Sari la conținut

Cuplu - 0757412619


Postări Recomandate

cuplu dornic sa cunosca cupluri noi posibil si femei sau barbati solo pentru sex in grup de preferinta din timisoara ..tel.0757412619...sau..crivaia_10 yahoo.deCineva din Timisoara interesat de un sex un grup cu un cuplu...? mai exact doar cu sotia ca el vrea doar sa priveasca din cate am vorbit cu ei.Ei vor 3 barbati,bine e daca suntem si 2 vorbesc eu cu ei sa ne accepte.Daca esti din Timisoara si ai fantezii cu un cuplu lasa-mi un mesaj si iti trimit datele mele de contact...eu sunt din Arad.Ptr mai multe detalii vorbim dupa ce lasi un mesaj sa stiu ca esti interesat;).Sper sa ne auzim,fratilor sa futem si noi o nevasta :P

Link spre comentariu
cuplu dornic sa cunosca cupluri noi posibil si femei sau barbati solo pentru sex in grup de preferinta din timisoara ..tel.0757412619...sau..crivaia_10 yahoo.deCineva din Timisoara interesat de un sex un grup cu un cuplu...? mai exact doar cu sotia ca el vrea doar sa priveasca din cate am vorbit cu ei.Ei vor 3 barbati' date='bine e daca suntem si 2 vorbesc eu cu ei sa ne accepte.Daca esti din Timisoara si ai fantezii cu un cuplu lasa-mi un mesaj si iti trimit datele mele de contact...eu sunt din Arad.Ptr mai multe detalii vorbim dupa ce lasi un mesaj sa stiu ca esti interesat;).Sper sa ne auzim,fratilor sa futem si noi o nevasta :)[/quote'][email protected] nu intru tot timpu dar lasa-mi un mod de contact si vb.Am povestit si eu un pic cu el cred pe mess si zicea ca numa eu sa vin nu vrea.sa speram ca futem nevasta asta .ceau
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Eu zic sa nu va mai inscrieti atat ... :)) ... thread-ul are aprope un an jumate vechime ... deci probabil chestia s-a consumat , daca a fost sa fie ...

 

iulian2024

 

Postat 24 May 2011 - 04:03 PM

 

cuplu dornic sa cunosca cupluri noi posibil si femei sau barbati solo pentru sex in grup ... [...]

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ii stiu am fost cu ei sunt de treaba Walter si Suzana ...ea nu e rupta din soare dar dragutica suge bine face si anal el mai mult cu privitul dar se si intinde la futai...el e blond saten 185 ea undeva 173 profa de sport arata binisor usor plinuta poarta ochelari privire perversa finalizare pe fatza sau sani. Este acceptat orice ii place fututul mai dur e perversa duce mult...3 ar fi minim pt nevoile sexuale ale damezei dar linistit se poate 4 5 sa va tina minte...nu practica des intalniri insa sunt reali si cand o fac nu se joaca...m-am vazu tde 2 ori cu ei in 2009 nu-s profesionisti i-am luat de pe un site de matrimoniale...nu o faceau pe bani si nu aveau locatie si nici masina la vremea aia

Link spre comentariu

Nu merge la hotel, pot iese incurcaturi daca merg 5-6 persoane intr-o camera. La hotel am fost maxim 2 tipi si o tipa, pentru chestii mai aglomerate luam apartament in regim hotelier, sunt in publitim la 30-40 euro pe zi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...