

Sper sa apreciati ca m am sacrificat si anul asta impodobesc nucu..ca banii de brad i am dat superbei brunete

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator dani.arad
Reputație: 0

Am fost ...

locatia nu are nevoie de multe explicatii..lux e cam putin spus..totul luceste..curatenie maxima..la intrare ..un living mare cu canapele din piele..un bar elegant cu un barman..o receptionera simpatica..si fetele..pot sa zic ..wow..cam asa ar trebuii sa arate fetele dintr un salon de masaj erotic...

eu am vazut doar trei fete..insa toate au fost de nota 10..aranjate..frumoase..sexy..costumate in outfit uri potrivite..tocuri..jartiere...tot tacamul

mi a atras atentia o bruneta care iti ia suflul...ochi imensi negri..buze senzuale rosii...privire de bad girl

am ales o pe ea...am platit la receptie..baiatului..200 ron si am mers in camera

camera..senzatie..doua oglinzi imense ca sa vezi mai bine spectacolul...baie in camera cu cabina dus..apa de gura..pasta de dinti

Masajul...masaj de relaxare..placut..ok

masajul erotic..bun si ala..cu mangaieri..cu sarutari ..din partea domnișoarei. .pe urechi..pe gat..pe spate..pe sfarcuri...frumos..placut..relaxant

nota personala pentru tot salonul...10

Pentru fete...as fi nesimtit sa dau nai putin de 10

De recomandat??? Hell yeah...

de revenit...cu siguranta

 

Sper sa apreciati ca m am sacrificat si anul asta impodobesc nucu..ca banii de brad i am dat superbei brunete

Scuze pentru offtopic, totusi recenzia ta ne indruma pe multi sa mergem la salon.

Cred ca sunt "vinovat" pentru cheltuiala ta :D totusi ma bucur ca am facut o recomandare buna ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ei a fost e marius patronul night clubul static i apartine face reclama

Fiecare salon e cu bune si rele important e greselile pe care le fac angajatele sa sile asume patronul si sa le suporte el nu clientii

 

nu stiu cine e respectivul marius si nici nu am inteles mare lucru din postarea ta,nu prea este deloc corect gramaticala.

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

daca aveti de gand sa umpleti 3 pagini numa cu replici din astea fara nici un rost doar ca sa va dovediti unul altuia ca aveti dreptate...propun sa va mutati pe alt undeva

nu ne intereseaza cine e patron...cine stie gramatica..desi e deranjant sa vezi lipsa totala a regulilor gramaticale in doua propozitii..dar nah...asta e

hai sa scriem recenzii...sa revenim la scopul site-ului ;)

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare, am fost si eu zilele astea la acest salon, sunat facut programare peste 10 minute.. am ajuns am fost intampinat de 5 fete frumoase chiar sunt de lux !! Este si un barman, te intreaba daca vrei sa servesti ceva... Am ales cu greu o fata.. Platit 200 la bar.. Pt 1 ora de masaj.. Camera curata prosop curat apa de gura ... M am asezat in pat .. Si fata a unceput un dans erotic s-a dezbracat pe muzica ... Apoi a inceput un masaj erotic superb cu saruturi pe sfarc mangaieri.. Nota 10 .. Am incercat ceva extra dar nu se poate!! Eu zic ca merita si doar masajul ca fetele arata ft bine si pana la urma mie imi place sa le privesc si pe ele cum se masturbeaza si in acelasi timp mi o freaca si mie.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost si eu ieri la acest salon. Din pacate nu am foarte mult timp pentru detalii dar o sa incerc sa scriu pe scurt.

Locatia este usor de gasit! Sunt niste litere luminoase MARI cu Salon Luana. Este OK dar parca era mai bine sa fie o idee mai discret ... este totusi o strada destul de circulata si unii dintre noi tin mult la discretie. Am intrat si pot spune ca atmosfera este foarte buna. Un bar dragut, canapele albe, mese din sticla ... frumos, nimic de spus. Barmanul este OK, nu te deranjeaza cu absolut nimic si este cu bun simt (am insistat sa scriu aceste lucruri pentru ca stiu ca unora nu le convine daca vad un barman). Camerele sunt deosebite. Pat mare, oglinzi pe pereti, baie in camera, muzica buna.

Cand am fost eu erau doar 2 fete disponibile. Am intrat cu Sandra. O fata intalta, draguta, bronzata, placuta, pe scurt ... pe gustul meu :).

Note:

Locatie: 10

Atmosfera: 10

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic: 10

Aspect fata: 9 (depinde de gusturi)

Tarif: 200 lei/ora (am stat 55 de minute din momentul in care am intrat si pana am iesit ... masajul efectiv a fost cam 35 de minute dar am finalizat ... daca nu finalizam probabil mai continua)

 

Din punctul meu de vedere este cel mai OK salon din oras. Comparabil cu acest salon era cel din Vladimirescu (pe vremuri ca acum am inteles ca nu prea mai au fete).

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Am fost si eu ieri la acest salon. Din pacate nu am foarte mult timp pentru detalii dar o sa incerc sa scriu pe scurt.

