Sari la conținut

Salon Luana - pareri ? cine a mai fost ?


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Din pacate ..desi sunt fete frumoase nu sunt axate pe masaj daca ma intelegi ce vreau sa zic...asa ca oricare ai aleage...ti ar placea pentru ca sunt sexy..faine..aranjate...dar pentru altceva...deci depinde de gusturile tale la femei.

Ca recomandare e o tipa brunetica..inalta rau...fund bombat. .jumate rusoaica...daca o prinzi pe aia..nu iti pare rau..e fosta gimnasta...;)

Da sa ai pregatit 200 ron masajul si inca 200 asa de cadou

Link spre comentariu
  • Oras:ARAD
  • Oras:ARAD

Salutam,

 

           Vin si la hotel, depinde iarasi de cate ori frecventezi si cum te simt fetele ca stai cu $$$$.

Fetele ok - 8.5 - 9 maxim(unele dintre ele cele mai vechi figurante putin)

Masaj 7

normal - 8.5-9

oral depinde de fata - 9

 

Ceva in genul sauna club, doar ca dincolo sunt fete mai simpatice. Tarif 200 ora de masaj + 200 pentru domnisoara / 50 minute.

 

toate bune.

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

am fost eu zilele astea sant trei fete foarte frumoase de toate as 5

barmana o fata tare de treaba vorbeste foarte frumos

an rest fetele nu as de treaba

nu ai voie sa le atingi ca le iriti si vorbesc foarte urat

pe scurt ai frumos nu merita

pierdere de timp

am mai fost si la alte saloane dar cum se poarta fetele la luna 

lasa de dorit

am fost si la monalisa an arad ai mai ok fata de luna

nu ca le fac reclama da eu as din alba si am mers atatia km degeaba

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Nu știu cum va fost vouă cu ele dar sa stai 15 Min si sa ai deja de plata 6 sute ii destul de nașpa îți bagă băutura pe gât , fetele îs faine dar nu in bani aia dai Dreq , aveți grija ce faceți odată intrați plătiți cred ca a fost cel mai scump sfârc lins vreodată 600 RON , in fine fiți cu atenție .

Link spre comentariu

Nu știu cum va fost vouă cu ele dar sa stai 15 Min si sa ai deja de plata 6 sute ii destul de nașpa îți bagă băutura pe gât , fetele îs faine dar nu in bani aia dai Dreq , aveți grija ce faceți odată intrați plătiți cred ca a fost cel mai scump sfârc lins vreodată 600 RON , in fine fiți cu atenție .

Eu am plătit consumația in Recepție 1000 RON si mam ales cu 15 min de masaj pizda nu am vazut avea bikini si nu ma lasat sa o ating .In concluzie tu ai scăpat ieftin fatza de mine .mai lăsați-o dreacu de treaba e jecmăneala pe fatza salonu asta.
Link spre comentariu
  • Oras:Every teen's pussy
  • Oras:Every teen's pussy

Bai oameni,eu chiar nu va inteleg,dar va pune acolo cineva cutitu la gat sa platiti sumele astea uriase???...Cred ca si ei se mira ca nu se mai opreste conducta cu fraieri! In primul rand ganditi-va ca sunteti acolo pt un masaj erotic+eventual daca mai luati voi ceva extra,dar in niciun caz nu sunteti la un bar de striptease ca sa oferiti aiurea bautura dansatoarelor...La un alt salon mi s-a intamplat si mie sa-mi ceara de baut o fata,iar eu i-am zis ca daca are asa chef de baut o invit dupa in oras,la care ea a tacut malc dupa aia...NU le luati nimic de baut tarfelor,ele asa sunt invatate de patron sa se milogeasca si au si ele de acolo o cota parte,pentru ca nu vi se intampla nimic ,nici rau ,nici bun daca le luati sau nu le luati,doar pierdeti aiurea niste bani pe care ii puteti folosi altfel !!! ... Dupa ce ca le luati mai au si tupeu si figuri cand intra in camera cu voi si zic nu ma atinge acolo si acolo...

Sa nu va fie rusine de ele,la urma urmei sunteti barbati in toata firea,iar ele niste simple muiste acolo,eventual lor ar trebui sa le fie rusine de ceea ce fac...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

 

ylinescu, ai perfecta dreptate, dar fiind mai "novice" in tainele saloanelor( si putin matol), fetele ne-au "agresat" imediat, asta e... initial cand a spus barmanul(ochelarist si plin de aroganta) 600 de lei mi-a venit sa rad...daca se va mai intampla sa trecem pe acolo, cu siguranta o sa am lectia invatata. Despre salon ce pot sa spun, curat, amenajat, frumos. Ce mi se pare mai nasol, oricine intra te vede ca stai cu panaramele la masa, ar fi mai ok un separeu, ceva, parerea mea...si despre fete, da, niste bunaciuni de mori, mai ales una cu niste silicoane si buze(full tunata)  care mi-a atras atentia in special. Am intrebat, insistat chiar sa imi spuna tariful pentru "extra" dar mi-a raspuns elegant ca doar in camera vorbim despre alte "chestii", dupa ce platesc 200 de lei la ochelarist. In concluzie, cred ca am lins cel mai scump sfarc din judet :))  

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...