Sari la conținut

cur misto 0737185098


Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Mie mi s-a întâmplat de două ori să se rupă prezervativul, dar n-a fost intenţionat. Faptul că n-a avut nicio reacţie nu înseamnă că a premeditat. Faptul că s-a purtat ca un nesimţit cu tine şi s-a arătat indiferent în legătură cu incidentul, e altă poveste şi nu comentez.

Să fim serioşi, dacă prezervativul era al tău şi a fost montat de tine, cum ar fi putut să se rupă din culpa lui şi numai a lui?

Parerea mea este că se face mult tam-tam,cu multe acuzații și de o parte și de alta, pentru o situație foarte neplăcută dar și foarte greu de judecat!

Și mie mi s-a întâmplat să se rupă prezervativul accidental!

Nu m-a acuzat ea,nu am acuzat-o nici eu!

Am primit toate asigurările că nu am de ce să mă tem,la fel am făcut și eu!

Timp de aproximativ trei săptămâni vorbeam la telefon cam o dată la două-trei zile pentru a ne asigura că amândoi suntem bine!

Deși a trecut mult timp de atunci și acum vorbim o dată pe lună sau la două luni!

Între timp s-a așezat la casa ei!

Concluzie: când se dorește se poate trece cu tact și diplomație peste momentele neplăcute!

Acesta fiind doar unul dintre cele care pot apărea!

Părerea mea,nu dați cu parul!

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu mariane, nu am insinuat nimic nu ne cunoaștem, sunt doar un troll plicti.printre simptomele sifi se numara caderea subita a nasului, de aia

Și dacă tu ești un troll plicti, noi ce vină avem?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Care jale bre? A batut Dinamo pe Cra-cra...iova))) Deci e bucurie maxima.  :laugh2  :laugh2 Zi drept, daca ar reaparea Curmisto si ti-ar zice ca e vindecata total si vrea sa o iei la un doggy din ala adevarat, pe gratis. Ai accepta? Da sincer... :no2

Lojic =))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...