Sari la conținut

Postări Recomandate

Am gasit numarul pe anuntul.ro, cu poze interesante...am cautat informatii despre duduia pe forum si pe net, nu am gasit nimic si zic sa sun sa vad ce e cu fatuca asta...La telefon amabila, 100 RON finalizarea, oral protejat/neprotejat, normal, fara anal...Vocea placuta, tentanta, m-am hotarat sa ma duc...undeva prin zona la Kufland-ul din zona Obor...Daca si realitatea era la fel de placuta precum vocea cu care m-a vrajit la telefon, as fi fost multumit...Stabilisem ca ajung intr-o jumatate de ora, insa ajuns la locul faptei, bineinteles ca nu a mai raspuns la telefon...Mai insist o data dupa 3-4 minute si in final raspunde...Cica are pe altcineva, sa mai astept..."Momit" fiind de poze, zic sa astept, oricum nu aveam altceva de facut pentru vreo ora...Dupa 15 minute da ea un bip si sun...Imi explica fata unde sa ma deplasez, sun la interfon si ajung la apartamentul in cauza...Sun si deschide..de dupa usa o bruneta cu ten de conlocuitoare, si o voce sictirita ma invita inauntru...In stanga m-a izbit o priveliste deplorabila...o bucatarie in care erau aruncate pe jos vreo 10 prosoape, iar mirosul din hol era de parca se fumase acolo mai ceva ca intr-un club toata noaptea...Femeia la 180, pe tocuri, ispititoare...Sa raman, sa nu raman? Ma tot intrebam...si am ramas, dar mai bine era sa nu...Intru intr-o camera obscura, ma asez pe un pat destul de mare si observ niste pete proaspete destul de mari pe cearceaf... O intreb bineinteles daca mai schimba si ea asternuturile, ea zise ca da... dupa fiecare client... Da, da... si marmota invelea ciocolata

In fine, imi da un prosop care inca se mai simtea umed si ma duc la baie...In baie, nu era pic de gel de dus, iar instalatia era stricata, m-am spalat la chiuveta...Ajung in camera, ma asez pe pat si fata vine peste mine, sare direct cu prezervativul in mana sa mi-l puna pe pula...Ohooo. fetita, nu ne incalzim si noi putin?!!! Ea nimik... ca nu face neprotejat, ca asa e mai bine... OK, zic, hai si asa...Pune ea plasticul si se fac ca o suge... deplorabil

Cel mai nashpa blowjob din viata mea... abia mi s-a intarit!!! Decid dupa vreo 2 minute ca e cazul sa si fut, incep cu misionarul si apoi ii zic sa treaca ea deasupra... "Ma doare, mai bine treci tu pe la spate" What? Asta chiar m-a enervat!!! In fine, dupa inca 1 minut de pompat, in care fata nu dadea nici un semn, ma concentrez si imi dau drumul... Ofticat ca am avut o scandura langa mine, m-am grabit la dus sa plec mai repede, ca imi venea sa o iau la bataie...Insa mai era un baietel in apartament si cine stie cum iesea treaba...Mare atentie si voua, daca eu am luat teapa sa va feriti!Locatie: 6Prestatie: 6Aspect fizic: 9Ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Administrator
Reputație: 113804
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

analia poze reale 100%satena sezuala provocatoare si sexy experta in arta sexului ofer clipe de neuitat domnilor generosi si manierati la domiciliul meu.daca doresti sa cateva momente de relaxare contacteaza ma kiss 25 May 12:50 0724928003 post-1-133409712054_thumb.jpgpost-1-133409712055_thumb.jpgpost-1-133409712056_thumb.jpgpost-1-133409712057_thumb.jpgpost-1-133409712058_thumb.jpg

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...