Sari la conținut

Show Lesbi 0768433323


Postări Recomandate


  • Oras:No man"s land
  • Oras:No man"s land

http://anunturi.gds.ro/anunturi/erotice/show-lesbi-tel-0768433323/12017097

 

Am sunat acum 3 zile , locatia undeva langa fostul peco Consul , pe rocada.

O domnisoara cu voce mieroasa ma indrumat unde si cum sa ajung.

Tarif pentru o ora cu participare 300 ron.O ora doar cu privirea 200 ron.

Am ajuns.

Ma intampina o fata micuta de statura doar in chiloti si ma pofteste inauntru.Acolo o vad si pe colega ei.

Sa incep cu prima:Asa si asa la fata , satena cu parul mediu , scunda si slaba , undeva la 1,60 maxim ,  cred ca pe la 50 kg  maxim , sanii frumosi dar micuti , curul frumos , dar repet , micuta ca statura , si curuletul tare ca piatra.Rasa jos , epilata.

Colega ei in schimb tatuata frate pe picioare , maini  , solduri , 1,65 , cred ca 65 kg maxim , sani frumosi , la fata arata de meseria aceasta . adica privire perversa , bruneta , carnea tare pe ea.Rasa si ea jos , epilata.

Baia este asa si asa , nu exceleaza prin nimic , am vazut-o doar in treacat , dormitorul unde se desfasoara actiunea are doar un pat mare putin cazut si un sifonier masiv cu oglinzi pe usi.

Banii mi-au fost ceruti la intrare , 300 ron. pentru o partida de o ora cu participare activa si doua finalizari.

Ambele fete au facut dus inainte sa intre in camera.

Dupa ce au intrat in dormitor , s-au asezat in pat si a inceput actiunea , cu pupaturi intre ele , limbi de la una la alta si sus si jos , saruturi pe sani , gemete(cam exagerate , insa nu am zis nimic) , ce mai , primul show cu adevarat lesbi pe care l-am vazut in Craiova.Am intrat si eu in actiune o data cu fetele , cu diferite pozitii.

Par deschise la sugestii si destul de docile in ce priveste partea activa si ce le ceri sa vezi la ele , sau sa interactioneze cu tine.Cea bruneta si tatuata pare mai versata si o invata si pe cea mica.

Oralul fara prezervativ a fost facut de ambele destul de OK , dar fara artificii , insa nu cred ca mai era nevoie , si oricum nu a durat mai mult de 10 minute maxim.

Dupa am pus fetele caciulita si sa suit cea mai mica pe mine si a dat din curulet pana m-am terminat , cam 5 minute.In timpul acesta colega o mangaia pe sani si pe mine se freca , frumos ce mai.Cea mica este destul de stramta in pizda si se misca destul de natural si se umezeste binisor.

Nu am mai stat la al doilea numar desi aveam timp , caci in ziua respectiva mai avusesem parte de actiune dimineata.A treia oara mai greu(nu imposibil).Altadata.

In general m-am sintit bine si nu ma grabit nimeni sau sa stea cu ceasul,etc.

 

Note pentru amandoua :

Locatie-8

Fete-8

Corp-8

Oral-9

Normal-8

Actiune-9

GFE-7

 

Da , recomand pentru ce ofera fetele.

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...