Sari la conținut

Cuplu matur 0747908024 cu experienta si mare dorinta pentru a oferi placere.


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Ce-aveți cu omul? Mie mi-a făcut plăcere să-mi reamintesc întâlnirea cu el. Cred că e aia în care mi-a bătut vecina cu tocătorul în calorifer.

Aha, am înțeles.

Întâlnirea a avut loc în sezonul rece, caloriferul era deschis și de-aia s-au auzit loviturile cu tocătorul.

Sau de-aia s-au auzit zgomotele din "futodrom" că era deschis caloriferul?

Complicat nene, complicat!

Link spre comentariu
Vizitator johniman100
Reputație: 0

Am avut si eu placerea sa ii cunosc pe Dorina si Sorin, mai bine spus pe Dorina deoarece fiind prima intalnire cu ei am ales sa intru doar cu ea in camera. Vreau sa spun ca Dorina este o femeie foarte frumoasa, o doamna, chiar ea mi-a spus inainte sa ajung la ei "vei vedea ca sunt o doamna" ....si am crezut-o, desi nu ma asteptam sa fie atat de frumoasa. Eu fiind mai submisiv am trait cele mai frumoase clipe cu aceasta femeie care stie sa domine, este singura femeie la care i-am lins picioarele, si pot spune ca le are perfecte....a stiut sa se joace cu mine, cu mintea si trupul meu si asta mi-a placut enorm. As repeta oricand experienta cu Dorina si as vrea sa participe si Sorin. Drag Dorina eu tot sper ca o sa reveniti.

  • Like 1
Link spre comentariu

Colegule, cu Dorina nu pretul e problema. Are un program si il respecta - daca te poti incadra in el - si conteaza si cum e construita intalnirea.

Citeste paginile de recenzii, o sa vezi ce zic.

Succes in a o intalni, eu deabia astept deplasarea din mai de la Bucuresti.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Ce spui Dorina, ne vedem la un extra pret? ;)

Daca ai citi recenziile de pe aici poate te-ai lamuri un pic, daca ai citi si recenziile Dorinei te-ai lamuri mai mult, daca ai avea sansa sa o cunosti in mai la Bucuresti(asta daca vrei si iti permiti) probabil o sa iti dai seama ca ai cam dat-o in bara cu postarea asta. No offence!

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Atunci suntem doi!

Cred că doar tu poți să aștepți și să primești un răspuns!

 

 

Eu astept un raspuns de la Dorina...

Știu topicul acesta,precum și pe celelalte,pe deasupra și am un feeling că tu o să aștepți un răspuns mult și bine!

 

La cum o/îi cunosc eu și la modul în care fac ei selecția nu cred că intri în sfera lor de interes!

 

Există posibilitatea să mă înșel,dar cred că este extrem de mică!

 

No offense!

Link spre comentariu
Vizitator johniman100
Reputație: 0

Adevarul este ca am fost o singura data la Dorina si mi-a placut maxim. A doua oara cand m-am programat la ea nu am reusit sa mai ajung din nefericire si m-am ales cu block...acum as da orice sa mai pot ajunge la Dorina. Eu sper sa citeasca si o rog frumos sa ma mai primeasca pe la ea...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...