Sari la conținut

fete pe centura


Postări Recomandate

  • Oras:piatra neamt
  • Oras:piatra neamt

salut,

 

am vazut zilele trecute cateva fete in zona lidl de la gara(pe partea cealalta a strazii)

ambele erau micute cam 1,60, 50 kg, par **spam editat**e dar nu cred ca sunt.

erau cam bronzate (de etnie cred), a fost cineva?

 

multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:piatra neamt
  • Oras:piatra neamt

azi trec pe la lidl la autogara si o vad ,era urata ca dracul din povestile lui  Creanga , avea  30 de ani ,cand ajung in fata in fata ei ii spuse ceva unui mosmeag , probabil daca vrea ceva si incepuse sa rada ,avea niste dinti de parca ia traso toate ciorile din piatra neamt.        Merg mai incolo 30 de metri (spre precista)  mai vad una de 20 ani placuta ochiului, imbracata frumos statea pe banca                                                                In fata ei alta cioara ( a treia) devreo 30 cu tate mari,cur mare si cu compleul tras putin mai jos la o tatuca  sa atraga clientii .Ea ce facea  ???? se certa cu cioroiul senegalez !!! care le pazea ca nu cumva sa fie rapite orataniile lui, de extraterestri,  de "" atractia si sensibilitatea prestatoarelor de servicii de inalta calitate """" de fapt niste  spurcaciuni.                      Daca va e pofta domnilor nu va apropiati de ele ca infundati spitalul. din prima zi de "relaxare" .

Link spre comentariu
  • Oras:Piatra Neamt
  • Oras:Piatra Neamt

Salutare ... 

 

Le vazui si eu pe marmotele alea ... 

Urate cu spume, iar aia cu tate mari si curu mare ... alapta un copil ... vai mama lor ... 

Cioroiu cred ca e barbat-su ca i-am vazut impingand la carut impreuna ... 

Riscant sa va apropiati ...

 

 

Spor la maciuci ...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...