Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Sesiunea de examinare s-a încheiat, cei care s-au prezentat la examen au fost declarați repetenți și ne vedem la reexaminare, luna viitoare. :clapp

...

 

Pe curând!

 

Da' aia ce nu aveau toate lectiile facute inainte de sesiune, si drept urmare nu s-or prezentat la asta' sesiune, is acceptati la reexaminare?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

Hmm daca mai vin si eu cu un baiat de aici de pe forum ,ma primiti!?

Adica sa fim 4 ?!?!

Chiar vorbesc serios!

:D

Multumesc pentru un eventual raspuns

Unde se fac inscrierile? :)

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Nu cred ca trebuie sa schimbati numarul, cel mai probabil aveti o redirectionare activa pe un alt numar de telefon. Verificati, sau din meniul telefonului sau cu coduri de operator ce redirectionari aveti active si apoi anulati-le.

Jinks out

 

De fapt nr. a fost gresit editat de catre Dorina de la bun inceput. ;-) La cat e de nebunatica, nu ma mir. :)) Din pacate, prestatia mea a fost de nota 2, pe scurt, m-am facut de kko, nu mi s-a mai intamplat niciodata, m-am dus ca un viteaz, cu scenarii, si am plecat cu coada-ntre picioare. Oricum, atitudinea, comunicarea si empatia celor doi ma face sa ma aplec in fata lor. S-aveti parte de tot ceea ce va doriti, meritati din plin. :)  

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Da' aia ce nu aveau toate lectiile facute inainte de sesiune, si drept urmare nu s-or prezentat la asta' sesiune, is acceptati la reexaminare?

 

Vai, maestre, sunt onorată. Te așteptăm.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Dorina,am asteptat sa-mi spui daca m-ai gasit si pe mine in agenda tel tau ca sa pot lua legătură cu tine dar nu am primit nici un raspuns. Mai am vreo speranta? Am spus ca imi doresc mult sa ma întâlnesc cu voi.

Ai id-ul nostru de mess, cel de skype, ai și numărul nostru de telefon (același, nu l-am schimbat). Deci nu dispera, suntem în conexiune. Totul e să te sincronizezi cu noi la o sesiune. Pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Multumesc pentru raspuns. Nu disper,vreau doar sa ajung la voi.

 

Cum spuneam, totul e să te poți sincroniza cu programul. Din partea noastră ai toată disponibilitatea, apreciez dorința ta de a ne întâlni.

 

Pupici!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Astia nu-s aia care strigau in gura mare ca se lasa? Ca si-au facut bolunzelile, etc. si ca au terminat? Ba mai erau si ofticati candva?

S-or terminat banutii cumva?

 

Nu știu ce să spun, dar eu zic să nu sunt ei.

  • Like 6
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Astia nu-s aia care strigau in gura mare ca se lasa? Ca si-au facut bolunzelile, etc. si ca au terminat? Ba mai erau si ofticati candva?

S-or terminat banutii cumva?

Tu iara nu esti ala care era acuzat ca a scris o recenzie falsa? Daca tot dezgropam morti...
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Nu știu ce să spun, dar eu zic să nu sunt ei.

Daca au decis sa revina este strict problema lor. Sunt si alte protagoniste care au procedat la fel. Si sunt destule. Nu ne obliga nimeni sa nu le vizitam doar pentru simplul motiv ca au renuntat odata si s-au razgandit, revenind ulterior.

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Vai de mine, Parolistul ia foc. Doaaamneee... Sunteti bine de tot spalati pe creier unii. Telenovelas.

Scuze, Dorinuta, dar nu iti vine sa iti versi matele? Mai poti?

Fute-i, tu mama, fute-i bine, ca-s tare prosti saracii.

                                                                                                                                      Scandal Ion

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...