Salt la continut

Prieteni Buni:

* * * * - 37 Voturi

Loredana - 0769976912 (nerva traian)

Loredana 24 de ani oral neprotejat sex anal sex total sex normal protejat skinny slaba GFEs sarut

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
2748 raspunsuri in acest thread

#1 Cont_Sters_Samira_Sami_*

Cont_Sters_Samira_Sami_*
  • Guests
  • Inscris la:
    --

Postat 26 May 2011 - 08:00 AM

Alta domnisoara cu potential:"Fata este chiar cea din poze , 1.70cm ( nu 1.75 ca in anunt, sau poate cu tocuri) simpatica la fata, piercing in coltul buzei inferioare, iar la corp desul de bine proportionata pentru varsta declarata de 24 de ani, curatica, fara mirosuri suspecte. Este singura in locatie, garsoniera curata, cu tot ce trebuie, papuci, prosop curat, gel de dus, muzica pe calculator, etc. Ostilitatile au inceput cu un oral neprotejat, chiar bunicel, dar fara atentie zonelor adiacente. Al doilea numar a inceput cu oral, urmat de normal.Se misca binisor, dar chiar daca incearca sa te faca sa te simti bine, se vede ca isi infraneaza orice aspect GFE. Finalizat anal in cauciuc cam cu 10 minute inainte de time-out. Cotizat 150 de roni antecoital, iar ca experienta, nu este memorabila, desi raportul pret / servicii este destul de bun."Help cu pozele. Danke!

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 petrepetre02

petrepetre02

VIP Member

• Membru Premium
  • 3505 Postari:
  • Inscris la:
    27 December 2010
  • Reputatie: 3048

Postat 26 May 2011 - 08:06 AM

Sper ca e cea din poze.

• 0

#3 >black<

black

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 315 Postari:
    • Inscris la:
      17 May 2010
  • Reputatie: 404

Postat 14 June 2011 - 11:09 AM

Am fost si eu aseara la Loredana. O fata de milioane...Anunt AT:,, LORRY, inalta, provocatoare, fund bombat, sani fermi, dornica mereu de experiente noi, te invit la mine in dormitor pt o ora de sex total: oral umed cu fin., normal adanc si anal de calitate in toate pozitiile "Nr de tel: 0769976912Pret: 150/h Sex oral + normal 200/h Sex totalLocatie: Unirii Fantani - Capatul tramvaiului 32, apartament modern, bucatarie cu minibar, curatenie, baie foarte ok cu cabina de dus (gel, prosop, papuci).Loredana stie sa primeasca un client si sa l faca sa se simta bine. Ca atitudine fata de client nu ai ce sa i reprosezi, se poarta exemplar. (imi aduce aici aminte un pic de Marina rusoaica). Atenta la detalii, deschisa si comunicativa, destul de volubila si in mod suprinzator fara fite. Pt ATITUDINE: Nota 10Aspect: Inalta (cam pe la 178-180:D ), draguta la fata, sani micuti (nu m-au entuziasmat), insa are un cur bestial, f curata si ingrijita. (dar genul mai natural, fara machiaj, fara vestimentatie provocatoare/seducatoare)Prestatie&Implicare: OWO dar destul de banal si rutinat, fara artificii dar pe alocuri bunicel si cu tentative de deep. La normal totul ok, sta in orice pozitie o pui dar fara prea multa implicare si exact cum spunea si colegul ddcist de multe ori se abtine/isi infraneaza orice traire. Deci la capitolul GFE nu puncteaza desi are destula rabdare si nu te grabeste. Nu ai ce sa i reprosezi in final, e enervat de CORECTA!!!CONCLUZIE: RECOMAND (dar nu celor pt care GFE conteaza f mult)/ NOTA 10 pt ATITUDINE si de revenit pt meniul complet (are un fund demential!!! )Fisier atasat  1.jpg   13.19KB   11291 downloadPS: In locatie se mai afla o milfeta bruneta la 33 de ani care parea putin hidoasa (pe care nu am vazut o decat in treacat). Ma gandesc la Lorena, desi nu cred ,pt ca am cunoscut o. (despre care spune un coleg curvar ca s-a mutat tot prin zona).
    • 2
    "IF YOU'RE NOT THINKING ABOUT PUSSY, YOU'RE JUST NOT CONCENTRATING." (Sam Sneed) Posted Image

#4 criss

criss

searching...please wait

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPip
    • 987 Postari:
    • Inscris la:
      14 April 2010
  • Reputatie: 539

