Sari la conținut

matura -sex total-0768.735.385-


Postări Recomandate

Am fost la ea acum 2 săptămâni, am sunat pe la 10.45,eram în zonă,a fost o experiență unică, o garsoniera curată, baia la fel, prosoape curate,gel de dus, primul numără început cu un oral foarte umed,are grija de zonele adiacente, apoi cu un oral din partea mea,moment în care a început nebunia cu squirtul ,foarte multe jeturi direct în gura mea,prima finalizare misionar în balonas .Pauza de țigară timp în care mai îmi făcea un super oral cu deep, runda 2 normal, anal,tipei chiar ii place pula. O experienta inedita abia aștept sa revin, mulțumesc mult Alina

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Scuze, scriu de pe telefon si nu reusesc sa sterg postul precedent, la care am dat din greseala pe "posteaza"

Deci experienta mea cu Alina a fost in felul urmator:

Sun si imi spune ca serviciile sunt totale, mai putin finalizarea orala, care nu o practica. Stabilim sa ne vedem in juma' de ora la doamna in locatie si ma indruma catre Universitate.. Ajung dupa vreo 40min, insa nu a comentat ca ar fi vreo problema, intru in gang si apoi urc la Alina. Doamna pare undeva la 45 sau peste, este destul de draguta la fata si corp- sasaita un pic de la strungareata- mie mi s-a parut simpatica. Sani mari si aripioare pe coapse insa nu deranjant. Singurul minus ar fi dantura, insa cand am vazut-o asa lipicioasa.. nu m-am indurat sa tin preze la oral

Eram spalat de acasa asa ca m-a luat direct la zbantz, nici macar nu m-a intrebat ce vreau sau sa aduca vorba de bani. Foarte pupacioasa, atat cu negrila cat si in general, produce un squirt... deosebit. Oricum eu eram pentru prima oara cand mi-am luat in freza asa ceva, deci a fost special. Am lasat cearceaful ud, noroc cu musamaua de dedesupt, la un moment dat in miezul actiunii trebuia sa caut sa ma pozitionez in zonele mai uscate:))) Primul numar l-am terminat in preze, la normal.

Fost impreuna cu Alina la baie, care mi s-a parut foarte ciudata- practic este o mica incapere din gresie, delimitata de hol doar printr-o perdea din plastic :D

Am avut parte de actiune si in dus, apoi odata intorsi am reluat actiunea in pat. Se cunoaste ca Doamnei ii place ceea ce face, la un moment dat lucram pe la spate si ma ruga sa I-o bag si in popu, ca vrea. Infine, I-am bagat doar un deget si apoi doua, timp in care pompam si in păsă.. ca o pregatire a intrarii in dos. Cert este ca n-am mai apucat sa-mi duc planul la indeplinire, caci intre gemete si jeturi... m-am excitat prea tare si am terminat a doua oara:( Alina parea sa fi terminat de mai multe ori, insa numai ea stie cu adevarat

Dupa actiune am stat la vorba si mi-a placut ca nu m-a expediat afara, cu toate ca trecuse ora. Mi-a spus ca oricum isi ia pauza pana la urmatorul client si pot ramane. Nu mi-a parut rau, caci am avut ce discuta cu Doamna- am abordat teme de la sex pana la spiritualitate:)))

Note:

Locatie: 8-9 (centrala, insa blocul este vechi- sper sa nu prinda pe nimeni cutremurul acolo- doamna sau altcineva, de asemeni poate ar trebui schimbat cearceaful intre numere-zic si eu)

Oral: 8

Normal:9- aici sunt f drastic, insa includ ici includ atat squirtul cat si faptul ca sta cum ii ceri si preia initiativa cateodata..

Anal: n-am mai apucat, cu toate ca am fost poftit inauntru

Cadou: 150

Eu unul mai reviu, caci mi-a placut experienta si imi place si Doamna

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...