Sari la conținut

Maria 100% GFE - maria.bonita93 0751771179


Postări Recomandate

  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Probabil pe la începutul lunii iunie o sa apara o locatie permanenta. Pana atunci începând de săptămână viitoare voi alege o zi - doua pe săptămână in care voi dispune de o locație in regim hotelier. Pupici.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Bună dimineața dragilor,

Numarul de telefon nu este momentan disponibil. Am precizat mai sus metodele de contact : PM-ul sau pe mess / mail. La telefon nu o sa pot sa raspund săptămână aceasta deoarece sunt mai mult prin oraș prin locuri care nu imi permit preluarea apelurilor in care sa pot oferi detalii explicite legate de aceasta activitate. Sper sa ma înțelegeți.

Va pup dulce, Maria

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:gl
  • Oras:gl

E greu de luat legatura cu tine atat timp cat nu raspunzi nici la mesajele de pe messenger.Am incercat eu ieri ..

Si apropos de offtopic( s-a lasat dreamgirl?! ) Se poate spune ca e un defect .Sa auzim de bine! 

Link spre comentariu
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați
  • Telefon: maria.bonita93
  • Oras:Galați

Saptamana viitoare- luni si marti 25.05, 26.05 voi dispune de locatie asa cum am promis intr-un post anterior. Programarile realizate prin Pm sunt de preferat deoarece le consider a fi cele mai serioase, dar si mess-ul ramane o optiune, numarul de telefon prefer sa il ofer in urma contactarii prin aceste metode. Serviciile sunt precizate mai sus iar tariful ramane acelasi - 150lei / o ora - o ora si jumatate.

Pupici si o zi frumoasa :-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am fost ieri la domnisoara. Programat prin telefon.
Domnisoara e buna rau, slim, un cur superb, brunetica, ok la fata. Am zis ca seamana cu sormea daar nu ma hazardez sa zic sigur ca e asa. Dupa figura ei, cred ca era destul de obosita
desi pe tot parcursul actiunii s-a straduit. Dupa o discutie aleatorie, trecem la actiune. Am experimentat dupa oral o partida de sex sanatos si viguros, evident protejat,  in mai multe pozitii cu o finalizare in caciulita.

Aspect 10
Oral 7
Normal: 9
Daune: 150

De revenit cu siguranta!

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost ieri la domnisoara. Programat prin telefon.

Domnisoara e buna rau, slim, un cur superb, brunetica, ok la fata. Am zis ca seamana cu sormea daar nu ma hazardez sa zic sigur ca e asa. Dupa figura ei, cred ca era destul de obosita

desi pe tot parcursul actiunii s-a straduit. Dupa o discutie aleatorie, trecem la actiune. Am experimentat dupa oral o partida de sex sanatos si viguros, evident protejat, in mai multe pozitii cu o finalizare in caciulita.

Aspect 10

Oral 7

Normal: 9

Daune: 150

 

De revenit cu siguranta!

Ce telefon ai folosit colegu?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...