Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Vartescoiu
  • Oras:Vartescoiu

MALL Vitan, te invitam alaturi de 4 fete provocatoare, lipsite de inhibitii pentru a-ti indeplini toate placerile si fanteziile printr-un masaj erotic de neuitat si plin de extaz, alaturi de noi vei cunoaste placere 25 May 17:18 0769.463.157 Pret 70L/hRevin cu un comentariu dupa ce am "frecventat" minim de 2 ori "zona de impact". Pozitia pe Octavian Goga, la reprezentanta Dacia.Nu public pozele pentru ca nu am certitudinea ca ar fi 100% reale (sigur sunt din locatie).Am descoperit 2 domnisoare. Una mai frumoasa ca alta, Ema si Denisa. Pret incepand de la 70 lei la care se adauga toping-uri (ca la pizza, cu cat e mai bogata cu atat mai gustoasa), oral si normal, totul protejat. (intre 30-50 ron).Locatia curata, camere cu design specific de salon de masaj, baie ok.Fetele curate, mirosind bine, epilate si politicoase. Primire decenta, servit cu un suc sau apa, dupa preferinta.Comentariul meu se va axa pe Denisa, superba domnisoara. Masaj bun, lasciva si mladioasa. GFE-10. Corp impecabil, se implica si te face sa te simti bine. Nu m-am abtinut si am prestat un oral (eu activ) de vis. A vibrat din tot trupul si nu ma mai saturam lingandu-i vulva. Restul fara comentarii. De incercat.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH
Nu este' date=' sigur nu.[/quote']Am avut o tentativa ieri. Dupa ce am sunat de pe drum am sunat si din fata blocului ca sa imi spuna scara, etaj, apartament. Cica, pune luminile pe avarie ca sa te vedem. Ce vorbesti frantz, mai nou trebuie sa arat cu ce masina am venit? Poate mi-o "maseaza" cineva relaxat pana termin, nu? La usa am dat nas in nas nu cu un futac, ci doi, sau poate erau investitorii :dodgy: In sfarsit Denisa, a mai batrana mi-o prezinta pe a mai tanara, Ema, amandoua mai second choice asa dar prietenoase din vorba. Avand in vedere ca ultima oara la un masaj am ales tineretea in defavoarea experientei, mi-am zis ca azi voi alege varianta cealalta si am intrebat-o pe Denisa daca e gata de actiune la care ea imi raspunde dezarmant ca va trebui sa o iau pe Ema ca ea e plina de draci. Am apreciat franchetea desi m-am intrebat de ce pula mea nu si-a afisat-o din prima.In sfarst, intru in laborator cu Ema, poate e momentul sa spun ca sufeream de o uriasa presiune in cojones, si dau de o saltea pe jos cu un cearceaf mototolit pe ea si langa un scaun pe care cred ca l-au confundat cateva generatii cu un scaun de WC pentru ca nu tin minte sa mai fi vazut atata jeg pe altul in viata mea. Asa ca deja descaltat de un pantof, creierul meau a mai gasit totusi atata sange in el cat sa ma scoata scuzandu-ma polticos imediat dupa ce fatuca imi cerea si banii inainte. probabil ca sa nu trebuiasca sa ma buzunareasca dupa ce as fi facut soc anafilactic pe salteaua aia.Jeez...Sievert, daca nu esti pestele lor inseamna ca esti demn de admiratie pentru ce stomac ai sa fii stat acolo... sau ai nevoie la oftalmolog...sau si una si alta...no offence...Preturile 70 masaj (surpriza dus asistat, ma intreaba vrei sa faci si dus?), 120 oral juma de ora, 150 oral normal o ora, daca am inteles eu corect pentru ca, va aduceti aminte, Denisa era plina de draci.
Link spre comentariu

Am fost si eu si nu, nu sunt investitor, dar ma declar complet de acord cu Sievert: curat, frumos, fetele superbe. Inclin sa cred ca experienta ta neplacuta (bestial povestita, e drept!) a fost o intamplare: ai nimerit o camera in care cine stie ce facusera clientii, iar fetele, oricat de frumoase, in fond sunt la munca, iar noi stim ca atunci cand ele sunt dragute cu tine, de fapt vor sa te futa la fel de mult ca si baba de la tutungerie care iti zambeste din politete, nu?Ca sa trecem la chestii concrete: am fost de curand si erau 4 fete: o blonda mai plinuta si trei perfecte dupa gustul meu: una inalta (Alice), doua minione - Andra si inca una. Curatenie, discretie, erau politicoase, au si ras la o glumita de-a mea de altfel banala.Am ales-o (cu greu, ca erau toate bune!) pe Andra: miniona, subtire, corp perfect, piele curata, tzatze de vis, atata cat trebuie, cur minunat, rasa la pasarica, care de altfel arata ca si cum ar fi fost muncita toata ziua si probabil asa si era, dar in fine. Insa asta nu e nimic: fata era foarte, foarte frumoasa si la fatza, genul pustoaica pe care ai prezenta-o parintilor intru casatorie. Sincer, e pentru prima data ca m-am simtit jenat ca fac asta, ma gandeam ca asa o frumusete de fata trebuie tratata ca o regina si iubita - nicidecum tavalita de cine stie ce burtosi si cocalari. Va dati seama ce frumoasa era daca am ajuns EU sa spun asa ceva?! :))Am ales varianta de 70 lei: masaj cu finalizare, fara sex. Ce sex, Gogule, iti dadeai drumul numai uitandu-te la ea! Mi-a facut un masaj excelent (chiar daca fara ulei, fara nimic, ca asa o rugasem si s-a conformat fara probleme), apoi a luat=o in palma si intre sanisorii perfecti. Am intrebat-o, fara mari sperante, daca ii pot da limbi si, culmea, a acceptat! Mi-a pus pasarica pe gura si i-am lins-o cu mare placere. Pentru mine, desigur, nu cred ca ei ii ardea, asa ca m-am grabit sa termin, actiune intreprinsa cu mult spor pe tzatzele ei. (Acum vedeti ca am avut de ce sa ma simt un mos libidinos care profita de o tanara faptura inocenta?!)In plus, fetele sunt corecte, i-am lasat inainte 100 de lei si dupa toata distractia mi-a adus restul etc. etc. Recomand cu multa caldura.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...