Postat 15 June 2011 - 11:44 AM

http://nimfomane.com...d=3715&page=2nu vi se pare ca e aceeasi cu Maria din threadul de mai sus? mie dupa poze, inaltime (aprox 1,8 m) culoarea si forma parului cam asa mi se pare
    • 0

You can fool some of the people all of the time,

and all of the people some of the time,

but you can not fool all of the people all of the time.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 cristin

cristin

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      13 May 2011

Postat 15 June 2011 - 02:54 PM

http://nimfomane.com/forum/showthread.php?tid=3715&page=2nu vi se pare ca e aceeasi cu Maria din threadul de mai sus? mie dupa poze, inaltime (aprox 1,8 m) culoarea si forma parului cam asa mi se pare

Si mie "mi se pare"-n-am fost la ea, d-aia mi se pare :) si "mai mi se pare" ca are undeva la 1.65m:idea:. Oricum, n-am inteles de ce "conceptionerii" anunturilor baga lungimi de 1.70-1.85 la fetitele lor, alaturi de poze cu fetita pozata de jos in sus si pantofi cu talpa de 5-7 cm.... Nu inaltimea face femeia, poate doar vaginu..in general e direct proportional.( scuze pt. sofism, truism, "bud"ism..)Daca incepe de la poza si anunt( la fetite pozate de "jos in sus" , dar fara precizari de genu n metri fusei), iti dai seama de lungimea tepei. +1 warn pt offtopic

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 >black<

black

VIP Member

• >Serious Contributor<
    • 315 Postari:
    • Inscris la:
      17 May 2010

Postat 15 June 2011 - 10:32 PM

Si mie "mi se pare"-n-am fost la ea, d-aia mi se pare :) si "mai mi se pare" ca are undeva la 1.65m:idea:. Oricum, n-am inteles de ce "conceptionerii" anunturilor baga lungimi de 1.70-1.85 la fetitele lor, alaturi de poze cu fetita pozata de jos in sus si pantofi cu talpa de 5-7 cm.... Nu inaltimea face femeia, poate doar vaginu..in general e direct proportional.( scuze pt. sofism, truism, "bud"ism..)Daca incepe de la poza si anunt( la fetite pozate de "jos in sus" , dar fara precizari de genu n metri fusei), iti dai seama de lungimea tepei.

@ cristin Ce va mai place sa va masturbati mental....sa va dati cu parerea. Nu mai vorbi aiurea daca nici macar nu ai fost. Contributia ta la acest topic este zero...te bagi si tu in seama neintrebat..
    • 0
    "IF YOU'RE NOT THINKING ABOUT PUSSY, YOU'RE JUST NOT CONCENTRATING." (Sam Sneed) Posted Image

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 bingbang

bingbang

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 52 Postari:
    • Inscris la:
      10 January 2011
  • Reputatie: 24

Postat 18 June 2011 - 03:59 PM

confirm cele spuse de colegii de mai sus(black si samira_sami), arata exact ca in poze, la intaltime nu are peste 1,75, atat am eu si era un pic mai mica decat mine... ce pot sa va mai spun: ca este din constanta (daca nu a mintit) are un semn de la o operatie pe burta de cand era mai mica si nu suporta parul caci a fost operata de ghem de par la stomac sau ficat(nu mai retin cum a zis), are 2 piercinguri in buza.Il sustin pe black- @ are un fund demential :)Este foarate deschisa, atat ca ar trebui mai multa implicare, iar cand am fost eu, seara era un pic obostia sau plictisita....Are si o colega pentru show pe care mi-a prezentat-o dar nu stiu unde sa gasesc anuntul ei sau pozele...@scart daca citesti - aici nu ma indoiesc ca nu ar fi tipa din poza cum am facut la alt post de al meu :)Recomand si este de revenit...
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 colectionar d v

colectionar d v

Serious Contributor

• Maistru Curvar
    • 52 Postari:
    • Inscris la:
      03 March 2011
  • Reputatie: 122

Postat 28 July 2011 - 08:59 AM

Am fost si eu la caprioara asta cand statea pe Armeneasca, intr-un imobil mai vechi. Garsoniera micuta, curata, dar banala, baia in interiorul dormitorului cu cada, geluri de dus, prosop curat, uscat, dar fara papuci cum a zis Black-ul. Fata deschisa si vorbareata, muzica la radio (exclus manele a zis fata). M-a intrebat daca vreau ceva de baut, am facut un dus, ea spunand ca a facut inainte sa ajung. Discutat la o tigara despre piercing si tatuaje.Am trecut la un oral, facut destul de bine cu cateva tentative de deep. Normal in cateva pozitii, fara comentarii si terminat in caciula, fara sa incerc si analul.Am decartat 150 de lei, fara sa imi ceara ea inainte.Chiar incearca sa te faca sa te simti bine. de revenit.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 moxul

moxul

Platinum Member

• Membru Banat
    • PipPip
    • 127 Postari:
    • Inscris la:
      23 January 2011

