Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

La mulți ani!

 

Săptămâna viitoare, 20 și 21 ianuarie, vineri și sâmbătă, se va ține o sesiune de examinare. Materia de examen o găsiți în semnătură. Modalitatea de contact, mai sus.

 

De luni voi face programările.

 

Vă așteptăm cu drag să sărbătorim în avans mica unire!

 

;)

 

Mulțumim.

 

Dorina și Sorin

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

La mulți ani!

 

Săptămâna viitoare, 20 și 21 ianuarie, vineri și sâmbătă, se va ține o sesiune de examinare. Materia de examen o găsiți în semnătură. Modalitatea de contact, mai sus.

 

De luni voi face programările.

 

Vă așteptăm cu drag să sărbătorim în avans mica unire!

 

;)

 

Mulțumim.

 

Dorina și Sorin

De-abia aștept!

Vă rog răspuns la pm.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Bună, cum aș putea să vă contactez? Îmi doresc foarte mult să vă cunosc și aș dori o programare pentru următoarea sesiune. Fiind din alt oraș,trebuie să mă organizez din timp, să pot ajunge la voi. Vă mulțumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Bună, cum aș putea să vă contactez? Îmi doresc foarte mult să vă cunosc și aș dori o programare pentru următoarea sesiune. Fiind din alt oraș,trebuie să mă organizez din timp, să pot ajunge la voi. Vă mulțumesc!

 

Citeste cateva randuri din semnatura ei ....si vei afla...

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Intrebarea e mai degraba daca asa "o femeie ca Dorina" accepta si taranoi din astia.

Eu zic ca da, contrar blabla-ului ca ei fac din pasiune, aleg clientii, etc. Pina la urma tot banul vorbeste, sa nu iluzionam cu apa rece.

Tare mă tem că te înșeli!

Eu sunt convins că,încă de la prima interacțiune,cea telefonică,Dorina l-ar "mirosi", pentru că dacă doar în câteva cuvinte exprimate a reușit să comită greșeli de exprimare,într-o discuție de 5 minute și-ar trăda ,fără putință de tăgadă,atât incultura cât și lipsa de educație,ceea ce ar duce la excludere!

În plus,aici cred că este vorba mai repede de explorarea sexualității și trăirea și punerea în practică a fanteziilor decât despre bani!

Dacă era vorba de bani,transformau rarele sesiuni într-o activitate continuă!

Părerea mea!

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Salut tuturor. 

Din nefericire, tusea de aseară și febra de dimineață s-au dovedit a fi gripă în toată regula, după cum a jurat cu mâna pe stetoscop doamna doctor. Din acest motiv sunt nevoită să amân pe săptămâna viitoare sesiunea anunțată. 

 

Deci, două zile, vineri și sâmbătă, 27 și 28 ianuarie

 

Îmi pare rău, sper să mă înțelegeți. 

 

În altă ordine de idei: se numește C. S., intră omul foarte vijelios pe skype, politicos, și-mi cere poze. Se aprind beculețele, zic ”vezi pe nimfo”. ”Nu, zice, nu pot să-mi fac cont acolo, nu vreau să fiu urmărit”. În momentul ăsta mi-era clar cu ce tip de om stau de vorbă, dar zic, ia să lungesc povestea. Imi explică cum că forumul nu are valoare pentru el, nu crede nimic din ce se scrie aici, vrea să se convingă dacă exist, dacă suntem cuplu, și mai ales cum arătăm. Insistă să-i trimit urgent poze, promițând că o să mă aleg cu un ”client serios”. Refuz. Îmi spune că o să spună tuturor că sunt un impostor care se pretinde cuplu. Dar că se poate opri, dacă-i trimit rapid niște poze. Și că nu așa se procedează. ”Eu te plătesc, tu trebuie să faci ce vreau eu!” 

De ce au unii impresia că banii pot cumpăra orice?

Respectul meu, sigur nu. 

 

Azi, în timp ce mă aplecam la aparatul din bancă să introduc o bancnotă, simt o privire cum îmi linge picioarele, mai să-mi aprindă fusta. Mă întorc și văd un tip. Îl mai văzusem și un minut în urmă, doar că acum era cu mâinile înfipte în buzunar:  :refoz

 

 

 

Mulțumesc pentru înțelegere, mă întorc la medicamentele mele. Celor care și-au făcut programare, dacă mai doresc să o susțină, îi aștept pentru reconfigurări. 

 

Pupici!

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bv
  • Oras:Bv

Salut tuturor. 

Din nefericire, tusea de aseară și febra de dimineață s-au dovedit a fi gripă în toată regula, după cum a jurat cu mâna pe stetoscop doamna doctor. Din acest motiv sunt nevoită să amân pe săptămâna viitoare sesiunea anunțată. 

 

Deci, două zile, vineri și sâmbătă, 27 și 28 ianuarie

 

Îmi pare rău, sper să mă înțelegeți. 