Locatia este usor de gasit! Sunt niste litere luminoase MARI cu Salon Luana. Este OK dar parca era mai bine sa fie o idee mai discret ... este totusi o strada destul de circulata si unii dintre noi tin mult la discretie. Am intrat si pot spune ca atmosfera este foarte buna. Un bar dragut, canapele albe, mese din sticla ... frumos, nimic de spus. Barmanul este OK, nu te deranjeaza cu absolut nimic si este cu bun simt (am insistat sa scriu aceste lucruri pentru ca stiu ca unora nu le convine daca vad un barman). Camerele sunt deosebite. Pat mare, oglinzi pe pereti, baie in camera, muzica buna.

Cand am fost eu erau doar 2 fete disponibile. Am intrat cu Sandra. O fata intalta, draguta, bronzata, placuta, pe scurt ... pe gustul meu :).

Note:

Locatie: 10

Atmosfera: 10

Masaj de relaxare: 9

Masaj erotic: 10

Aspect fata: 9 (depinde de gusturi)

Tarif: 200 lei/ora (am stat 55 de minute din momentul in care am intrat si pana am iesit ... masajul efectiv a fost cam 35 de minute dar am finalizat ... daca nu finalizam probabil mai continua)

 

Din punctul meu de vedere este cel mai OK salon din oras. Comparabil cu acest salon era cel din Vladimirescu (pe vremuri ca acum am inteles ca nu prea mai au fete).

Subscriu in totalitate. Am fost si mi-a placut. Nu mai stiu numele fetei, dar nu s-a grabit o secunda.

 

Locatie 9 (putea fi mai ascuns :), Masaj de relaxare 10, Erotic : 10. Aspect fata 9 (intr-adevar depinde de gusturi).

Am platit 200 si nu mi-a parut rau nici o clipa de bani. Serviciul e de calitate.

 

Eu unul mai revin.

Link spre comentariu

Mie , nu mi-a placut.....recenzia ta , evident.....( la Luana , nu am ajuns inca )....., dar apoi am inteles.....si te-am iertat..... :laugh2 , ai fost zgarcit in a da detalii mai complexe.....asa cum a scris colegul citat de tine  , tocmai pentru ca in aproape doi ani de cand esti inscrsi......ai reusit sa postezi doar de 3 ori....

 

Succes :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare tuturora si bine v-am regăsit :).

Am fost eu într-una din serile trecute la salon si pot sa va spun ca am fost impresionat de ceea ce am găsit la fata locului . fetele foarte comunicative, arata foarte bine , camerele curate, nimic de reproșat .

Am ales una dintre fete, nu ii mai rețin numele (in orice caz fetele arătau toate bine )si am mers pe camera . Făcut dus ,apoi trecut la masaj, care nu a fost dintre cele mai creative , dar acceptabil as putea spune. Extra opțiuni nu am propus, pret standard 200 RON .

Ca si note as puncta:

 

Aspect fete - 9.5

Atitudine fete -9

Aspect salon -10

 

Poate singura nota mai puțin pozitivă a fost faptul ca in momentul ieșirii din camera si revenirea in holul salonului era cam multă lume prin zona , deci confidențialitatea clienților ar putea avea de suferit.

Una peste alta, recomand, atmosfera frumoasa , fete la fel, părerea mea personală este ca fetele sunt deschise către multe, însă trebuie demonstrat ca banul nu este o problema in momentul in care ajungi acolo:).

 

 

Numai bine,

Philippe.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

am revenit la acest salon datorita informatiilor ca sunt fete foarte frumoase..si ca un admirator al frumosului am zis ..ia sa vedem

am fost primit doar de barman, fetele nu erau in zona...iar barmanul desi cunoscut..a pastrat o limita decenta si profesionista fata de mine..poate asa cere eticheta :)

au venit si fetele

o tipa inalta bruneta, sexy..din cate am inteles eu..jumate rusoaica, fosta gimnasta

si o tipa foarte frumoasa blonda..dar blonda avea programare..asa ca am ales bruneta

am fost condus in camera..plata orei de masaj la receptie : 200 ron

camera ideala pentru masaj erotic..o ditamai oglinda pe perete..baie curata, prosop deasemenea

facut dus, neasistat..si pregatit de relax

nu stiu cum reusesc fetele sa stie exact cand termini tu dusul...dar nah ;)

a venit si domnisoara..dezbracat nud..si inceput masajul

din pacate aici pot sa dau nota 3

masaj la spate 5 minute..si pe urma..mi-a propus sa ii fac eu ei masaj..cu ocazia asta mai pun mana pe ceva...mai nu stiu ce 

pana la urma m a luminat...contra unei atentii se poate si ceva extra..extra insemnand tot..in special anal

nevenind pregatit pentru asa ceva..ci pentru masaj...a trebuit sa spun pas ofertei..desi m-am zgariat pe ochi si mi-am muscat limba la ce fund superb avea fata...si cand mi-a mai arata o schema de gimnastica..si-a pus piciorul dupa cap..pe urma amandoua picioarele...pfuuuu...gata am fost

pana la urma m-a satisfacut prin tehnicile masajulul...placut de altfel...o masturbare, lipit de bucile ei..explodand pe ea

recomand pentru "extra" , 

salon 10...loc mai curat si mai bine pus la punct nu am vazut..cum am mai zis si intr o recenzie anterioara..iti e mila sa calci pe gresia de pe jos

fete 10

masaj...depinde de fata ...cred

per total de revenit

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...