Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

0765 340 348/ 0764 535 576/ 0760 747 080

masaj oral protejat normal protejat

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
21 raspunsuri in acest thread

#21 tomas123

tomas123

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 135 Postari:
  • Inscris la:
    29 May 2015
  • Reputatie: 85

Postat 06 June 2018 - 07:31 PM

Iar era la menstruație?
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 polar1

polar1

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 10 Postari:
    • Inscris la:
      30 May 2018
  • Reputatie: 5

Postat 06 July 2018 - 08:54 PM

Vizitat doamna. La telefon foarte placuta, stabilit sa ne vedem in 30 de minute. Am ajuns in fata blocului (acum are locatie pe trotus 44), am sunat o si m-a rugat sa mai astept 10 minute ca are un bebe la ea, nu stiu ce ar trebui sa fie un bebe pentru ea 😂 am plecat hotarat de acasa sa stau doar o finalizare (100 ron). Dupa 7 minute de asteptat ma suna si imi spune exact scara si apartamentul. Urc sus si ea era imbraca in pantaponi scurti si tricou, nimic special, par scurt blond cu ceva verde in cap, nu arata rau dar nici extraordinar, merge pentru varsta ei. Ii spun ca vreau doar o finalizare, ma duce la baie, imi arata prosopul si gelul de dus (prosopul era curat). Face totul protejat, chiar cu observatia sa nu merg la altele neprotejat.
    Trece la un oral foarte ok, atenta la oo unde ma simteam bine tare, dar din pacate ce parea sa fie frumos a fost scurt 1-2 minute, zicandu mi ca ma vrea pe ea, am inceput in misionar unde am stat 4 minute maxim, dar din cauza canapelei si nici dansa nu era asa subtirica nu era foarte comod asa ca am rugat o sa schimbam. Am trecut la doggy unde dupa 2-3 minute ma intreba daca mai am pana imi dau drumul, a stricat tot, mai continui putin si imi spune sa imi dau drumul, de frica sa nu ma lase nebuna netermimat i am spus sa termine ea cu un oral. A fost de acord, dar pacat ca nu a continuat mai mult de 2 minute, unde cred ca daca mai insista, in 5 minute eram gata. Da, m a lasat neterminat cu premisa 'ai luat tu ceva si de asta nu iti dai drumul, eu nu stau 2 ore ca sa iti treaca tie efectul pastilelor'... a durat 15 minute in cap toata treaba. Pacat de ea ca nu e rea dar se grabeste aiurea, oricum nu vad ca e coada la ea.
    Intampinare: 0
    GFE: 2, o salveaza ca vorbeste frumos dar cam atat
    Oral: 8, chiar era ok
    Normal:5
    Dar din pacate nu merita sa te duci doar sa zici ca stai o ora..
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi