Sari la conținut

roscata sexy ofer clipe de neuitat - 0754674724


brokoli

Postări Recomandate

  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

http://www.oradea.net/anunturi/roscata-sexy-ofer-clipe-de-neuitat-anunturi-gratuite-511222.html

 

Descriere

roscata sexy ofer masaj erotic cu finalizare la domiciliu sau la hotel ofer si cer discretie si igiena maxima pt mai multe detali sunati 0754674724

 

Detalii generale

Adaugat de dianadia

Sex Fata

Din localitatea oradea

Varsta 21

Zodia Balanta

Inaltime 160

Greutate 46

Culoarea ochilor albastru verzui

Culoarea parului roscata

Fumator Da

Ocupatia casnica

Interes financiar

Judet Bihor

Localitate Adresa

Contact Telefon / Mobil 0754674724

 

AVE!

 

Descrierea se potriveste cu realitatea.

Este o randunica dragutza, subtirica, aranjata, o freza sic, niste ochi superbi... ce mai... o incantare.

Ca parti negative, sanii mici si lasati, moi, inegali, si fundul cam plat, dar asta nu e deranjant. Sanii in schimb, ar putea fi putin siliconati.

Deci, tinerica, frageda, piele fina.

Numarul din titlu este functional, am reusit sa ma programez in15 minute.

Am ajuns inaintea ei, ea venind cu un taxi.

Locatie, celebra Casa Mov, Rogerius.

A coborat din taxi si mi-a spus, aici, vis-a-vis. Perfect, ma gandesc, daca ma vede cineva ca intru cu ea impreuna sus in Casa Mov... am pus-o!

Nici nu m-am uitat in jurul meu, am urmat-o orbeste la etaj. De la prima privire am remarcat tineretea si trasaturile fine ale fetei. Simpatica.

Ajunsi in birou(asa scrie pe usa, poate stiti), cer detaliile din nou.

100 lei - masaj erotic, body masage, oral protejat sau neprotejat si normal protejat, finalizare unde doresti, 30 min.

150 lei - o ora cu toate de mai sus.

Am cerut prosop, mi-a indicat dusul pe hol(minus, din nou), am zambit camerei de supraveghere de pe hol si in 5 min. eram pe pat.

Cam rusinoasa, s-a dezbracat, dar statea cu spatele si ma intrebam oare de ce sta asa.

Chiar i-am zis ca 30 minute in care sa-i vad doar spatele, e cam mult. S-a intors, si, evident, sanii erau cei care o fac sa se rusineze. Sunt mici, stafiditi, moi, lasati. S-a intins lasciv pe pat, pe burta si am inceput sa ma delectez cu corpul ei tanar, cu pielea catifelata, cu bucile fine, micutze, dar ferme.

M-a rugat sa ma intind si, cu acordul meu, a folosit ulei fara miros pentru un masaj fin, urmat de un body masage, placut, relaxant, mai ales ca imi mai plimbam mainile pe corpul ei. O incantare.

Vorbeam despre lucruri din viata ei, despre cum a invatat meseria, de ce face asta, si nu se sfieste sa recunoasca ca asta e viata.

S-a intors dupa un timp intr-un 69, dar nu accepta sa i se faca oral, si nici nu am insistat. Mi-o sugea cu ruperi de ritm, cu alternari de tehnici, fara deep, si fara prea multa saliva. Se uita pervers in ochii mei in timp ce o sugea.

Am cerut prez, si am trecut si la normal. LOT prima pozitie, cu fata la mine. Pacat ca nu accepta FK. A zis ca la cat are de lucru numai de asta nu-i arde. Pacat, ar fi iesit ceva frumos. A urmat LOT cu spatele la mine, mai ciudatzel fiindca s-a pozitionat cumva stramb, incomod. Nu se uda natural, deci fara prea mare efect aceasta pozitie.

Am cerut capra, fara comentarii am pus-o pe marginea patului, eu in picioare si am dat la bucile alea mici putin. Statea parca prea in fata, parca s-ar fi tras, dar nu o durea pentru ca am intrebat. M-a repozitionat in genunchi pe pat, tot capra, si am putut sa ii dau ceva mai bine asa.

Mai aveam in gand cateva smecherii, dar parca o simteam reticenta si am renuntat.

Mi-am scos prez si i-am dat-o la supt sa ma termine oral. A supt ce-a supt, dar fara deep si saliva era jalnic. Am reusit totusi sa eliberez jetul cu ajutorul tehnicii ei manuale "very fast du-te-vino". Final in guritza. Exploziv, cu toate neajunsurile oralului.

 

Scurt note:

 

- locatie: 6 - Casa Mov, asternuturi dubioase

- igiena 10 - curata, epilata, fardata, aranjata

- aspect fizic: 8 - sanii si bucile ca puncte minus

- contact: telefonic, programare onorata deci 10

- prestatie: 7 - oral uscat, normal idem, dar finnish in guritza... aaahhhhh

- pret: 100 lei 30 min, 150 o ora, servicii complete, fara FK si anal

- recomandare: nu stiu ce sa zic, incearca sa se faca placuta, deci da, sa zicem!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Era una cu sanii rau inegali prin zona decebal, camine. Nu am timp sa gasesc topicul dar maestrul apuci sigur stie, imi amintesc ca a facut recenzie.

eu cred ca te inseli, fata a lucrat pe afara mai mult si la mai multe saloane de masaj prin oras.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

Era una cu sanii rau inegali prin zona decebal, camine. Nu am timp sa gasesc topicul dar maestrul apuci sigur stie, imi amintesc ca a facut recenzie.

