Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am mai spus pe aici și știu de la ea, dacă telefonul este deschis înseamnă că lucrează. Am mai mult de 1 an de când nu am mai fost la ea dar va spun ca este foarte greu de prins. La vremea aceea lua câteva programări pe săptămână și mergea strict pe cunoscuți, eu am insistat mult timp ca să mă primească.

Link spre comentariu

Dupa cum se vede, asta cu telefonul deschis nu mai e valabila. Are telefonul deschis (marea majoritate a timpului) dar nu mai da nici un semn de viata. Nici macar alora din cercul restrans (cunoscutilor). 

Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home

Acu' vreo douăj' de ani, cand avea anunturi in Libertatea si cerea 500.000 pe ora, zicea ea avea vreo 30. Nu stiu cum iti da tie 43; poate ca ai ramas corigent la aritmetica...

Poate ca se fute bine in continuare, dar asta nu inseamna ca intinereste. Si nici ca merita banii pe care ii cere acum.

 

Nu e nicidecum sarita de 50 de ani. Are vreo 43-44. Dar si daca ar avea cativa ani peste 50, tot ar fi la mare distanta de marea majoritate a fetelor intre 20 si 30 de ani.

 

Link spre comentariu

Acu' vreo douăj' de ani, cand avea anunturi in Libertatea si cerea 500.000 pe ora, zicea ea avea vreo 30. Nu stiu cum iti da tie 43; poate ca ai ramas corigent la aritmetica...

Poate ca se fute bine in continuare, dar asta nu inseamna ca intinereste. Si nici ca merita banii pe care ii cere acum.

 

 

Iar mie mi-a spus ca la Revolutie era la liceu, in clasa a 9-a. Deci 14-15 ani + 29 = 43-44.  

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...