Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:CJ
  • Oras:CJ

Viorelule, Boyka este si prietenul si idolul meu.

Mi-as dori sa fiu si eu atat de sigur pe mine cum este si el.

Eu chiar cred ca este un geniu in stare pura, un diamant neslefuit care se da la porcii de noi.

Deocamdata mai are impulsuri sexuale adolescentine necontrolate si frustrari aferente varstei, pe care cu siguranta le va depasi cu timpul. Ideea este ca: Boyka is awesome because he thinks he is awesome, and that s it.

Si eu mi-as dori sa mai am naivitatea lui faina, curajul de a se arunca in discutii fara sa inteleaga despre ce se vorbeste, sa strige tare doar pt ca are plamani (ce pula lui!).

El este in lumea lui in care orice feedback pe care il primeste este pozitiv. El crede in el. Dar noi, noi credem in noi?

Dorinuta, te iubesc, dar nu ca pe U.

era sa lesin de plictiseala citind aceasta postare chiar fara rost si fara valoare
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut.

 

Nu ştiu cum face topicul nostru, dar când să cadă pe pagina a doua, ţop câte o interpelare!

 

Mă văd obligată moral să vin cu nişte explicaţii.

 

Continuăm să primim, cam o dată pe lună, o dată la cinci-şase săptămâni.

 

"Meniul" a la carte e următorul:

 

FK, oral neprotejat, normal protejat, anal protejat, dublă penetrare vaginală, dublă penetrare vaginal-anală, CIM/COF/COB, bondage, spanking, spitting, uro activ şi pasiv, dominare (slave şi mistress), cuckolding, submisivitate, sexual toys, inclusiv folosirea speculumului şi jocuri uro.

 

Amândoi suntem bisexuali. Bisexualitatea lui Sorin exprimată doar la cerere, în rest, pentru hetero, vă asigurăm că sunteţi în siguranţă, ştim să respectăm masculinitatea musafirilor noştri.

 

Primim şi doamne şi cupluri. Dar primim, nu ne deplasăm la hoteluri, pensiuni, locuinţe private şi de serviciu, liziere arborescente, tufişuri, cabane montane, insule mediteraneene, subsoluri mucede, mansarde studenţeşti, turnul pompierilor, rulote de vacanţă.

 

Principalul nostru atuu e voluptatea. Facem asta foarte rar, din fetish, banii fac parte din mecanismul mental al jocului. Cine a fost la noi ştie că pasiunea e pe primul loc. În clipa în care simţim oboseala sau saturaţia, apăsăm comanda esc. Pentru noi plăcerea e pe primul loc.

 

Apreciem elocinţa intelectuală, capacitatea de a susţine o discuţie inteligentă, dar acestea nu sunt condiţii, nici necesare, nici obligatorii. Primim pe oricine se dovedeşte cu bun simţ, şi o facem cu plăcere reală. Ne plac în mod deosebit bărbaţii care ştiu exact ce vor, direcţi, stăpâni pe ei, care dau porunci clare, gata să extragă maximum de voluptate din întâlnirea noastră, cu iniţiativă, dominatori. Suntem la dispoziţia voastră, gata să vă satisfacem fanteziile sexuale cele mai diverse, profitaţi fără reţineri de asta şi lăsaţi la o parte orice reţinere.

 

Nu acceptăm scuze pentru anularea programării. A fi bărbat înseamnă a-ţi controla viaţa în aşa fel încât să dispui de o oră doar pentru tine.

 

Cadoul, 250 h, fără fracţii, fără număr de finalizări sau contorizarea caloriilor pierdute. O suprataxă de 50 lei se impune în cazul în care musafirul nostru doreşte să experimenteze plăcerea de a urina în gura unei femei supuse şi îngenunchiate.

 

"Cadoul" meu personal pentru musafir include următoarele articole şi situaţii: speculum, uro, tub de plastic. Cine are imaginaţie sexuală se prinde, cine nu, cască şi trece mai departe.

