Sari la conținut

matura -sex total-0768.735.385-


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

MATURA, blonda, pasionala ofer sex total, oral, normal, anal cu placere si implicare. Squirtul e maxim de placere, oralul deep, analul intens cunilingus, anilingus, un tot perfect.

 

pentru cei care vor o alta elena-dristor,rompetrol

o femeie matura care face sex total aproape fara limite

post-71916-0-05243600-1420572195_thumb.jpg

post-71916-0-87021300-1420572200_thumb.jpg

post-71916-0-52366100-1420572207_thumb.jpg

post-71916-0-40950400-1420572216_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

MATURA, blonda, pasionala ofer sex total, oral, normal, anal cu placere si implicare. Squirtul e maxim de placere, oralul deep, analul intens cunilingus, anilingus, un tot perfect.

 

pentru cei care vor o alta elena-dristor,rompetrol

o femeie matura care face sex total aproape fara limite

am pus-o pentru ca am testat-o eu

este o doamna la 42 de ani blonda ,,este nimfomana ,,cu acte" daca pot sa spun asa,mai plinuta ca michell ,dar care dovedeste o la fel de mare implicare,iar ca locatie o gasiti in blocul din spate la intercontinental

ca servicii face sex total,fisting vaginal,anallingus activ,squirt

Probabil are pile :)))) Sau a vrut sa treaca direct la un nivel superior :))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Eu cunosc mature nerezolvate de soții lor care se oferă de plăcere sau care plătesc pentru a fi rezolvate :tittyfuck

Mutați oferta Doamnei acolo unde îi este locul, adică la Întrebări și răspunsuri.

nu sunt maritata sunt doar nimfomana

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Misto doamna !

multumesc

 

am pus-o pentru ca am testat-o eu

este o doamna la 42 de ani blonda ,,este nimfomana ,,cu acte" daca pot sa spun asa,mai plinuta ca michell ,dar care dovedeste o la fel de mare implicare,iar ca locatie o gasiti in blocul din spate la intercontinental

ca servicii face sex total,fisting vaginal,anallingus activ,squirt

am pile la dumnezeu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Confirm si eu spusele colegului @masternice.

 

Am fost pe la ea cam acum o luna, detaliile mai jos:

 

Locatie -  Batistei, o garsoniera cam inghesuita, baia foarte mica, sapun lichid ioc, avea  doar un sapun solid (bun si asta decat deloc), prosop cat o batista. Nota pentru locatie  doar cat sa treaca clasa, mofturosii ar face cale intoarsa din usa.

 

Servicii oferite - sex total, oral si fara prezervativ, posibile 2 finalizari intr-o ora.

 

Aspect - arata mai bine cu masca aia pe fata, ii da asa o nota de oarecare mister si senzualitate. Nu m-a dus capul sa o rog sa ma astepte cu masca pe fata, asa ca am vazut o doamna cam imbatranita, dantura innegrita, vorbeste cam sssassait. Plinuta, sanii mari insa foarte moi si lasati, carnea flasca.

 

Actiunea - debutat cu sex oral protejat (asa am vrut eu dupa ce i-am vazut dantura), foarte bun, umed, se bate cu ea peste buze, o poate lua destul de adanc, aproape de un deepthroat total. Se ocupa bine si de coite, le linge si le ia pe rand in gura, limba ii aluneca si mai jos si face un annilingus decent, nu doar trece cu limba pe acolo.

Dupa ce am pompat cateva minute in ea mi-a scos-o din pizda si si-a frecat un pic clitorisul, moment in care m-a stropit serios cu un squirt. vazand cum stau lucrurile, am futut-o dur, din cand in cand o scoteam din ea si o bateam cu pula peste clitoris pana stropea ca o tasnitoare.

La normal face chiar ca o nimfomana, geme, isi da ochii peste cap, chiar ii place pula.

Am zis sa testez toate serviciile oferite, asa ca am pus-o capra si am intrat si in curul ei. Destul de stramta, nu face nazuri si chiar apreciaza niste palme peste cur in timp ce o penetrezi anal. Am finalizat in prezervativ cand eram in curul ei.

 

Concluzia

 

Note:

- locatie 6,

- aspect 5,

- oral 8.5 (cu potential...cred ca un pic de exercitiu ar putea sa o faca sa treaca la un deep total; am puntcat aici si annilingusul destul de ok)

- normal 8.5, a contat in nota si squirturile reale (sunt multe care pretind, putine care insa si reusesc)-

- anal 8

 

Concluzia - doamna nu arata cine stie ce, insa se fute bine. Nu este pentru cei care prefera tipele tinere, atragatoare si intr-o buna forma fizica.

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...