Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

am avut (ne)fericirea sa nu citesc toate comentariile si sa iau legatura cu fata. La telefon si pe chat parea chiar ok, funny si deschisa. Intalnirea a intarziat cam o ora, dar este relativ normal ca felete de aici sa nu aiba ore fixe. poate chiar de apreciat. Evident ca am ales halatul de 600 ron, 2 ore. Dupa ce i-am chemat uber si intr-un final a ajuns (dupa 10 min+10 min+10 min+10min+ ... vedeti unde ajung - total peste 3 ore), in momentul cand coboara din taxiu, soferului i s-a dus acul la consum de la 12 la 6. Not fucking kidding, au inceput sa isi revina suspensiile, arcurile si tot ce mai avea omul pe spate la masina. Era chiar zambaret si fericit cand a dat jos incarcatura. Sarind peste cele (si nu glumesc) cca 70-80 de kg pe care le are am zis ca am destul alcool in casa + sigurante la lumina, cumva o facem noi sa mearga. O invit inauntru, sa stam de vorba ca asa e frumos. Ii dau o sticla de vin (cu pahar) dar tipa cred ca a incurcat sticla cu masa de pranz. La propriu. A supt din ea vreo 40 de minute, poate 50. Zici ca era a 2-a ei dragoste. Apropourilor cu hai sa mergem sus au fost raspunse cu "stai sa beau si paharul asta". Dupa vreo ora ajungem si in dormitor, tipa dispare la baie vreo 10 minute dupa care apare si cere sa ma dezbrac. Ca pe ea saraca probabil o dureau mainile, sau probabil pt ca miscarea nu ii face bine (again, credeti-ma ca nu are poze reale pentru ca i-ar trebui 2 aparate foto sa intre in poza). Spre rusinea mea, de frica sa nu fiu batut (mancat) am prestat de cei 600 ron pentru 5 minute, evident dupa asteptandu-ma la runda a 2-a (nu ma judecati deja bausem jumatate de sticla de whisky si eu). Culmea, tanti a mentionat ca stie ea cum este cu a 2-a oara si nu mai avem timp. Ca sa recapitulam - vine "tancul" - tancul vorbeste, povesteste, incearca sa fie funny (si credeti-ma, nu este) si intre timp bea si amana. Dupa cca 1 ora tancul te duce sus, mai ia o pauza la baie de 10-15 minute, mai sta inca pe atat cu dezbracatul, te "ia in brate" (si culmea scapi) pentru inca 10 si dupa pleaca. La banii astia - sa spunem 700 ron- (aici adaug taxi dus-intors si bautura) ai parte de un threesome (adica tu si ea) de calitatea unei labe facuta in somn. Ca sa fiu cat mai inteles, pentru toti amatorii, va sfatuiesc sa luati 700 ron, sa le dati foc si sa va faceti o laba (atentie, doar 1 ca la a 2-a deja iesit in castig). Tot ce merita tipa este un cantar.

multumesc din suflet. era sa o chem si eu, de altfel vorbisem la telefon si suna apetisant...

imi pare rau pt ce ai trebuit sa suporti, dar iti multumesc inca o data ca ai salvat pe altii.

ASTA E SCOPUL REAL AL FORUMULUI - informarea intre futaci...

nu de alta, dar unele fete este evident ca au sustinatori cu care impart una, alta. sa impartim si noi informatiile.

felicitari si pt povestea spusa cu umor. 

alta care cade de pe lista...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

multumesc din suflet. era sa o chem si eu, de altfel vorbisem la telefon si suna apetisant...

imi pare rau pt ce ai trebuit sa suporti, dar iti multumesc inca o data ca ai salvat pe altii.

ASTA E SCOPUL REAL AL FORUMULUI - informarea intre futaci...

nu de alta, dar unele fete este evident ca au sustinatori cu care impart una, alta. sa impartim si noi informatiile.

felicitari si pt povestea spusa cu umor. 

alta care cade de pe lista...

Adica daca e o recenzie buna, inseamna ca am "sustinatori", dar daca e una proasta sigur e adevarata? Nu ti se pare putin subiectiv? Te invit sa ma cunosti, platesc eu taxiul, daca nu ma placi, plec :) Nu sunt in nici un caz ce a descris el acolo, domnul s-a suparat din alte motive, pe buna dreptate, dar este putin mincinos :) Motivul real al recenziei este ca am vorbit mai mult decat am avut actiunea in sine, si domnului nu i-a convenit. Pozele puse pe pagina anterioara reflecta realitatea la momentul actual.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall

Felicitari pt poze si ai facut bine ca le-ai postat. Omul tb sa vada o imagine cat mai elocventa cu tineca sa isi faca o idee despe tipul de trupului tau...in cazul de fata, voluptoasa, cu forme. Astfel se evita unele asteptari nefondate si eventual recenzii negative. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Felicitari pt poze si ai facut bine ca le-ai postat. Omul tb sa vada o imagine cat mai elocventa cu tineca sa isi faca o idee despe tipul de trupului tau...in cazul de fata, voluptoasa, cu forme. Astfel se evita unele asteptari nefondate si eventual recenzii negative. 

Cum vine asta ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:One day here, the next day at church
  • Oras:One day here, the next day at church

Cum vine asta ?

