Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras:Pe aci...
  • Oras:Pe aci...

Nu am slabit, sunt la fel cum eram, dar e lumea rautacioasa pe aici si exagereaza mult :) Multumesc pentru compliment

Nu prea exagerează. Dar nu asta e problema la tine ci ca , deși te futi pe bani nu prea-ti place pwula. :(

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aci...
  • Oras:Pe aci...

Susții declarația? eu mă gândeam să o încerc...

Sunt banii si timpul tau așadar faci ce vrei. Eu am riscat cu ea si nu ca mi-ar parea rau de 600 de lei dar puteam sa gasesc altceva muuult mai bun . Aia e.

Si chiar m-a supărat d-soara si chiar o sa las recenzie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sunt banii si timpul tau așadar faci ce vrei. Eu am riscat cu ea si nu ca mi-ar parea rau de 600 de lei dar puteam sa gasesc altceva muuult mai bun . Aia e.

Si chiar m-a supărat d-soara si chiar o sa las recenzie.

Mersi tovarășe. Eu speram să posteze niște poze mai explicite și o listă a prețurilor și serviciilor pe care le practică ... mă gândeam acum la ce ai spus, că poate ai dreptate, dacă nici cu "marketingul" ei și "strategia de vânzări" nu se implică prea mult... oare cum e la acțiunea propriu zisă
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mersi tovarășe. Eu speram să posteze niște poze mai explicite și o listă a prețurilor și serviciilor pe care le practică ... mă gândeam acum la ce ai spus, că poate ai dreptate, dacă nici cu "marketingul" ei și "strategia de vânzări" nu se implică prea mult... oare cum e la acțiunea propriu zisă

 

 

Pentru poze mai explicite, recente, cat și pentru o lista completa de servicii ma poti contacta pe WhatsApp :)

Link spre comentariu
  • Oras:Pe aci...
  • Oras:Pe aci...

J, nu trebuie sa te superi. Tu asa esti. Cu mine ai tras aiurea de timp, stand peste 20 in baie si revenind in niste ciorapi,totusi,uzați. Din 150 ml de vin,păcat de el sa stii, ai sorbit de peste 20 ori. De taclale nu mai vorbesc. Pwla nu ai putut s-o sugi cum am vrut eu cu toate că te-ai străduit dar... nu e de tine. Kg in plus nu m-au deranjat f tare,imi plac puffy dar ele exista, nu are rost sa negi. La futut nu excelezi , draga mea. In seara următoare vizitei tale am chenat-o pe Giulia94,parca. Aia s-a futut ca disperata cu mine. Si nu e foarte foarte nici ea. Dar isi vede lungul nasului. Poziții de futut la tine,mai greu ... ba ca doare ba ca plm. In fund nu ai vrut-o,ca nu mai stiu ce. In fine, nu ma apuc de recenzie regulamentara ca mi-am propus sa nu mai fac dar ma deranjează maxim cand vreti sa vindeți alta imagine iar realitatea e alta.

Nu zic ca nu o sa te mai fur dar atentie! Atunci vei recupera si restantele deja întâlnirea precedenta.

Vai de curul tau! Hai, te pup! Baftă!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aci...
  • Oras:Pe aci...

Kovacs, imi pare rau ca ai ramas cu impresia asta si ca nu am fost in cea mai buna forma, te aștept sa imi iau revansa, te pup!

Hmmm , o sa vedem daca te tine... asta ar insemna sa ne vedem inca o data si să mă si recomand. Nu mai fac treaba asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

J cred ca esti o scumpa arati foarte bine, ar trebui sa fii mai indrazneata la pozat !!!....te pup !

Are dreptate baiatul asta, nu trebuie sa-ti fie rusine ca esti grasa, sunt multi barbati care prefera grasele si uneori si cei care nu prefera grasele tot mai fut grase uneori pt ca sunt cam singurele femei care mai au tate, lasand la o parte alea care-si pompeaza silicon. Asa ca nu trebuie sa-ti fie rusine, spala-te bine, du-te la coafor, salon, baga niste toale mai faine si ia si fute-te bine (ca nu cred ca nu-ti place sa te futi?) si o sa vezi ce de recenzii pozitive o sa ai si ce de bani o sa faci! Succes!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...