Postat 20 August 2011 - 02:52 PM

Tocmai am venit si eu de putina vreme de la ea si o sa incerc sa fac si eu un review cat se poate de corect si obiectiv.Locatie: pe Decebal, vis-a-vis de Agip (Muncii). O garsoniera mare, mobilata modern, curata (am impresia ca tocmai spalase pe jos inainte sa ajung eu ca era ud pe alocuri) baia utilata cu tot ce trebuie, prosop curat, pat mare, aer conditionat...tot confortul.Aspect: Inaltime sub 1,75m, un pic de burtica, fund frumos, dar nu de revista, sani spre mici, o operatie mare si vizibila pe abdomen. Curata, putin bronzata, 2 tatuaje. Eu as cataloga-o ca fiind comuna. Nu are nimic respingator, dar nici ceva atragator...desigur, asta e subiectiv.Atitudine: Nu gasesc un cuvant sa-i definesc atitudinea. Pare ca e dezinvolta si incearca sa initieze discutii pe diverse subiecte, dar dupa primele 2 replici totul se transforma in indiferenta (sau dezinteres) si vorbele parca trec pe langa ea...si nu sunt vreun incuiat. am parerea despre mine ca reusesc sa ma adaptez la orice sittuatie si orice discutie. Deci nu cred ca a fost din cauza mea.Servicii: Atitudinea de mai sus se aplica si in cazul serviciilor. Te lasa sa alegi pozitiile, dar parca nu e acolo in timp ce prestezi. ORAL: fara prezervativ, cativa dinti, scurt si in cazul meu printre vorbe, rasete si conversatie.NORMAL: nu am mare lucru de spus. pur si simplu, sta.ANAL: nu am mai incercat, desi plecasem hotarat de acasa.Experienta mea a fost cam asa: dupa un oral scurt am pus prezervativul si am finalizat rapid la normal. as fi plecat, dar daca tot platisem 1 ora am zis sa mai bag 1 fisa. dupa 10 minute de dat din cur fara niciun fel de feedback din partea ei, m-am plictisit si m-am oprit.PRET: 200 lei/ora total sau 150/fin.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 >piticu<

piticu

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 914 Postari:
    • Inscris la:
      28 February 2010
  • Reputatie: 396

Postat 20 August 2011 - 10:08 PM

si eu de curand am trecut, interesat in primul rand ca oferea total.fata de descrierea de mai sus, are un cercel deasupra buzei superioare, dar intr-adevar nimic nu iese din comun cu ea. gfe slab desi e foarte dezinvolta inainte de inceperea actiunii, in care intr-adevar cam doar ... sta.am incercat si anal dar nu foarte mult, a mers pe faza ca "e mare si nu suport mult timp" asa ca am schimbat inapoi la normal.fara fk, fara cim...nu recomand sa o ocoliti insa eu nu am tragere sa revin.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 ciocan

ciocan

Tatal lor

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPipPip
    • 2182 Postari:
    • Inscris la:
      10 October 2010
  • Reputatie: 372

Postat 21 August 2011 - 02:51 AM

Pana acum avem si recenzii pozitive si negative la adresa fetei si sunt cam in numar egal.Am eu o vaga impresie asa ca nu va promova la categoria superioara :D.Bafta si ciocane tari!
    • 0
    Citeste aici inainte sa postezi: REGULAMENT FORUM
    Esti stresat ? Ia un FUKITOL :)

#12 razvaneu003

razvaneu003

Serious Contributor

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 27 Postari:
    • Inscris la:
      28 August 2011
  • Reputatie: 39

Postat 28 August 2011 - 02:13 PM

Salut, am fost la ea, acum ceva timp in urma, e destul de banala, totul a fost mecanic din partea ei, la al 2-leanumar n-a mai vrut, a spus ca nu mai are chef, ca este plictisita, cu toate ca fata arata destul de bine, eu n-o sa mai revin la ea, per total a fost o prestatie de nota 6.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 Cont_Sters_chuckychuck_*

