Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

:laugh2  :laugh2  :laugh2 Poze o gasiti pe net,nu este a mea cu toate ca mi-as dori sa am si banii si ciorapii,dar asta este realitatea in RO,multi umbla cu ciorapii rupti in cur in masini de zeci de mii de euro :laugh2  sau vb lu Puya:"cheltuie banii pe care nu ii au" :slap2  :laugh2

asa e romanu' se duce prin Spania sau Italia sa faca bani in stil mafiot sau face imprumuturi la banca sa-si ia masina de lux sau sa arunce cu bani la lautari, dar el sta intr-o amarata de garsoniera cu chirie sau poate nici in aia. Asta reflecta nivelul nostru general de dezvoltare, ne meritam soarta...Nu vom evolua niciodata ca cultura.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Am

Văzut-o astăzi pe Bianca in zona ei unde activa .... vreau sa va zic ca era cum o stiti ... are cineva vreo alta veste numai e mine i care sa ajungă la ea ?

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

O mai văd din cauza ca Mam mutat in zona ... asta e ideea ... si data viitoare sper sa fiu singur sa pot sa o abordez ca la telefon nu avem șanse ... dacă e buna ??? Mm păcat ca nu ați avut șansa sa petreceți 3-5 ore lângă ea ðŸ˜

Link spre comentariu

Eu sunt foarte frustrat... Am reusit sa ajung la Bianca acum vreo 2 ani, dupa cateva intalniri mi-a dat un numar mai "accesibil" - in sensul ca imi raspundea destul de repede la acel numar- dar la un moment dat mi s-a dus telefonul - folosind respectivul telefon pe cartela nu am mai putut recupera convorbirile efectuate si nici nu am avut inspiratia sa notez numarul de telefon in alta parte...

De atunci am incercat si sms-uri si apeluri fara nici un rezultat... Pot confirma ca arata foarte ok, eu am revazut-o dupa vreo 8 ani si nu mi s-a parut schimbata, la fel de vesela si cu pofta de discutii, ca sa nu mai vorbim de actiunea propriu zisa!

Este cam singura care ofera cu adevarat companie... asa din discutiile cu ea am dedus eu ca ar avea un cerc de "amanti" fideli, probabil de asta e asa dificil de ajuns la ea...

Eu mai tot incerc, pana la urma nu am ce pierde si poate reusesc sa dau din nou de ea!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai are site-ul cu calendarul? :)))))

Ceva nu e in regul daca ne amintim de Bianca... A fost careva la 3-some cu Bianca si Frumusica??? Cred ca se intampla prin 2004-2005...

 

In 2004-2005 de-abia ma lasau fetele sa le tin de mana. Ne luam limba-n gura cu orele dar daca aluneca mana spre chilot ma gheruia. Tinerete...

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Dacă lumea nu crede ca la Shogun in fata era ea titulara ropicului mâine o sa vin special săi fac poZa deci clar ori locuiește aici ori încă vine la job

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Dacă lumea nu crede ca la Shogun in fata era ea titulara ropicului mâine o sa vin special săi fac poZa deci clar ori locuiește aici ori încă vine la job

Nu fa asta

  • Like 1
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...