Nu cred ca ar fi ea! Eu doar despre Raisa am scris ceva in legatura cu sanii ei inegali (pentru link, click pe sageata din coltul citatului)

 

, sani mici spre mijlociu (cel din dreapta , pentru ca sanul ei stang e mai mic cu 50% :)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

http://nimfomane.com/forum/topic/14926-alisia-0744141635/?do=findComment&comment=207900

adevarat, raisa avea sani inegali dar nu tin minte sa fie lasati, dar mi se pare mai mult din ce am citit in recenzia colegului (era mai timida) ma arunca cu gandu la alisia --> ei ii era putin rusine de cum ii aratau sanii...

 

quote name="apuci" post="584264" timestamp="1419287714"]

Nu cred ca ar fi ea! Eu doar despre Raisa am scris ceva in legatura cu sanii ei inegali (pentru link, click pe sageata din coltul citatului)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Am uitat sa mentionez un detaliu.

Randunica asta are un tatuaj pe omoplatul stang.

Ceva mic si colorat, si parca scrie "baby", dar nu am retinut exact.

nu tin minte daca alisia avea tatuaj, dar is niste cuvinte cheie din recenzie care ma duce cu gandu la alisia (nu fk, nu accepta sa i se faca oral, priviri perverse) .. momentan stau mai prost cu bani, poate la anu o sa o caut...

Link spre comentariu
Vizitator fullspeed
Reputație: 0

Daca doresti sa te relaxezi intr o ambianta deosebita alaturi de o domnisoara extraordinara nu ezita sa ma contactezi! Masajul erotic contine masaj de relaxare, combinat cu body masaj... Si se va ajunge la finalizare te astept la domiciliu sau la hotel nr tel 0754674724

   

Anunt gasit pe oradea.net

 

 

post-36900-0-07474400-1419677699_thumb.jpg

post-36900-0-44719500-1419677700_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

http://www.24oradea.ro/anunturi/ofer-clipe-de-neuitat-8/

 

 

  • elefon: 0754674724
  • Adresa: rogerius
  • Localitate: Oradea
  • Categorie: Servicii
  • Persoană de contact: dia
  • Publicat: 6 aprilie 2015 10:27
  • Daca doresti sa te relaxezi alaturi de o domnisoara extraordinara nu ezita sa ma contactezi .cer si ofer igiena si discretie maxima.nu rasp la nr privat.program 9-23.100 finalizare 150ora.va pup

 

post-35672-0-28576100-1428498223_thumb.jpg

post-35672-0-44198400-1428498226_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

am sunat la ea cand avea locatie pe barsei la farmacia catena,ajuns in fata locatiei la intersectia cu barsei si cantacuzino am sunat-o ca sa-mi zica blocu si mi-a spus sa mai astetp 15-20 de min ca era cu "iubitu" acasa,pana pleaca el

Link spre comentariu
Vizitator craciun ferice
Reputație: 0
:)))) dite la ea si zi cal sti pe pretenusau si dupa ceo futi 2 numere cu limbi in cur si cim zii sati dea si 50 de lei de taxi ca daca nu o dai in vileag
Link spre comentariu
  • Oras:ENISALA
  • Oras:ENISALA

Banii nu ii bea, dar cu ghilimelele de rigoare, cam tot acolo se duc. Are 25 ani ce vreti de la ea? Singurul punct minus, de fapt doua, la randunica asta sunt asa:

- nu accepta FK

- nu prea vrea caprita, cam face nazuri dupa ce mergi de cateva ori la ea.

 

Pareri personale. Strict

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Am împuns-o si eu pe domnisoara, gasit nr in noul anunt de pe oradea.net http://www.oradea.net/anunturi/blonda-sexy-anunturi-gratuite-532979.html sunat, programat in 15 min. Ajuns in zona (Str. Moldovei) fata m-a directionat cu o precizie extraoridinara, de altfel cam singura " prestatie" buna a fost directionarea. 

 

Noile poze sunt reale dar o avantajeaza muuuuult asa de mult incat ai spune ca nu e ea in poze dar sunt unele semne dupa care o identifici.

 

Am intrat in garsoniera si am dat ochi cu ea, nu au gresit cei care au scris mai sus ca e draguta la fata, dar cam atat, aici s-au terminat experientele placute cu domnisoara.  Am achitat 150 ron un nr cu masaj erotic. ON NP CIM

 

Locatia: sub mediocru, o garsoniera mica mica cu o canalea extensibila sub orice critica pe care am incaput doar pe jumatate, baia modesta, prosopul umed si lipsa hartie igienica  

Prestatia: masaj de relaxare relativ bun dar s-a limitat doar la spate(gat-sold) erotic nu mai zic, s-a frecat de doua ori cu curu de spatele meu si asta a fost

intrors pe spate s-a apucat de un oral rapid si dureros, aveam impresia ca intentionat ma "sugea" cu dintii. supa 30 de sec a inceput o laba cu jonny in gurita si cam asta a fost, la normal nu are rost sa mai zic ca nici nu nerita pomenit, oricum undeva sub mediocru.

I-am cerut sa ma termine oral cum discutasem la telefon dar cand eram gata sa-mi vina a scos-o din gura si m-a frecta asa i-am tot zis de CIM da s-a facut ca ploua deci ATENTIE, NU FACE CIM doar pretinde ca sa mergeti la ea.

 

Note

 

Locatie: 3

Aspect: Fata 9, restu 3

Prestatie: 5 fara cim-ul promis

 

Cu siguranta NU MAI REVIN!

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...