Cont_Sters_chuckychuck_*
    • Guests
    • Inscris la:
      --

Postat 29 August 2011 - 09:00 AM

SalutareAm sunat-o si eu pe d'soara si am stabilit ca intr-o jumatate de ora sunt la ea. Am ajuns la ora stabilita si ce sa vezi: nu a mai raspuns la telefon. Dupa vreo 20 min de sunat continuu, imi da beep. O sun si , culmea nesimtirii: - ma eliberez intr-o jumatate de ora, vrei sa ne vedem atunci? . Zic pas si plec la alta. Nu mai revin.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 indiconst

indiconst

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 7 Postari:
    • Inscris la:
      01 September 2011
  • Reputatie: 3

Postat 02 September 2011 - 08:37 AM

Salutare,Avand chef de un anal si vazand-o cu banana infipta am zis sa trec pe la ea. Am ajuns si am stabilit o singura finalizare 100 ron. Tipa arata destul de bine, fund frumos si bombat. Atitudinea in schimb este f ciudata. Dupa un oral cu prezervativ (la cererea mea) am zis sa trecem la anal. Aici au inceput figurile: ca o ai cam mare si o sa ma doara, dar i-am taiat-o scurt ca pt anal venisem. Deabia incepusem sa o fut cand m-a intrebat daca mai am mult pana termin. M-am enervat si am inceput sa o fut tare in cur spunandu-i ca daca vrea sa imi dau drumul repede trebuie sa o fut repede si tare. dupa aprox 10 min mi-am dat drumul si am plecat. Eu nu o sa mai revin din cauza atitudinii.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 dromaderu

dromaderu

Maistru Curvar

• Curvar Ucenic
    • PipPip
    • 102 Postari:
    • Inscris la:
      27 August 2011

Postat 12 September 2011 - 03:29 PM

Salutare, Am fost la domnisoara Loredana acum 2 saptamaniLocatia: bulevardul Decebal Pt MunciiStabilit la telefon detaliile intalnirii, inclusiv anal.Ajuns la locatie- garsoniera regim hotelier, curata prosop "nou" totul okFata are sa zicem interesant, stil emo, 1.70 placuta la fata sani mici; posteriorul e arma forteDecartat 200 pt servicii totale-ceruti de ea inaintea exercitiilor..imbaierra de rigoare si trecut la treaba...Si de aici linie...Oral "fad" cat sa fie acolo, se grabeste putin sa puna prezervativul sta in orice pozitie, dar cred ca facea integrame sau altceva ca n-a scos un sunet, nu de placere, dar sa stiu ca e acolo :( si nu dau intr-o gonflabila.. Cu cheful asta mare am terminat in caciulita si nici nu am mai ajuns la anal si nici de al 2lea numar nu am mai avut chef..Am plecat linistit, dar stiu ca am taiat-o de pe lista..Concluzionand: locatie. Ok; curatenie; 200 lei la tel pt servicii totale, 150 doar normal(sau un numar-nu am retinut), prestatie jalnica.Succes
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 sunsunny

sunsunny

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      24 April 2011
  • Reputatie: 0

Postat 19 September 2011 - 03:08 AM

salutare! am fost si eu la ea. dragutza fata, placuta. Ca servicii , contra 100 lei, oral cu finalizare pe fata si normal. Ok, ca experienta.
    • 0

#17 petrepetre02

petrepetre02

VIP Member

• Membru Premium
    • 3505 Postari:
    • Inscris la:
      27 December 2010
  • Reputatie: 3048

Postat 19 September 2011 - 06:52 AM

salutare! am fost si eu la ea. dragutza fata, placuta. Ca servicii , contra 100 lei, oral cu finalizare pe fata si normal. Ok, ca experienta.

In schimb experienta ta pe site s-ar putea sa fie neplacuta. Ca sa poti fi luat in seama si sa te tratam cu seriozitate spune-ne si noua povestea intalnirii tale cu Loredana. Ca asa se face pe aici. Toti impartasim impresii nu doar telegrame.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 nemesys

nemesys

Curvar Ucenic

• Membru Banat
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      05 March 2011

Postat 08 October 2011 - 07:48 PM

Salut am fost astazi la ea. Pot sa zic ca am fost surpins in mod placut.. . Locatia este pe degebal aproape de iesirea de metrou Piata Muncii. Sta singura intr-o garsoniera care mi s-a parut curata si destul de bine aranjata. La corp arata ca in poze, are un fund bombat , talie stramta si sanii mici si tari. Are pe abdomen un sem de la o operatie dar pe mine nu m-a deranjat. Ca atitudine e foarte ok chiar daca mi s-a parut la inceput putin plictisita, are multa rabdare, si nu ma-m simtit repezit plus nu a pomenit de ceas. La futai sta in toate pozitiile, oralul nu e extraordinar in schimb la normal mi-a placut cum s-a implicat si ca nu a facut mofturi la anal. Per total eu zic ca trebuie incercata, eu unul cred ca o sa mai trec.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 madox

madox

Amantu'

• Curvar Ucenic
    • PipPipPipPipPipPip
    • 458 Postari:
    • Inscris la:
      20 May 2010
  • Reputatie: 66

Postat 14 November 2011 - 03:46 PM

Poze noi, de pe AT. :blush:Ce ma frapeaza, este faptul ca sunt site-uri care o catalogeaza ca profil suspect. Mai apare la acelasi numar de telefon si o Ana-Maria.Nu am gasit poze mai mari.

