Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Eu consum vinul de la sursa nu ca si produs secundar dupa ce a fost "metabolizat" de organismul unei femei.

By the way, prin uro eu am inteles ca cei care isi desarta continutul vezicii sunt cei 6. Sau, in primul rand ei. Oricum, din punctul meu de vedere, oricare dintre parti s-ar situa la oricare capat al jetului, nu este cea mai arzatoare dorinta a mea pe planul fanteziilor sexuale.

 

Spor!

1. Ai înțeles corect, eu voi fi cea care primește dușurile de urină;

2. Interesant mod de a consuma vinul. Sunt copleșită;

3. Mulțumesc.

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Doar mâna?

 

Combinatoareo...  :laugh2

 

Eu consum vinul de la sursa nu ca si produs secundar dupa ce a fost "metabolizat" de organismul unei femei.

By the way, prin uro eu am inteles ca cei care isi desarta continutul vezicii sunt cei 6. Sau, in primul rand ei.

 

Ai inteles bine. Doar ei. Lupta e inegala, 6 contra 1. Sau poate totusi, e egala. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Daca-i bal, bal sa fie. Ia si tu un apartament mai mare sa nu ne frecam unii de altii. La domni ma refer.  :laugh2

 

E imposibil, dragul meu, la dubla penetrare instrumentarul se atinge...Dar până și asta are farmecul său. În plus, mirosul de spermă va fi masiv.

O experiență unică!

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Am o întrebare.

 

Mă bate gândul să încerc ceva nou, un ganbang cu șase bărbați. Vreau să știu dacă e cineva interesat.

Scenariul din capul meu este următorul: șase domni, sex anal, oral, normal, CIM, COF, COB, piss on body and piss in mouth, dublă penetrare, triplă penetrare. Totul protejat, mai puțin oralul.

 

Amănunte pe skype, id dorina.dorna.

 

DOAR PENTRU CLUJENI.

 

Vechii mei musafiri, în cazul în care mă mai țin minte, vor avea prioritate la programare.

 

Mulțumesc. Dorina.

tripla penetrare adica cu 3 puli in pizda?

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13713396_1201854176520909_1520184935_n.jpg?oh=eb3873a788d102f4167bd35c91dc4675&oe=578D3EF8 :laugh2

grețos oricum :slap2

  • Like 2
  • Minus 16
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

tripla penetrare adica cu 3 puli in pizda?

https://scontent.fomr1-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/13713396_1201854176520909_1520184935_n.jpg?oh=eb3873a788d102f4167bd35c91dc4675&oe=578D3EF8 :laugh2

grețos oricum :slap2

Nu este deloc gretos :)

Este foarte tare sa simti 2 organe genitale in tine :) cu 3 nu am avut ocazia,dar cred ca waw!

Felicitati pentru indrazneala ,Dorina !

Link spre comentariu
  • Oras:fara
  • Oras:fara

Nu este deloc gretos :)

Este foarte tare sa simti 2 organe genitale in tine :) cu 3 nu am avut ocazia,dar cred ca waw!

Felicitati pentru indrazneala ,Dorina !

dubla am facut si io , una in veverita alta in usa din dos da 2 puli in pizda la mine nu ar intra   :no2

ps. mă scapă să mă pișș :laugh2

  • Like 4
  • Minus 16
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

dubla am facut si io , una in veverita alta in usa din dos da 2 puli in pizda la mine nu ar intra   :no2

ps. mă scapă să mă pișș :laugh2

 

Fund, păsărică, guriță= 3.

Dubla la păsărică nu e mare filozofie, dar a treia în funduleț e aproape imposibilă, pentru că nu încape domnul în zonă, nu instrumentarul. Am văzut ceva pe net, însă e mai mult un soi de contorsionism de circ decât un sex de calitate.

  • Like 4
Link spre comentariu

Am o întrebare.

 

Mă bate gândul să încerc ceva nou, un ganbang cu șase bărbați. Vreau să știu dacă e cineva interesat.

Scenariul din capul meu este următorul: șase domni, sex anal, oral, normal, CIM, COF, COB, piss on body and piss in mouth, dublă penetrare, triplă penetrare. Totul protejat, mai puțin oralul.

 

Amănunte pe skype, id dorina.dorna.

 

DOAR PENTRU CLUJENI.

 

Vechii mei musafiri, în cazul în care mă mai țin minte, vor avea prioritate la programare.

 

Mulțumesc. Dorina.

 

Buna Dorina,

exista posibilitatea sa te vizitez fara a lua parte la gangbang?

Imi doresc sa te cunosc, sa va cunosc in vechea formula:)

Multumesc.

Link spre comentariu

Pentru mine este o veste extraordinara daca Dorina poate fi vizitată din nou. Mi-am dorit mult sa vizitez acest cuplu deosebit dar când am vrut sa vin de la o distanta destul de mare fata de Cluj special sa-i intalnesc s-au retras.Dorina te rog mult sa-mi spui daca pot spera sa va intalnesc.Sunt un om f. pasional si dispus la multe fantezii.

Link spre comentariu
  • Oras:Ph
  • Oras:Ph

S-a mai incercat si pe la Bucuresti organizarea unui gangbang(vezi Mary nimfomana)-rezultatul:din 5 inscrisi s-au prezentat doar 2. Incercati sa mariti aria de participare, poate chiar in alt oras, in functie de doritori, altfel eu zic ca va fi greu sa organizati doar cu participanti din Cluj

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ia incearca pe mess....dorinasorindorina

 


Am încercat din nou cu noul id dar si acesta nu are punct intre nume. Vechiul tel. mai este valabil? Daca nu ,se poate sa obtin noul nr.?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...