Sari la conținut

New! Jacqueline - outcall 0720487133


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna seara! Asa cum am mai spus pe acest forum, din cauza haosului existent acolo unde du cu sapa, mi-a fost greu sa gasesc timp liber.....insa, Jaqueline a meritat si merita....acum k tot am un pic de pauza intre dosare....sa va povestesc ca am mai avut 2 întâlniri cu ea!

Ca de obicei, din cauza mea...am reusit sa ne sincronizam!

Am asteptat-o in parcarea de langa Inter! Aceeași aparitie sexy si senzuala care a facut k mâinile sa nu stea pe volan sau schimbatorul de viteze, ci sa patineZe pe picioarele ei!

Acțiunea? Ca de obicei, 1 data in acea camasa si a 2a oara in acel furou negru.....sărutări, mangaieri, oral deep...ce sa zici?

Notele: locatie - la mine

Aspect Jaqueline: 10

Oral: 10 cu cim&swallow

Normal: 10

Tarif: 300 lei....pt mine foarte bine cheltuiți

Astept sa incerc si analul caci are un fund care ma face sa imi caut un doctor la nr. 9

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

pasarica, nu e frumos s-o arzi cu up-uri.

macar scrie si tu programul zilei, sau mai pune cate o poza, zi cate un banc, nu da doar up, ca e urat sa intram sa vedem ce mai scrie si sa citim "UP"

ie sanatos

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

pasarica, nu e frumos s-o arzi cu up-uri.

macar scrie si tu programul zilei, sau mai pune cate o poza, zi cate un banc, nu da doar up, ca e urat sa intram sa vedem ce mai scrie si sa citim "UP"

 nu am un program al zilei pentru ca nu prea am timp sa "lucrez" zilnic. in zilele cand am mai pun cate un "up"....si decat sa intri pe forum sa vezi ce mai scrie mai bine ma suni sa vezi ce mai fac ;)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

 nu am un program al zilei pentru ca nu prea am timp sa "lucrez" zilnic. in zilele cand am mai pun cate un "up"....si decat sa intri pe forum sa vezi ce mai scrie mai bine ma suni sa vezi ce mai fac ;)

Da-i si doua palme.........obraznic futaciosu' asta  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Reputație: 24036
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Buna...imi cer scuze celor care m-au sunat zilele astea, am fost plecata in vacanta si nu am putut raspunde. Acum m-am intors si astept sa ma contactati la 0720487133

In ce tara ai fost? :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...