 

Următoarea "sesiune" va fi între 16 şi 18 octombrie. Programările se fac pe mess şi se confirmă telefonic.

 

Mulţumim şi vă aştepăm cu drag.

post-146823-0-03594800-1443769311_thumb.jpg

post-146823-0-89593600-1443769330_thumb.jpg

post-146823-0-44397900-1443769346_thumb.jpg

  • Like 17
Link spre comentariu
  • Oras:cluj-napoca
  • Oras:cluj-napoca

Salut.

 

Nu ştiu cum face topicul nostru, dar când să cadă pe pagina a doua, ţop câte o interpelare!

 

Mă văd obligată moral să vin cu nişte explicaţii.

 

Continuăm să primim, cam o dată pe lună, o dată la cinci-şase săptămâni.

 

"Meniul" a la carte e următorul:

 

FK, oral neprotejat, normal protejat, anal protejat, dublă penetrare vaginală, dublă penetrare vaginal-anală, CIM/COF/COB, bondage, spanking, spitting, uro activ şi pasiv, dominare (slave şi mistress), cuckolding, submisivitate, sexual toys, inclusiv folosirea speculumului şi jocuri uro.

 

Amândoi suntem bisexuali. Bisexualitatea lui Sorin exprimată doar la cerere, în rest, pentru hetero, vă asigurăm că sunteţi în siguranţă, ştim să respectăm masculinitatea musafirilor noştri.

 

Primim şi doamne şi cupluri. Dar primim, nu ne deplasăm la hoteluri, pensiuni, locuinţe private şi de serviciu, liziere arborescente, tufişuri, cabane montane, insule mediteraneene, subsoluri mucede, mansarde studenţeşti, turnul pompierilor, rulote de vacanţă.

 

Principalul nostru atuu e voluptatea. Facem asta foarte rar, din fetish, banii fac parte din mecanismul mental al jocului. Cine a fost la noi ştie că pasiunea e pe primul loc. În clipa în care simţim oboseala sau saturaţia, apăsăm comanda esc. Pentru noi plăcerea e pe primul loc.

 

Apreciem elocinţa intelectuală, capacitatea de a susţine o discuţie inteligentă, dar acestea nu sunt condiţii, nici necesare, nici obligatorii. Primim pe oricine se dovedeşte cu bun simţ, şi o facem cu plăcere reală. Ne plac în mod deosebit bărbaţii care ştiu exact ce vor, direcţi, stăpâni pe ei, care dau porunci clare, gata să extragă maximum de voluptate din întâlnirea noastră, cu iniţiativă, dominatori. Suntem la dispoziţia voastră, gata să vă satisfacem fanteziile sexuale cele mai diverse, profitaţi fără reţineri de asta şi lăsaţi la o parte orice reţinere.

 

Nu acceptăm scuze pentru anularea programării. A fi bărbat înseamnă a-ţi controla viaţa în aşa fel încât să dispui de o oră doar pentru tine.

 

Cadoul, 250 h, fără fracţii, fără număr de finalizări sau contorizarea caloriilor pierdute. O suprataxă de 50 lei se impune în cazul în care musafirul nostru doreşte să experimenteze plăcerea de a urina în gura unei femei supuse şi îngenunchiate.

 

"Cadoul" meu personal pentru musafir include următoarele articole şi situaţii: speculum, uro, tub de plastic. Cine are imaginaţie sexuală se prinde, cine nu, cască şi trece mai departe.

 

Următoarea "sesiune" va fi între 16 şi 18 octombrie. Programările se fac pe mess şi se confirmă telefonic.

 

Mulţumim şi vă aştepăm cu drag.

De abia astept sa ne intalnim din nou,pupici.

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

N-am dispărut. Am avut o perioadă grea la serviciu, cu deadline-uri în valuri, şi să ştiţi, e pe bune, jobul ucide încet şi lent.

 

Probabil că săptămâna cealaltă, în weekend, vom declanşa o sesiune. Mi-e un dor teribil să mă simt bine de tot! O să anunţ din timp organizarea.

 

Vă pup şi vă aştept.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...