 

În altă ordine de idei: se numește C. S., intră omul foarte vijelios pe skype, politicos, și-mi cere poze. Se aprind beculețele, zic ”vezi pe nimfo”. ”Nu, zice, nu pot să-mi fac cont acolo, nu vreau să fiu urmărit”. În momentul ăsta mi-era clar cu ce tip de om stau de vorbă, dar zic, ia să lungesc povestea. Imi explică cum că forumul nu are valoare pentru el, nu crede nimic din ce se scrie aici, vrea să se convingă dacă exist, dacă suntem cuplu, și mai ales cum arătăm. Insistă să-i trimit urgent poze, promițând că o să mă aleg cu un ”client serios”. Refuz. Îmi spune că o să spună tuturor că sunt un impostor care se pretinde cuplu. Dar că se poate opri, dacă-i trimit rapid niște poze. Și că nu așa se procedează. ”Eu te plătesc, tu trebuie să faci ce vreau eu!” 

De ce au unii impresia că banii pot cumpăra orice?

Respectul meu, sigur nu. 

 

Azi, în timp ce mă aplecam la aparatul din bancă să introduc o bancnotă, simt o privire cum îmi linge picioarele, mai să-mi aprindă fusta. Mă întorc și văd un tip. Îl mai văzusem și un minut în urmă, doar că acum era cu mâinile înfipte în buzunar:  :refoz

 

 

 

Mulțumesc pentru înțelegere, mă întorc la medicamentele mele. Celor care și-au făcut programare, dacă mai doresc să o susțină, îi aștept pentru reconfigurări. 

 

Pupici!

Multa sanatate ! Sa revii cu forte proaspete ! Clientii fideli raman langa tine !

Link spre comentariu

Eu zic că ai putea să te apuci de scris romane erotice la câtă imaginație ai.

Oricum, cred că asta ai de gînd să faci, iar acum ne dai doar un preview.

Chiar ai putea să ne scrii pe forum și alte povești miraculoase, de la virginul superexperimentat, pînă la privirea cu raze X a lui Superman care te dezbracă mental cu hainele pe tine. (Cred și eu că ai răcit dacă ai mers la bancă în fustă pe frigul ăsta.)

Ai putea să scrii despre cum ai fost capturată de teroriști, care te îmbrăcau în bani, blănuri de vulpe polară, cristale și diamante, iar tu scîrbită nici măcar nu mai aveai chef să le explici că nu așa se cîștigă respectul Femeii din tine.

Iar fusta de pe tine, înghețată bocnă, stătea să ia foc de la privirile flămînde ale bărbaților care stăteau cu mîinile în buzunare și își scărpinau tacticos penisurile erecte și violacee.

Oauuu, cît de perspicace ai fost cu tipul de pe skype, care îmi spune că o să spună. 

Oricum, m-ai convins, ești minunată cînd ai febră, vezi să nu fie meningită la ce debitezi.

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu zic că ai putea să te apuci de scris romane erotice la câtă imaginație ai.

Oricum, cred că asta ai de gînd să faci, iar acum ne dai doar un preview.

Chiar ai putea să ne scrii pe forum și alte povești miraculoase, de la virginul superexperimentat, pînă la privirea cu raze X a lui Superman care te dezbracă mental cu hainele pe tine. (Cred și eu că ai răcit dacă ai mers la bancă în fustă pe frigul ăsta.)

Ai putea să scrii despre cum ai fost capturată de teroriști, care te îmbrăcau în bani, blănuri de vulpe polară, cristale și diamante, iar tu scîrbită nici măcar nu mai aveai chef să le explici că nu așa se cîștigă respectul Femeii din tine.

Iar fusta de pe tine, înghețată bocnă, stătea să ia foc de la privirile flămînde ale bărbaților care stăteau cu mîinile în buzunare și își scărpinau tacticos penisurile erecte și violacee.

Oauuu, cît de perspicace ai fost cu tipul de pe skype, care îmi spune că o să spună. 

Oricum, m-ai convins, ești minunată cînd ai febră, vezi să nu fie meningită la ce debitezi.

Ti-ai facut laba si acum esti trist?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Eu zic că ai putea să te apuci de scris romane erotice la câtă imaginație ai.

Oricum, cred că asta ai de gînd să faci, iar acum ne dai doar un preview.

Chiar ai putea să ne scrii pe forum și alte povești miraculoase, de la virginul superexperimentat, pînă la privirea cu raze X a lui Superman care te dezbracă mental cu hainele pe tine. (Cred și eu că ai răcit dacă ai mers la bancă în fustă pe frigul ăsta.)

Ai putea să scrii despre cum ai fost capturată de teroriști, care te îmbrăcau în bani, blănuri de vulpe polară, cristale și diamante, iar tu scîrbită nici măcar nu mai aveai chef să le explici că nu așa se cîștigă respectul Femeii din tine.

Iar fusta de pe tine, înghețată bocnă, stătea să ia foc de la privirile flămînde ale bărbaților care stăteau cu mîinile în buzunare și își scărpinau tacticos penisurile erecte și violacee.

Oauuu, cît de perspicace ai fost cu tipul de pe skype, care îmi spune că o să spună.

Oricum, m-ai convins, ești minunată cînd ai febră, vezi să nu fie meningită la ce debitezi.

Pacat de ultima fraza. Pentru restul postarii ti-am dat insa ,, plus".
  • Like 9
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...