Fisiere atasate

• 8
    Imagine postata

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 duduu

duduu

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 2 Postari:
    • Inscris la:
      14 November 2011
  • Reputatie: 1

Postat 15 November 2011 - 03:04 AM

Am fost si eu aseara la Loredana. O fata de milioane...Anunt AT:,, LORRY, inalta, provocatoare, fund bombat, sani fermi, dornica mereu de experiente noi, te invit la mine in dormitor pt o ora de sex total: oral umed cu fin., normal adanc si anal de calitate in toate pozitiile "Nr de tel: 0769976912Pret: 150/h Sex oral + normal 200/h Sex totalLocatie: Unirii Fantani - Capatul tramvaiului 32, apartament modern, bucatarie cu minibar, curatenie, baie foarte ok cu cabina de dus (gel, prosop, papuci).Loredana stie sa primeasca un client si sa l faca sa se simta bine. Ca atitudine fata de client nu ai ce sa i reprosezi, se poarta exemplar. (imi aduce aici aminte un pic de Marina rusoaica). Atenta la detalii, deschisa si comunicativa, destul de volubila si in mod suprinzator fara fite. Pt ATITUDINE: Nota 10Aspect: Inalta (cam pe la 178-180:D ), draguta la fata, sani micuti (nu m-au entuziasmat), insa are un cur bestial, f curata si ingrijita. (dar genul mai natural, fara machiaj, fara vestimentatie provocatoare/seducatoare)Prestatie&Implicare: OWO dar destul de banal si rutinat, fara artificii dar pe alocuri bunicel si cu tentative de deep. La normal totul ok, sta in orice pozitie o pui dar fara prea multa implicare si exact cum spunea si colegul ddcist de multe ori se abtine/isi infraneaza orice traire. Deci la capitolul GFE nu puncteaza desi are destula rabdare si nu te grabeste. Nu ai ce sa i reprosezi in final, e enervat de CORECTA!!!CONCLUZIE: RECOMAND (dar nu celor pt care GFE conteaza f mult)/ NOTA 10 pt ATITUDINE si de revenit pt meniul complet (are un fund demential!!! )PS: In locatie se mai afla o milfeta bruneta la 33 de ani care parea putin hidoasa (pe care nu am vazut o decat in treacat). Ma gandesc la Lorena, desi nu cred ,pt ca am cunoscut o. (despre care spune un coleg curvar ca s-a mutat tot prin zona).

Salutare,Tocmai m-am intors de la Lorry. Pentru cei interesati de un fund excelent si un vagin manusa recomand. Face tot ceea ce ii spui, daca esti si tu politicos ce este si normal.Am incercat anal catea min dar vaginul era excelent si m-am intors la el.(uimitor de obicei nu este asa)Este amabila si te face sa te simti in largul tau., te serveste cu suc apa etcLocatia este foarte aproape de Piata Alba Iulia, dar daca mergi noaptea si nu esti din Bucuresti inarmeazate cu ochi de vultur ca este destul de greu sa vezi cladirea Zepter care este data ca loc de reper ce se gaseste pe partea dreapta cum vii din Piata Unirii spre Alba Iulia.Locatia este curata nimic de comentat, ai prosop, papuci de casa totul este normal.Acum cateva note:Fund - 9 este minunat dar am vaz si mai apetisanteSani - 6 de marime medie spre mici dar fermi ceea ce ii face sa fie ok sex normal - 8 mai multa implicare nu ar strica dar de apreciat ca nu se preface daca esti atent la trairile ei greu de perceput o simti cu adevarat ceea ce da o nota buna per total acu depinde ce cautati.anal - 8 are rabdare RECOMAND pt toti care doresc un fund de milioaneCred ca ma duc si maine seara, asa ca bonus pentru mine ca am muncit cautand si am dat de un fund super dupa vreo 6 luni de cautari.Bafta.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

Deasemenea care contin aceleasi tagguri: Loredana, 24 de ani, oral neprotejat, sex anal, sex total, sex normal protejat, skinny, slaba, GFEs, sarut

3 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Google (1)