Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare tuturor , Mi-am adus aminte de o tipa la care am fost acum 2 saptamani si pentru care am uitat sa postez review , i-am gasit acum pozele :)Se numeste Alexandra ,pe langa City Mall , nu am retinut exact adresaCa si tarif 200 ROn pe ora , normal , oral si anal. Eu am fost foarte multumit tipa este foarte ok , sociabila , baia curata.Nu stiu cum e la anal , eu am fost pentru oral si normal dar a fost o experienta placuta pentru mine , nu te grabeste , am fumat o tigare intre numere , recomand.

post-2089-133409712464_thumb.jpg

post-2089-133409712468_thumb.jpg

post-2089-133409712472_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

interesant si aproape Alte pareri mai sunt?
Sal,A venit la mine fix acum 2 sapt. am un fatac in zona si am chemat dama acolo.a ajuns in 30 min si prima impresie...uau! inalta(pe tocuri de 10) si draguta la fata, poate un pic fardata strident (gen Cleopatra)dus impreuna fara implicare si o tigarediscutie despre experientele ei externe si apoi sex fara nici un pic de implicere. doar ca se uita cum intra si o tot baga in ambele gauri. corp 6 pentru varsta declarata de 22 ani. fara talie si cur lasat idem saniinumarul doi a fost si mai tragic : in capra nu a vrut anal! am mers mai departe si am dat drumul la caluti in balon.platit 2 mil si pa-fata.:@
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...