Sari la conținut

Elyza - 0760098894, Titan


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ELYZA, confirm cu tatuajul, ador sa iti satisfac toate fanteziile pe care ti le doresti, singura in locatie, vino sa iti ofer clipe de placere, pun pasiune, Titan 21 Dec 15:09

 

post-117594-0-97166800-1419171689_thumb.jpg

post-117594-0-57339900-1419171698_thumb.jpg

post-117594-0-55194700-1419171708_thumb.jpg

post-117594-0-47327700-1419171719_thumb.jpg

post-117594-0-67499900-1419171729_thumb.jpg

 

 

Asta e prima mea recenzie ca explorator al AT-ului :)) Eram prin Titan si m-am gandit eu sa vad ce mai e prin AT, am gasit anuntul domnisoarei, am cautat pe forum, nu am gasit nimic si am sunat. La telefon am dat de o voce placuta, mi-a raspuns la intrebari si a ramas sa revin cu un apel cand ajung la Auchan, locatia fiind in spate la Media Galaxy.

La baie exista un miros de rugina, in restul casei fiind destul de curat. Am primit un prosop curat pentru dus, dar cam uzat, apa calda a venit repede, gel de dus era, o garsoniera ok per total.

 

Tipa arata bine, este genul slim spre skinny, blonda, peste 1.70m si simpatica la fata. Insa este foarte agitata si destul de grabita, nu are o atitudine urata, vorbeste, glumeste, dar se vede ca d-abia asteapta sa termini si sa pleci. Are mai multe numere de telefon, cel mai probabil mai are un topic - doua - trei pe forum, iar fiecare numar de telefon vine cu un alt pret. Preturile variaza intre 50 si 80 de lei / finalizare. Nu stiu daca presteaza si la ora, dar nu prea cred. Eu am nimerit numarul cu 50, dar mi-a cerut extra pentru oral neprotejat si i-am mai dat 10 lei.

 

Oralul a fost neprotejat, bunicel as putea spune. La normal nu mi-a placut, lipsa unui mic preludiu inainte omorandu-mi pula de vreo doua ori. Daca nu sunteti ca mine sa aveti nevoie de preludiu sa se scoale bine atunci cred ca s-ar putea sa va placa, este o pizda futabila :)

 

 

Note:

 

Locatie 8

Aspect 8.5

Oral 8

Normal 6

Atitudine 7

 

Halat: 50 lei in anunt / 60 la fata locului

 

 

Nu e rea pentru o tragere rapida daca sunteti in zona, dar nu se merita sa va deplasati pana acolo.

  • Like 11
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare curvarilor !

 

Informatii in plus referitoare la aceasta caprioara inainte sa imi spuna sa o sun mai tarziu ca are treaba:

 

CIM se poate extra cost.

ANAL se poate costa 150 RON finalizarea (sex total).

 

Acum nu stiu daca si presteaza ceea ce spune, mie nu prea mi-a placut atitudinea de la telefon si nici nu imi inspira ca ar avea prea multa incredere in ea.

Poate chiar avea treaba sau am eu o zi mai proasta.

 

Daca mai este cineva care a fost la ea sau a vorbit cu ea il rog sa posteze.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

frate... am fost la tipa asta mai demult, o recunosc perfect dupa descrierea "fratelui cel greu", inalta, blonda, agitata, "parca abia asteapta sa pleci"... si pe mine m-a luat cu 80 ron, ghinionul meu, adica am sunat pe un numar cu 80 ron, cand a deschis usa a si cerut 100ron finalizarea :)) comportamentul...hmm... parca era speriata de cineva/ceva... asa de stresata si hai, hai iti fac masaj? nu? bine, hai ... oral... pune prezervativu fara sa ma intrebe, nici supracost nu mi-a mai cerut, probabil pentru ca eram prea "urat" pentru ea :)) oricum, nu e geniala tipa, foarte slaba de se vad coastele, funduletu moale si sanii mici si ascutiti, parca ma zgaria pe ochi cu ei, nu mi au placut deloc... Intr-adevar locatia e undeva prin spate pe acolo, la un bloc cu garsoniere, unde urci niste scari mai intai, pot confirma si asta, cum zice colegu ca te ghideaza de la geam... Oricum, actiunea a fost super super stresanta, veneam de pe friguri mari (cred ca era anu trecut prin februarie/martie, cand inca mai era cancer afara. Eram obosit, inghetat, speram la putina "caldura fizica", si iaca... door-to-door MAXIM 10 minute, si am plecat mai stresat si mai agitat de acolo, decat am venit, ca m-am molipsit de la fatuca... oralul acolo a pus gura de 2 ori sa zica ca l-a facut, apoi a zis ca nu face capra , bla bla... mofturi, apoi i am zis eu... "stii ceva? vad ca vrei sa scapi mai repede de mine, te-am rugat hai pe la spate si tu m ai refuzat, dar asa ma termin eu mai repede, asa ca e in interesul tau", s-a pus capra, i am dat pana am terminat in preze si dus am fost... cred ca a fost cea mai scurta si mai stresanta "partida" (daca o pot numi asa), din viata mea... definitia adevarata a "fast-fuckului", mama "fast-fuckurilor"  :laugh2  :slap2

Am avut o super boala pe blonda respectiva si o sila de nici nu voiam sa imi amintesc, am sters numarul, apoi nu mai stiam de pe ce anunt am sunat, asa ca nu i-am facut recenzie la vremea respectiva, dar am tot cautat-o pe blonda din Titan, cea care "vorbeste, glumeste, dar se vede ca d-abia asteapta sa termini si sa pleci", cum spune GreulXXL. Am asteptat mult clipa asta , clipa razbunarii, am lasat-o asa, dar uite ca am ocazia sa imi spun "oful"... 

Aveti mare grija la astea care cer preturi diferite pe mai multe numere, nu prezinta incredere si sunt smechere, te fac la psihic, iti iau banii si te expediaza rapid, cum am patit eu... O experienta aproape traumatizanta, daca stau bine sa ma gandesc, imi curgea frustrare prin sange  :laugh2 

 

Apartament - o garsoniera foarte mare, 9

 

Fata - figura de tarancuta simpatica 8, corp skinny , fund frumos dar moale, sani urati - 7,5

 

Oral - 0, ca nu a durat mai mult de 30 secunde

 

Normal - 5 , ca a acceptat capra pana la urma

 

GFE... ce-i aia?  :laugh2 

 

Halatu 80ron (in AT), 100ron la fata locului ... trageti voi concluziile

 

RAZBUNARE REZOLVATA !!! (Multumesc Greul ca ai adus-o in discutie si mi-ai confirmat cu detalii calumea ca e cea pe care o cautam , ca sa o "desfiintez")

 

Sa aveti un 2015 cu sanatate, multi bani si multe pasarici (sanatoase si ele), La multi ani! 

 

P.S. Acum ma simt mai usor cu 2Kg de frustrare  :laugh2 

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...