Cred ca se refera la "tipul trupului tau"

A adaugat din greaseala "de"

Adica in ce categorie se include fizicul domnisoarei

Oricum a folosit o exprimare pe cat de simpla pe atat de complicata.....ce a spus in 4-5 randuri putea spune intr-o prop de 4-5 cuvinte

Link spre comentariu

Adica daca e o recenzie buna, inseamna ca am "sustinatori", dar daca e una proasta sigur e adevarata? Nu ti se pare putin subiectiv? Te invit sa ma cunosti, platesc eu taxiul, daca nu ma placi, plec :) Nu sunt in nici un caz ce a descris el acolo, domnul s-a suparat din alte motive, pe buna dreptate, dar este putin mincinos :) Motivul real al recenziei este ca am vorbit mai mult decat am avut actiunea in sine, si domnului nu i-a convenit. Pozele puse pe pagina anterioara reflecta realitatea la momentul actual.

Fată, n-am nimic cu tine, dar nu e în regulă. Io nu zic totuşi că l-ai păcălit pe om da' pentru ce ai luat 600 lei ? Adică ce servicii ai prestat din oferta ta ?

Vezi tu, omul nu a făcut programare pentru poveşti la gura sobei ci pentru meniul tău în valoare de 300 ora. Şi i-ai luat banii fără să-ţi respecti angajamentul.

Dacă erai o lady, îi luai doar 300. Nu pierdeai 300, acum pierzi mult mai mult. Regret groaznic dar sunt nevoit să-i dau dreptate lui Brett. 

Nu, nu te tai de pe nicio listă, cum zice confratele de mai sus (pe bună dreptate). Pentru că nici nu erai pe listă. Dar mă enervează asemenea şmecherii pe care le faceţi. Ne credeţi proşti. Păi  dacă era unul mai cu capsa pusă şi nu-ţi mai dădea niciun ban ? Iar pe bună dreptate. Mai apăreai pe la ştirile de la ora 5.

Ai merita să fii trecută la de evitat. Cel puţin o perioadă.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ultravox, daca tot nu eram pe lista ta atunci pastreaza-ti te rog opiniile si sugestiile pentru fete pe care chiar le cunoști sau le frecventezi. Cam multi pareristi pe aici care se bazează pe recenzii total subiective. Cand aveam recenziile bune un parerist nu ar fi aprobat :)) dar cand e vorba de denigrare se aduna 20 ca mustele la kkt :) Si stai linistit, am plecat singura in vacanta oricum, nu trebuie sa imi dai tu pauza

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Adica daca e o recenzie buna, inseamna ca am "sustinatori", dar daca e una proasta sigur e adevarata? Nu ti se pare putin subiectiv? Te invit sa ma cunosti, platesc eu taxiul, daca nu ma placi, plec :) Nu sunt in nici un caz ce a descris el acolo, domnul s-a suparat din alte motive, pe buna dreptate, dar este putin mincinos :) Motivul real al recenziei este ca am vorbit mai mult decat am avut actiunea in sine, si domnului nu i-a convenit. Pozele puse pe pagina anterioara reflecta realitatea la momentul actual.

Alta data in loc sa vorbesti mult....sa futi mult...clientul.

In locul tau trebuia sa ii dai inapoi jumatate de bani...sau statul la taclale cu tine are pret de futing???

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Ce vremuri .....

de mult n-am mai ras atat , muie cu basini :-)))))

50 ron basina , bine ca n-ai dat in rafala ca marcai 700 si tu

 

Si recenzia cu tancu cat o fi de adevarata sau exagerata nu stiu dar haioasa -i sigur

Daca  e si adevarata e de evitat clar, 700 per mai nimic e grav

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunat astazi si programat intalnirea.La telefon foarte deschisa ca de obicei, a raspuns la intrebarile mele chiar daca am incercat sa o enervez putin.Stabilit loc de intalnire la mine, a ajuns la timp, chiar putin mai devreme cred.Eu cu ea am mai avut cateva discutii telefonice si inainte sa plece si am mai avut o intalnire si inainte de plecarea ei din Bucuresti.Nu stiu ce s-a imtamplat dar este un om schimbat, am stat de vorba 10 minute la o tigara, chiar ai ce discuta cu ea, apoi am mers in dormitor, ea la dus.a revenit imbracata doar in prosop care l-a dat jos si s-a asezat langa mine exact ca o iubita, si asa a decurs si actiunea ce a urmat.Nu stiu unde a fost exact sau ce a facut cat timp a fost plecata dar ma bucur ca a plecat, a revenit alt om, cu servicii mult mai bune si gfe din plin.Intalnirea a avut loc la mine, o ora, fara graba si fara lucruri de care sa ma plang.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Sunat astazi si programat intalnirea.La telefon foarte deschisa ca de obicei, a raspuns la intrebarile mele chiar daca am incercat sa o enervez putin.Stabilit loc de intalnire la mine, a ajuns la timp, chiar putin mai devreme cred.Eu cu ea am mai avut cateva discutii telefonice si inainte sa plece si am mai avut o intalnire si inainte de plecarea ei din Bucuresti.Nu stiu ce s-a imtamplat dar este un om schimbat, am stat de vorba 10 minute la o tigara, chiar ai ce discuta cu ea, apoi am mers in dormitor, ea la dus.a revenit imbracata doar in prosop care l-a dat jos si s-a asezat langa mine exact ca o iubita, si asa a decurs si actiunea ce a urmat.Nu stiu unde a fost exact sau ce a facut cat timp a fost plecata dar ma bucur ca a plecat, a revenit alt om, cu servicii mult mai bune si gfe din plin.Intalnirea a avut loc la mine, o ora, fara graba si fara lucruri de care sa ma plang.

Jura-te

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...