Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Doar 2 recenzii intr-o luna si ceva, nu foarte pozitive, poze mereu retusate in zona picioarelor (apropo, de ce nu rogi fotograful sa lase poza asa, bruta, neprelucrata...) asa cum iti place tie sa mentionezi. Ce crezi ca a contribuit major la acest adevarat "succes"?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

hormi, ultima poza nu este retusata deloc, si mi-am facut-o singura. la primele poze i-am lasat mana libera fotografului. am doar doua recenzii pentru ca pana acum m-am intanit numai cu 5 persoane de pe forum, 2 dintre ele nu erau genul care fac recenzii. doua saptamani nu am lucrat deloc si, in general, fac asta dupa cum imi permite programul. nu prea inteleg ultima intrebare

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si telefonul imi suna, stai linistit, chiar ma simt prost ca am fost destul de greu de gasit dar promit ca voi lucra la treaba asta, imi este putin dificil sa pastrez balansul intre viata personala si.....asta :) de aceea prefer sa ma intalnesc cu persoanele care fac programarile din timp

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

si telefonul imi suna, stai linistit, chiar ma simt prost ca am fost destul de greu de gasit dar promit ca voi lucra la treaba asta, imi este putin dificil sa pastrez balansul intre viata personala si.....asta :) de aceea prefer sa ma intalnesc cu persoanele care fac programarile din timp

 

 

up

 

ce s-a intamplat intre 7 feb cand nu mai faceai fata la telefoane si programari...si 12 feb cand trebuie sa faci "up" ca sa te mai bage cineva in seama.

Revin si acum la intrebarea cu succesul tau fulminant...ce crezi ca te ajuta cel mai mult?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dar tu te-ai mutat pe pagina mea sau ceva? :))) esti amuzant, asa ca iti voi raspunde. in primele 3 saptamani dupa ce m-am inscris pe forum mi-a sunat telefonul incontinuu, dar din pacate s-a intamplat sa am niste probleme medicale. dupa nenumarate apeluri la care am raspuns doar "nu pot, mi-e rau"....evident telefonul a inceput sa sune mai rar. de altfel si cand nu am probleme medicale, nu sunt disponibila chiar mereu, mai mult de o intalnire pe zi nu imi pun niciodata. de multe ori chiar las acest topic sa moara pentru ca stiu ca in zilele respective nu mi-as putea programa intalniri, apoi cand sunt disponibila il reinvii. si majoritatea lumii care ma baga in seama ma cauta pe mess sau la telefon, nescriind foarte multa lume aici, dispare topicul pe alte pagini. trebuie sa iti cer acordul sa-l reinvii cumva? ca vad ca esti tare insistent in a incerca sa ma desfiintezi. nu ai si tu alte probleme mai importante de gestionat acasa? eu cam atat am avut de zis...tu? alte intrebari?

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Da si tu esti încăpățânata. Ti-e atât de greu sa mai apesi un "p" înainte de "up" , sa se simtă băietii bine ? Sper ca te descurci mai bine in limbajul trupului. Pune si tu putin zaharel pe degetele :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...