Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

Salutare! 

Am descoperit forumul de cativa ani dar nu prea m-am aventurat pana acum deoarece nu am avut nevoie. In urma cu cateva seri m-am gandit sa o incerc pe Jacqueline, ii descoperisem de mai demult topicul si dupa postari mi s-a parut singura de incredere de chemat acasa, n-aveam chef sa dau bani si pe hotel si nici sa ma risc sa chem vreo tiganca cu 7 guvizi in spate. Sa revenim la Jacqueline:

 

Aspect: 8/10 ....cu fata castiga multe puncte dar are si niste sani bestiali, pozele sunt reale

Atitudine: 8/10 la inceput e mai speriata dar daca stii s-o relaxezi e f joviala si amuzanta

Normal: 7/10

Oral: 10/10 fix cum imi place mie, DT, sloppy, artificii, nu neglijeaza zonele adiacente. As zice ca e punctul ei strong

 

Nu apelez foarte des la servicii de genul dar daca o sa mai fie cazul am sa revin

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Am descoperit forumul de cativa ani dar nu prea m-am aventurat pana acum deoarece nu am avut nevoie. In urma cu cateva seri m-am gandit sa o incerc pe Jacqueline, ii descoperisem de mai demult topicul si dupa postari mi s-a parut singura de incredere de chemat acasa, n-aveam chef sa dau bani si pe hotel si nici sa ma risc sa chem vreo tiganca cu 7 guvizi in spate. Sa revenim la Jacqueline:

 

Aspect: 8/10 ....cu fata castiga multe puncte dar are si niste sani bestiali, pozele sunt reale

Atitudine: 8/10 la inceput e mai speriata dar daca stii s-o relaxezi e f joviala si amuzanta

Normal: 7/10

Oral: 10/10 fix cum imi place mie, DT, sloppy, artificii, nu neglijeaza zonele adiacente. As zice ca e punctul ei strong

 

Nu apelez foarte des la servicii de genul dar daca o sa mai fie cazul am sa revin

 

 

Merci pt recenzie trueblue! Buna, sunt disponibila!

Link spre comentariu
Reputație: 16663
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

disponibila

jacquelinoo...pune fata si tu poze ca vreau sa vad si io cum esti inainte sa te vizitez si mai lasa dreq de upp-urile si disponibila ca devine plictisitor topicul,vrei sa faci UP!?pune o poza scrie serv si preturi,spune ceva de program si locatie,chestii interesante si benefice pt toata lumea!ce dreq te invat eu pe tine meserie!? ðŸ˜ðŸ¤£
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bun....sa revenim cu un mic upgrade :) Nu am locatie, fac doar outcall, poze recente pot da pe whatsapp la cerere. O ora este 400 ron, doua ore 600 ron, 3 ore 800 ron. Detali despre servicii tot pe whatsapp :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...